Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czekolada Milka

Perfumeria Dolce.pl!!!!! Kto tam kupował można zaufać???

Polecane posty

Gość Czekolada Milka

Porównywałam ceny perfum na ceneo.pl, no i prawie za każdym razem wychodziło mi że najlepsze ceny ma perfumeria www.dolce.pl. Obejrzałam stronke, nawet fajna, kurczę ceny super... ale cholera, ktoś tam kupował?? Na ceneo są co prawda wypowiedzi osób które kupowały, wszyscy zachwyceni no ale wiecie jak to jest człowiek jest ostrożny.... Jak ktoś tam cokolwiek kupił, proszę niech się odezwie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekolada Milka
no proszęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę niech ktoś powie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekolada Milka
kochani proszę nikt tam nie kupował??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia112
Kupowałam już dwa razy! Super sklep - mogę na pewno polecić :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia112
Jeszcze dodam że nigdzie tak szybko nie dostałam przesyłki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekolada Milka
dzięki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka dziewczynka
O, dobry temat, też chcę tam coś zamówić bo mają naprawdę świetne ceny....a jeśli można wiedzieć , Asia co zamawiałaś i czy na pewno to są oryginały??? To znaczy, firma zapewnia że oryginały ale ceny są naprawdę niskie....no i trochę się boję chociaż muszę przyznać że już kiedyś kupiłam oryginalne perfumy za właśnie taką atrakcyjną cenę.... i nie miałam wątpliwości co do ich prawdziwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia112
Zamawiałam już 2 rzeczy, najpierw było to Light Blue - mój ulubiony zapach, wcześniej używałam więc tym razem zaryzykowałam 100ml. Znam dobrze Light Blue (używam od początku jak się pojawiły) i nie ma mowy że nie rozpoznałabym podróbki :))) Później jeszcze zamawiałam dla chłopaka D&G pour H. :)))) Super - za druigim razem próbka SICILY dla mnie., za pierwszym byl jakiś dior (próbeczka). Pozdrowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och dzięki dzięki dzięki
właśnie zamówiłam fajne perfumki. Kurczę, cena rewelacja o 60 zł mniej niż w Douglasie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętna lecz niepewna
Czekoladko, napisz jak było!!! też już mam upatrzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndi
Witajcie.Potrzebuje pomocy.Mam do sprzedazy markowe wody toaletowe znanych firm.Jednak to pojemnosci 100ml.Niestety nieposiadam probek a sa mi koniecznie potrzebne zeby klienci sobie sprawdzili.Czy ktos sprowadza probki wod perfumowanych ale po okazyjnej cenie.Bede z ta osoba wspolpracowac i nabierzaco od niej kupowac,jesli beda w miare tanie za sztuke.Czekam pilnie na odpowiez...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekolada Milka
Ha!!! Dostałam to, co zamówiłam. Jestem bardzo zadowolona!! Perfumyrzeczywiście oryginalne, a poza tym przesyłka dotarła do mnie w ciągu 3 dni tak jak obiecywano. Dostałam też próbeczkę pięknego zapachu Ozone, Sergio Tachini. No, w każdym razie polecam!! Wychodzi o wiele, wiele taniej niż w Douglasie czy Sephorze, czy jakiejkolwiek innej perfumerii tradycyjnej. Mi wyszło taniej o jakieś 55 zł! Także się opłaca. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej pewna
Dzięki Czekoladko!!! lece na zakupy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekolada Milka
a odczepta się z tymi perfumami FM!!! Wolę jednak oryginały. Lubię jak zapach jest głęboki, rozwija się, kiedy go długo czuć.... a niestety podróbki takich cech nie posiadają. I tyle...być może te FM są trwałe, tak słyszałam, ale nie uwierzę że tak samo rozwijają się na skórze jak oryginały. Tego na pewno nie potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fufuflafu
ooooo podnoszę. Wspaniała niedroga pefumeria, ekstra wybór i oryginalne perfumy!!! Dostawa w 2 dni!!! Sprawdziłam, kupiłam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też jestem w szoku
porównywałam ceny moich ukochanych perfum, Joop Femme i w Dolce jest 30 ml za 98 zł a w Sorei za.... 139 zł!!!! Ta sama objetość jak to jest cholera?? Naprawdę mają super ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
Kolezanko w perfumeriach sa bardzo drogie oryginaly.Jesli interesuje cie woda toaletowa perfumowana np.Gabbany to daj znac.mam prosto z angli i jest oryginalna.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekolada Milka
No, ja mogę zaświadczyć, że sprzedają oryginały. Bo kupiłam u nich, a przedtem ten sam zapach testowałam w Douglasie..... poza tym dostałam próbkę innych perfum.... aha no i w Dolce oczywiście ten zapach (męski) dostałam o jakieś 50 zł taniej!! W ogóle Douglas, Sephora i inne perfumerie mają potworne ceny, i właściwie nie wiadomo dlaczego, za granicą te perfumy wcale nie są aż tak drogie jak u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
Dlatego ze przechodza z reki do reki rozumiesz?i cena leci do gory...ja mam znajoma ktora mi sprowadza prosto z anglii-moge ci sprzedac jakas wode-ale powiedz czy chcesz toaletowa wode czy wode perfumowana.100% ze jest z Anglii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie też wielki pozytyw dla tej firmy, przemiły kontakt, jestem przyzwyczajona do zakupów przez internet ale pierwszy raz mi się zdarzyło że zadzwoniono do mnie tylko po to by mnie poinformować że towar jest dostępny i dziś będzie wysłany ( prawie każdy sklep poprostu by go wysłał). Przemiła Pani z drugiej strony słuchawki burzy mit bezosobowych firm działających przez internet. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ceny rzeczywiście super! Nie do końca wierzyłam w te pochlebne opinie w necie na Ich temat ale okazały się w 100 % prawdziwe. Teraz czekam na paczuszkę :) Jak ją otrzymam to napiszę o towarze. Mam nadzieję ,że rosnąca popularność dolce.pl nie \"uderzy firmie do głowy\" i nie wywoła - po pierwsze podwyżek cen - a po drugie nie spowoduje bezosobowego podejścia do klienta. Tutaj każdy czuje się ważnym klientem. I za to wielki plus i wielki pozytyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekolada Milka
No właśnie, zapomniałam napisać że do mnie też następnego dnia po złożeniu zamówienia (rano w poniedziałek) zadzwoniła miła pani, powiedziała że towar jest dostępny i że go właśnie wysyłają. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantulka
tak, tylko Douglas jest koszmarnie drogi. I właściwie nie wiadomo czemu!! Po prostu kasują nas jak za zboże... też tam kupuję, na zmianę z perfumeriami internetowymi. A zestawy w perfumeriach internetowych też są, takie same jak w D. Tylko tańsze kilkadziesiąt złotych.... jak dla mnie, opłaca się. Różnica taka, że do Douglasa idziesz i masz, a tutaj zamawiasz no i czekasz w zależności od perfumerii od 1 do 4-5 dni na dostawę. Ale cierpliwość się opłaca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dona51
Ceny produktów w sklepach Internetowych są niższe, bo koszty utrzymania sklepu są mniejsze (czynsz za lokal, pensje personelu itp...). Wiadomo, że właściciel musi to uwzględnić w kosztach sprzedawanego produktu. A zarówno sklepy Internetowe jak i normalne zaopatrują się w tych samych hurtowniach, a więc kupują towar po podobnych cenach. A co do Dolce.pl - perfumeria sprawdzona. Kupowałam już dwa razy. Najpierw testowo, mały zakup. Potem z nieco wyższej półki. Teraz planuję zakupy pod choinkę. Miła, szybka obsługa + próbki perfum gratis - to napewno przyciąga klienta. POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamaica1111
ja też kupowałam u nich i planuję zakupy pod choinkę. I polecam kochane dzieczynki, naprawdę polecam taniej jest niż w tradycyjnych perfumeriach o kilkadziesiąt złotych!!! opłaca sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantaghiro
podnoszę, mnie też to interesuje. A poza Dolce, znacie jeszcze jakąś fajną perfumerię internetową gdzie ceny są niewysokie, szybka dostawa no i oczywiście sprawdzone oryginalne perfumki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reda
bardziej polecam www.modnysekret.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantaghiro
Eee ,coś nie działa ta ich strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×