Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tredelle

ODZIEZ JAPAN STYLE

Polecane posty

Gość 123456654321
tez bym chciala to wiedziec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkaa
różnie, kupiłam raz kurtkę była super, a raz bluzkę i się "zeszmaciła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno to szajs który tylko na zdjęciach ładnie wygląda...juz kilka takich opinii słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo maja takie piekne sukienki :( tak mi sie podobaja... na zdjeciach sa sliczne tylko jaka jest rzeczywistosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre ciuchy naprawdę ładnie wyglądają tylko ciekawe jak jest w rzeczywistości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdsgfds
Kupilam kiedys bluzke japan style i sie bardzo zawiodlam, zupelnie inna na zdjeciu i w realu NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też ładna :) wiesz za takie pieniądze ja bym zaryzykowała, ja sama się zastanawiałam czy pieniądze nie pójdą w błoto ale nie zawiodłam się :) trochę wkurzał mnie ten kwiatek chciałam go odpruć ale zostawiłam w ostateczności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdsgfds
inne firmy tez klamia nie martw sie v:) nie kupilam z japan tylko innej firmy, bluzka niemieckiej firmy - i znowu na zdjeciu zajebisty photoshop a w realu co innego ;/ nie kumam takich firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdsgfds
aha i jeszcze jedno, moja dobra rada :) ten koles ma ponad 300 neutrali i ponad 200 negatywow! NIE RYZYKUJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chca po prostu sprzedac produkt i robia wszystko by miec duza sprzedaz... z checia bym zamowila ta sukienke ale nie podoba mi sie tylko jedno. Ta przesylka z zagranicy. kolezanka juz tez kiedys zamawiala z zagranicy bluzke japan style i jej nie przyslali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdsgfds
bez sensu ryzykowac kase (40zl) na ulicy nie lezy, rownie dobrze mozesz isc do sklepu i kupic cos takiego :) moze na targu maja? czasami takie sukienki mozna dorwac w malo spodziewanych miejscach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet nie zwrocilam na to uwagi :) chcialam tylko pokazac jaka to sukienka. Juz raz zaryzykowalam i kupilam buty od kogos kto mial 26 negatywow, juz wiecej nie mam zamiaru ryzykowac. Przyslali mi nie taki fason co trzeba (widac ze tanszy niz ten ktory zamowilam) i w ogole brak kontaktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w takim miejscu ze jeszcze nigdzie nigdy nie spotkalam odziezy japan style... a szkoda bo chcialabym najpierw przymierzyc ta sukienke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×