Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KotLusia2012

Odzież w przystępnej cenie

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie, w sierpniu wyjeżdżam z koleżankami na upragniony urlop. Wybieramy się nad nasze polskie morze. Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze. Niestety moja szafa świeci pustkami. Jestem zniechęcona zakupami w sieciówkach, bo ostatnio jakość ciuchów bardzo się tam pogorszyła. Dziewczyny, czy znacie może jakiś fajny sklep internetowy, w którym mogę znaleźć niedrogie sukienki, tuniki, bluzki czy bluzy? Zależy mi na modnych fasonach, ale w przystępnych cenach. Zaletą byłaby również darmowa wysyłka. Proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, zazdroszczę wakacji nad morzem, my w tym roku siedzimy w domu, niestety... Co do sklepów i ciuchów, to rozumiem, że masz motywację do zapełnienia szafy nowymi rzeczami przed takim wyjazdem:-) Najlepiej będzie, jeśli w wyszukiwarkę wpiszesz sobie na przykład hasło: sukienki letnie – przecena, promocja, wyprzedaż i wyskoczą ci oferty, a przy tym i lista sklepów internetowych:-) choć nie wszystkie oferują darmową wysyłkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kupowaniu ubrań w sieciówkach mam dokładnie takie samo zdanie jak ty, jestem przerażona jak bardzo pogorszyła się jakość tych ubrań, czasami po dwóch praniach nadają się już do wyrzucenia. Dlatego podobnie jak ty zaczęłam szukać innych rozwiązań i tańszych sklepów, niestety nie mam jakiegoś jednego ulubionego kupuję po prostu to co mi się akurat podoba, zazwyczaj są to niewielki ceny więc nawet jak szybko się zniszczy to nie jest mi szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja zazdroszczę urlopu nad morzem - ja w tym roku mogę jedynie pochwalić się wakacjami w domu;) no ale w przyszłym roku mam nadzieję, że będę mogła się świetnie bawić w jakiejś miłej okolicy morza. Co do tej odzieży - hmm ja najczęściej odwiedzam allegro - nawet jeśli kupuję w jakiś sklepach to z reguły wtedy jak trafi sie okazja, nie mam jednego ulubionego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz czegoś z odzieży sportowej to ja bym na Twoim miejscu przejrzała ofertę www.dip24.pl . Mają darmowego kuriera powyżej 50 zł, ceny też są całkiem spoko, a asortyment też niczego sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne i nie aż takie drogie, a na prawdę dobre gatunkowo ubrania znajdziesz w Depare. www.depare.pl . Polubiłam tą stronkę bardzo w ostatnim czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj w internecie, tam jest duży wybór i można znaleźć ciuszki w przystępnych cenach. Jeśli nie chce ci się szukać, zerknij tutaj http://www.sakolife.pl/, robiłam tam ostatnio zakupy i jestem bardzo zadowolona:-) Poza tym jest mnóstwo różnych wyprzedaży, promocji i po prostu tanich sklepów. Tylko patrz, żeby to były ciuszki dobre gatunkowo (skład surowcowy tkanin), a nie jakieś stylonowe szmaty, bo to wyjdzie gorzej niż kupowanie ciuchów w H&M czy innym kiepskim marketowym przybytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wszystkie Wasze odpowiedzi i porady. Próbowałam coś znaleźć na własną rękę w sieci, jednak niestety jeszcze niczego nie upolowałam, a wyjazd naprawdę zbliża się wielkimi krokami. Nie przepadam za zakupami na allegro czy na innych serwisach aukcyjnych. Wolałabym wybrać jeden sklep, w którym mogłabym ubrać się modnie, ładnie i w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przystępnej cenie polecam także obuwie ze strony BucikSklep.pl nie zwiodłam się na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania34434
ja jednak wole stacjonarnie. w lublinie chodze do outlet center i tu znajduje z reguly wszystko czego potrzebuje, modnie i tanio:))) maja super promocje, zeby wiedziec wystarczy sledzic ich przez fb... a przede wszystkim jednak sprawdzam sama jak to jest z jakoscia, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też lubię tam chodzić :) fajne akcje mają czasowe często :) warto być na bieżąco, np. na fb;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janina234
Ja uwielbiam http://nunu.pl/. Nie dość, że ubrania bardzo ładne i eleganckie to jeszcze jest dużo promocji. Ostatnio kupiłam sukienkę z 129 na 99zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lublin outlet center polecam też jak ktoś wyżej napisał. co prawda ja z doskoku bywam w lublinie, przejazdem, ale od rodziny wiem, że jest tam bardzo fajnie. ja też z reguły w outletach kupuję, po co przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o obuwie dla dzieci to mogę polecić stronę Buty-Dla-Dzieci.com.pl solidna i rzetelna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie outlety lub wyprzedaże, jeśli chcesz rozsądnych cen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Ja zawsze przed zakupem proponuję rozeznać się w rynku, bo często można dostać świetne produkty w bardzo dobrej cenie, szczególnie w internecie. Natrafiłam ostatnio na http://samidare.pl/smo_m_TECZKI-I-TORBY_TECZKI-MESKIE-2305.html gdzie można dostać aktówki, portfele i walizki w dobrej cenie. Warto się temu przyjrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeśli chodzi o moje dzieci to staram się wybierac najlepsze produkty. Kupiłam buty na zimę ze sklepu Zdrowa Stopka http://zdrowastopka.pl/. Maja tam przede wszystkim buty, które nie powodują żadnych zmian w postawie ani prawidlowym stawianiu stóp. Moim założeniem było dbać o dziecko na ile mi fundusze pozwolą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna899
Każdy ma inną przystępną cenę. Ja czasem wolę dać więcej i kupić coś porządnego na długie lata niż byle co. Warto zerknąć do sklepu na: http://byinsomnia.com/kategoria/nowa-kolekcja/thelma-blouse-ltd-2 ,. Mają ciekawe propozycje i do tego zawsze można wymienić. Coś dla młodych i starszych się znajdzie w różnych rozmiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną,elegancką odzież w przystępnej cenie można znaleźć na stronie Filo.sklep.pl mam do nich duże zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nia92
Jak chcesz kupić coś fajnego, zarówno używanego jak i nowego to polecam http://odkupuj.pl Ja niedawno się dowiedziałam o tym serwisie i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×