Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odpowiedniki perfum co myślicie?

Polecane posty

Gość gość

używaliście kiedyś takich zamienników perfum znanych marek? jeśli tak, to czy możecie polecić jakąś konkretną firmę? mam jedną na oku i jestem ciekawa, czy ją wymienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta6663
Jeśli odpowiedniki, to chyba najlepsze są Paris Avenue, nie kupuję zbyt często, bo zazwyczaj perfumy dostaję w prezencie, ale te są naprawdę bardzo spoko. Zapach bardzo podobny do oryginału, jak nie taki sam, a trwałość świetna. Zobacz sobie w necie ich katalog, wybór jest naprawdę duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikaes
Używałam takich zamienników, ale wcale nie są trwale. Poza tym zapach po 2 godzinach robi się co najmniej dziwny... Ja używam raczej oryginalnych, ale staram się wynajdywać promocje jak tu http://kuponiarnia.pl/?s=perfumy&Search=Search - czasem nawet za pół ceny kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy, ze zapach staje sie dziwny? to chyba na jakies slabej firmy trafilas... ja kiedys fm uzywalam, potem moim zdaniem troche sie zepsuly, staly sie mniej trwale i przerzucilam sie na paris avenue. kupuje juz od prawie dwoch lat i jak na razie nie trafilam na zadnego bubla pod wzgledem zapachu czy trwalosci. nie kazdego niestety stac na oryginaly, wiec dobre odpowiedniki sa fajna alternatyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie podać jakąś listę zapachów tego paris avenue? to firma, która działa jak fm, czy można kupić ich perfumy w jakichś drogeriach albo w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie używam żadnych PODRÓBEK. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PA nie działa na zasadzie dystrybucji przez przedstawicieli. Możesz sobie kupić ich zapachy na tej stronie: edp24 pl, a numerek sprawdź w katalogu: katalogperfum cba pl (wstaw kropki w miejsce spacji w adresie, bo nie da się wrzucić linka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam kiedyś miałem odpowiedniki perfum i powiem szczerze nie opłaca się zapach krótko trzyma. Polecam tobie kupowanie oryginalnych perfum. Jeżeli masz ograniczony budżet a chcesz kupić oryginalne perfumy polecam tobie porównywarka cen http://www.cozacena.pl/ Tu kupisz najtaniej oryginalne perfumy i co najlepsze nie musisz szukać po półkach sklepowych wszystko robisz w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam galeriazapachow.pl Zaopatruję się u nich w perfumy od dawna i zawsze jestem zadowolona. Ostatni mój zakup to CK - Euphoria oraz Armani - Emporio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirara
Ja kupuję odpowiedniki i nie narzekam. chociaż przyznaję, że raczej w wersji de luxe, przez co zminimalizowana jest ich najczęstsza wada czyli niska trwałość. i tak najczęściej na edp24.pl (http://www.edp24.pl/) bo wychodzi i tanio i szeroki wybór. Ostatnio dla Calvina Kleina - Eternity czyli numerek 151 Enfinity:) zdarzało się też odpowiednik dla Coco Mademoiselle nazywajacy się Cocoe Marybelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×