Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chcę kupić perfum...

Oryginał czy podróba? Uczciwy czy oszust? Perfum z Allegro.pl

Polecane posty

Gość Chcę kupić perfum...

...ale nie wiem czy ten produkt jest oryginalny: http://www.allegro.pl/item115353117__versace_woman_100ml_edp_w_folii_najtaniej.html . Proszę o odp. PS. Allegrowicz wydaje się wiarygodny i ma komentarze, że perfumy są oryginalne. Proszę o odp. PS. Jak (na przyszłość) odróżnić oryginał od podróby? - u mnie w mieście nie ma perfumerii więc kilka rad by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale można...
...ocenić po użytkowniku czy sprzedaje oryginały czy nie, nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...2
taka_ja - jeżeli nie chcesz podjąć tematu to po co wogóle piszesz!?! I albo nie umiesz polskiego albo masz rozdwojenie jeźni: 'A skąd my mamy wiedzieć...' - jesteś w kilku osobach ? Nie, więc nie pisz za innych, bo nie masz do tego prawa. I jak pisałam wcześniej, nie podejmuj tematu jak nie udzielisz sensownej odpowiedzi - powtórzyłam, bo może nie dotrzeć do tego orzeszka co się znajduje w jej czaszce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ogóle a nie wogóle
litości ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe kupuj na allegro.Jest tyle dobrych sklepów internetowych.Wejdź na www.ceneo.pl poczytaj sobie o nich.Ja często kupuje w Esentii.Pewnie ktoś mnie oskarży o reklamowanie tego sklepu,ale jestem bardzo zadowolona z ich usług.Mają dość duży wybór zapachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy a nie perfum
załamujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfum czyli JEDEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madda
perfumy nie maja liczby pojedynczej!!!! Należą do rzeczowników nazywanych pluralia tantum - a więc, podobnie jak "drzwi", "nożyczki", "spodnie" posiadaja tylko liczbę mnogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prfumy a nie perfum
Madda dzieki za wsparcie :) najbardziej mnie załamuje jak gdzieś widze napis "orginalny perfum" zamiast oryginalne perfumy. Co za ludzie piszą takie rzeczy, ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzyni
po za tym idiotko to woda toaletowa ps. kupuj w normalnych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza pisze sie razem
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolta kaczuszka
to ani perdumy ani woda toaletowa tylko woda perfumowana... zobaczcie sobie napis na dole "eau de parfum" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiłam i...
... to jest oryginał! Użytkownik o nicku perfumella sprzedaje oryginały. Wiem, że to oryginał, bo mam porównanie - wcześniej miałam z perfumerii za duże pieniądze. Trwałość i intensywność jest taka sama. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×