Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Okazja na tanie zakupy czy podróby?

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny czy któraś z Was zamawiała cokolwiek na Aliexpress (chiński odpowiednik polskiego allegro)? Znalazłam tam żakiet H&M za 14 dolarów, w przeliczeniu na złotówki wyszłoby 40-45 zł. Okazja fajna tylko co z cłem? Boję się też problemów, bo za tą cenę to najpewniej jakaś podróbka, a ich sprowadzanie do Polski jest nielegalne. Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenia z Aliexpress to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno mowic o podrobach, przeciez wiadomo ze wszystki rzeczy z HM to chinszczyzna. lepiej poszukaj czegos porzadnego w polskich sklepach internetowych, jest duzy wybor i zrobisz zakupy bez takich problemow http://najlepszesklepyodziezowe.pl/page/2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Worek999
Żakiet spoko, ale ja też wolałabym jednak zrobić zakupy w sprawdzonym źródle. Kupuję na http://marionex.pl/pol_m_Odziez-583.html sprawdzone i oryginalne ciuchy sportowe. Ceny też mają lux, wiec po co chodzic do outletów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garminka
Ja kupuję z chin przez Allinside.pl i jestem bardzo zadowolona. Jakość jest ok. Raczej to co jest z metką nie jest podróbką, chociaż zdarzają się ciuchy podobne do markowych, ale wtedy nie mają metek. Jakość jest ok, taka jak w sieciówkach, ceny są bardzo niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terta33
Jakość może być ok ale kochana to są zwykłe podróby. Wytwarzane w chińskich fabrykach. Na pewno będą się różniły - chociaż w detalach. Sama jestem zdania,że już lepiej jest poszukać sobie dobrych cen na angielskim amazonie ( oferują tam wysyłkę za 20 zł do Polski) albo po prostu zajrzeć sobie do porównywarki ciuchów w Polsce: http://najtaniej.co/lifestyle/ I przejrzeć sobie co mają normalne sklepy. Dzięki temu w niewiele wyższej cenie możesz sobie kupić oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kupowałam na allinside.pl również i nie moge narzekać ;) Bardzo dobra stronka. Dużo produktów w dobrych cenach, jakoś żadnego zakupu nie żałuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie narzekam na allinside. Ściągałam kiedyś ciuchy z innych sklepów i różnie bywało, ale na allinside się na razie nie zawiodłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy i tak wszystko nie jest robione w Chinach? :P tyle że prosto z Chin taniej, a u nas udają, że towary nie wiadomo jakiej jakości, a dostawca ten sam. Jeśli chodzi o cło, to raczej się nie czepiają przy pojedynczych sztukach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że to chińskie podróbki, nie polecam :P najlepiej zapoznać się z jakimś europejskim lub polskim sklepem i być spokojnym o jakość rzeczy, które kupujemy. Ja np ostatnio korzystam ze sklepu www.szch.pl i jestem bardzo zadowolona. Chińskim sklepom podziękowałam po przejściach z problemami z paczką i kontaktem. Jeśli ubrania idą miesiąc! i nie da się skontaktować z nadawcą, to wg mnie to słaba opcja... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz popatrzeć na opinie o sprzedającym. Prawdopodobieństwo trafienia na podróbkę na Aliexpress jest 50/50, więc trudno powiedzieć od tak. Okres oczekiwania na przesyłkę to od 30-40 dni, ale! Jedno jest bardzo dobrym rozwiązaniem, mianowicie sprzedawca nie dostaje kasy, dopóki nie potwierdzisz przez internet, że dostałaś to co zamawiałaś. Twoja kasa po wpłacie wisi na koncie aliexpress i czeka na Twoje zatwierdzenie, dopiero wtedy kasa jest przelewana na konto sprzedawcy, jak zaznaczysz, że przemiot się nie zgadza, to albo zwracają Ci kasę, albo sprzedawca proponuję jakąś opcję. Ja kupuję taczej taniej rzeczy tam, bo mało ryzykujesz. Ubrania i tak staram się ogarniać na jakiś normalnych stronach typu paradopary, czy bejeans. Poza tym czekać 30 dni na skuienkę czy buty,to zdecydowanie za długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na BeJeans trwa teraz wyprzedaż na produkty Pepe Jeans London, można za -40% kupić sobie naprawdę fajne ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię też zakupy na Aliexpress, ale faktycznie trzeba wiedzieć u kogo się kupuje :) Najlepiej poszukać jakiś tematów na forach, albo na wykopie - tam dużo osób wrzuca po prostu linki do sprawdzonych sprzedawców. Mimo wszystko jednak zgodzę się z przedmówczynią, droższe zakupy lepiej robić na miejscu - w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jotpeg
Z ali nie opłaca się zamawiać - zbyt duże nerwy. Słyszałam, że paczki idą po 2 miesiące i czasem w ogóle nie dochodzą... Ja polecę każdemu serwis tzch.pl. To polski sklep, który ściąga oryginalne rzeczy. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanio z chin to najgorsze gowno jakie widzialam kupilam tam kilka par butow czekalam na to ponad dwa miesiace !!!! kontakt masakryczny prawie nie odpisywali na buty wydalam 430 zl za przesylke zaplacilam 580 !!!!! tak sobie polacy zarabiaja,bo oni polaczyli ta syfiasta strone z taobaoo nie kupiowac tam ostrzegam,milion razy lepiej kupic na aliexpres jak patrzysz na sprzedawcow nie ma prawa Cie nikt oszukac plus wysylka prawie zawsze za free....naprawde ostrzegam przed tanio z chin pl tragedia i zlodzieje.Aliexpress polecam,bo kupuje od roku ani razu mnie nikt nie oszukal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie kupuje podróbek,wolę dołożyć a wybrać coś naprawdę solidnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie lepiej dołożyć do ciuchów jak kupować podróbki lub możesz no name ciuchy kupić w jakiś hurtowniach ale też jest dużo promocji na ubrania markowe zawsze możesz przeglądać sklepy i coś kupisz dla siebie. Czy to outlety czy inne wyprzedaże warto naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosiek743
Ja słyszałam ostatnio o portalu www.tzch.pl. Mają dobrą ofertę i jest możliwy kontakt z nimi w języku polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punka65
owszem na tzch.pl kontakt jest w jezyku polskim, no i wszystko jest tańsze... sama tam kupuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka94
A sprawdzałyście www.szch.pl? Fajnie wyglądają te wszystkie rzeczy i ceny. To chyba jakis nowy sklep. Przejrzałam ich instagram i wszystko wydaje się być okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno ktoś Wam sprzeda za 170 zł air maxy, a później płacz będzie, że podrabiane buty i się rozpadają po miesiącu. Ja nie mam zaufania do takich stron, tym bardziej, że paczka idzie bezpośrednio z Azji... Jak chcecie zaufany sklep to sprawdźcie www.dip24.pl . Ja tam kupowałam nie raz i wszystko było w jak najlepszym porządku zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dużo rzeczy mam z ali. I śmiać mi się chce jak widzę te same ubrania w sklepach stacjonarnych które są od co najmniej sezonu na ali a tu nowa kolekcja :D Jeden minus, że nie ma perfum na ali ale te z polski np www.zapachowiec.pl takie same jak oryginały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo męskich i damskich zegarków lepszych producentów ale za całkiem przystępne pieniądze sprzedają na stronie www.internetowy-sklep.net . Tak samo jeśli chodzi o odzież też można u nich znaleźć dużo – perełek. Ja mam stąd zegarek Kors-a, a mężowi brałam Casio G-shock. Jak sprawdzałam ceny w innych sklepach, to za te same modele musiałabym łącznie wydać średnio 2-3 stówki więcej, więc oszczędność konkretna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×