Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ekis

PERFUMY NA ALLEGRO!!!!???

Polecane posty

Gość ekis

zastanawiam się nad kupnem perfum na allegro, bo ceny są bardziej niz zachecające , raczej nie znalzlam droższych niż 130 zł (np. Coco Chanel 50 ml za 85zł). ale no własnie, te ceny też mi się wydają podejżane. W opisie raczej nie jest napisane, że PREFUMY są oryginale, tylko, że np oryginalnie zapakowane, zafoliwane, prosto z Francji itd. ale na zdjeciu pudełko oryginale. No i mam pytanie do tych ktorzy kupowali---- czy te perfumy są oryginalne czy to tylko bardzo dobre podróbki??? Nie chciałabym się naciać. Proszę o komentarze. Jeśli są oryginalne to polećcie mi dobrego sprzedającego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre podróby
Kupiałam jedne, pachna CHYBA jak oryginaly ale dużo krócej, kupuj testery są troche droższe ale sprawdzone sama mam dolce&gebbana light blue i sa super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anomalia
ponizej 100 zlotych na allegro to podroby,nie warto wydawac na to cos pieniedzy....Ale oczywiscie sa i orginalne wody,ostatnio sama kupilam na allegro light blue za 180 zlotych,tester, i nei mam zadnych zastrzezen co do orginalnosci otrzymanego produktu:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam light blue 100 ml za 70 zł opakowanie jak w sklepie ale jak sie popsiukam to wcale ich za chwile nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xszamankax
Witaj:) By ocenić, czy perfumy są oryginalne czy nie, wystrczy przejrzeć negatywy sprzedajacego, tudzież neutrale. zresztą na pewno ponizej 70 złotych nie zejdzie..Ja kupiłam po cenie hurtowej perfumy u pana "Mateusz124" i jestem zupełnie zadowolona. Wydaje mi się, ze taniej niż u niego już nie będzie (nie jestem spokrewniona ani nic z tych rzeczy, poprostu porównywałam ceny w sklepach internetowych). Ewentualnie można trafić na okazję, gdy komuś się znudziły i sprzedaje lekko użyte, wtedy mogą być duzo tańsze. Należy sie tylko upewnic, czy to aby na pewno oryginał, czy to woda perfumowana, toaletowa czy jeszcze coś innego:) Pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramka
Kupiłam tanie (60 zl.), i oczywiscie podrobka.Dziwi mnie tylko, że w opiniach nikt z kupujących nie wydał negatywnej-wszyscy zadowoleni! Jak widać nawet na opinie trzeba uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boskaa
1.Uważajcie przy perfumach o pojemności 50 ml- podróbki robią najczęściej właśnie w tej pojemności 2. Numer seryjny- powinien być wybity pod spodem flakonika, jak go nie ma, to jest to podróbka! 3. cena też jest istotna, np. 50-tki za 75-90 zł to podejrzana sprawa 4. należy kupować u wiarygodnych sprzedawców, godni polecenia są: Mateusz124, Grycek, Zabcok, gregwu, wanilja - to z moich obserwacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie
jestem ciekawa, czy ktoś kupił taką podróbę na allegro, np. za 39.90 czy 49.90 zł, pachnie to w ogóle tak samo jak oryginał?? Czy nie?? Trwałe jest?? Bo jeśli tak, to kupię sobie podróbę, a co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco Chanel za 85 zł to na pewno podróbka. Podobnie jak inne poniżej 100 - 120 zł. Oczywiście może zdarzyć się podróbka i za 140 zł, dlatego trzeba czytać uważnie komentarze, zwrócić uwagę na ich ilość. Często sprzedawcy piszą: \"oryginalnie zapakowane\", co dla mnie jest jasnym sygnałem, że to nie woda jest oryginalna. Ja z czystym sumieniem mogę polecić sprzedawcę pamelka2004, u której kupowałam. Sprzedaje oryginały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasjdkd
ja polecam sephore albo douglasa. 100% oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) naprawdę nie warto kupować podrób - szkoda kasy - pachną ok. 15 minut:) ja mam kilku sprawdzonych sprzedwaców ORYGINAŁÓW I TESTERÓW w zależności co kto lubi : bartek_allegro1 kristals Barti_N dora_allegro1 kupowałam ja, moja koleżanka - 100% zadowolenia. :) Warto sie zastanowić bo jest taniej niz w \"osiedlowej\" perfumerii a na pewno oryginalnie a o to chodzi, żeby pachniec 8 godzin a nie 5 minut. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to wystarczyło, http://www.gregorydek.pl/porownanie teraz wiem, że jesli sprzedawca sprzedaje podróbke pink, to reszta też jest podejrzana. Czasem szukam oryginalnego zdjęcia w necie na stronie firmy, ale niestety nie zawsze są wyraźne a szkoda. Powiem jeszcze jedno, nie mam nic przeciwko podróbka pod warunkiem, ze sprzedawane sa w przywoitej cenie i że sprzedawca nie kłamie że to oryginały. Sama kupiłam podróbkę Lacoste Pink , D&G Light Blue i jestem z nich bardzo zadowolona (50zł), ale więcej kasy bym raczej nie dała za pdoróbke czy odpowiednik. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam D&G Light Blue za 50zł , nie spodziewałam się oryginału, ale jestem bardzo zadowolona, mnie się wydawalo że juz zapach wywietrzał po czym znajome pytały czym tak ładnie pachne....i drugi raz kupię podróbke, tylko nie za więcej jak 50 zł. bo w okolicach 150zł można kupic już oryginał, tylko trzeba sprawnym okiem wychwycić róznice. A tak powaznie to te niektóre podróbki to w sumie niekoniecznie sa dalekie od oryginału, bo robione w identyczny sposó co oryginały, tylko prestiż firmy narzuca cenę, jak powiedział kiedys jeden z wielkich świata mody to branża perfum utrzymuje tych wielkich projektantów, bo ze sprzedazy swopich \"ekstrawaganckich ciuszków\" by raczej nie poszaleli. Kiedys mnei to troche interesowąło i poszperałam tu i ówdzie, rzeczywistośc bywa nieprawdopodobna. Producja perfum zaskakująca polecam poczytajcie o tym. olejki perfum sa transportowane skonedsowane i rozlewane w fabrykach i zdarza się ze równierz wyprowadzane na boku, i stąd tez się biora tzw. podróbki. Bo z jakiej racji są one identyczne i rownie trwałe?? :) I dla was dziewczyny moja rada jesli nie chcecie wtopić, nie kupujcie od ludzi którzy nie dają real foto, to w sumie nie wiele ale zawsze jakaś selekcja. a tu dla was, przyjzyjcie się. http://www.gregorydek.pl/porownanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam perfumy fm :) tanio a jakosc bardzo dobra :D sprawdziłem na własnej skórze :) za 30 zł 30 ml :) dla Pań z kafeterii wybrana próbka gratis :) lista dostępnych zapachów na www.perfumy.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thats hot
kupilam u ~kristals i jestem zadowolona .polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam kiedys na allegro Chance Chanel - sprzedawca zapewnial ze oryginal, wcale malo nie kosztowaly i wygladaly dokladnie tak samo jak oryginalne, ktorych uzywalam wczesniej - flakonik z nr seryjnym, pudelko, folijka, ale okazalo sie ze to bardzo dobra podrobka - pachna PRAWIE tak jak prawdziwe i sa mniej trwale. Czlowiek od ktorego je kupilam mial mnostwo pozytywnych komentarzy i tytul \"super sprzedawcy\" - az dziwne ze nikt sie nie poznal.:( Mysle ze nie warto ryzykowac, jesli komus zalezy na oryginale, jesli juz kupujecie na allegro to tylko testery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieetka
czy testery nie są podrabiane? :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można kupić oryginały ale trzeba uważać ceny za setke to ok 120-180 zł testery trochę tańsze. Mam parę ulubionych sprzedających jak coś to pisz kim20@poczta.onet.pl Ja juz kupiłam trochę perfum i tylko raz sie naciełam na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również i testery mogą być podrabiane.Chyba jeszcze szybciej niż EDP... Allegro rządzi się swoimi prawami -bardzo dziwnymi...Mam na myśli wystawiane komentarze ,albo np zgoda właścicieli na to ,że ordynarne podóby podpisuje sie mianem \"100%ORYGINAŁ\" Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenunia
dziewczynki wszystkie te perfumy to podroby tureckie nie kupujcie ich ja tez sie nabrałam teraz tylko kupuje w perfumerii.wywalilam tyle kasy fakt ze mniej ale po co tylko stracialam bo wcale ich nie czuc było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi 23
ja akurat nie trafilam na przekrety, kupilam na allegro ck truth( w grudniu 2004 i mam je do dzis, maja numer wybity pod flakonikiem razem z ulotka byly w zafoliowanym pudeleczku i kosztowaly razem z przesylka ok 70 zl ), w listpadzie kupilam sobie jeszcze gucci envy ma 100 ml ( numer tez pod flakonikiem za ok 60 ), lacoste, d&g pour home i ja jestem zadowolona z zakupow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej w perfumerii www.zapach.net.pl Kupowałam i jestem bardzo zadowolona, poza tym dużo taniej niż Sephora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egonunieczkaaa
Ania 789 a na 100% to sa oryginaly????poniewaz sa tansze az 100 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Valentino V absolu to 100% oryginał, poza tym 90ml w cenie 50 z Sephora ! Porównywałam w Douglas i Sephorze i nie ma najmniejszych wątpliwości. Poza tym maja takie ceny jak perfumerie w europie zachodniej czy strawberry.net czyli ceny nie są podejrzane. Tylko u nas w kraju perfumerie pogłupiały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renifer22
ja bym ni eryzykowała zakupu perfumów z allegro-rozmawiałam raz ztakim co sprzedaję-nick -pewniak -i był na tyle uczciwy, że przyznał że ni esprzedaje oryginałów ale wygladają dokładnie jak oryginały i mają podobny zapach . oczywiscie nie są mniej trwałe.Chodziło o miss dior cheri która w sklepie kosztuje normalnie 310zł za 50ml u niego kosztowała chyba 50zł.Powiedział, że nawet jeżeli bym przyrównala oryginalną butelkę do podróby nie zauważyłabym od razu różnicy a numery seryjne w podróbach też są-takze to zaden dowód. Jeśli chodzi o te droższe perfumy na allegro załóżmy 200zł za moją miss dior-to też żadna gwarancja. Ja przeciez tez moge sobie założyc stronkę na allegro , wystawic wysokie ceny żeby ludzie myśleli ze to na pewno owryginał i na pisac ze ze stanów je przywiozłam-i co?????napewno duzo chętnych bym miała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renifer22
sprostowanie do wypowiedzi-oczywiscie podróby są miej trwałe a zapach nie zawsze trafiony tylko podobny i nie rozwija sie tak jak oryginał w ciągu czasu tylko pachnie tak samo jak na początku i krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renifer22
skąd wiesz że oryginalny blondynopoznan? konsultowłas to może z kims z perfumerii kto sie na tym dobrze zna? bo wyglad butelki to nie wszytsko a sam zapach???? to musiłąby sie utrzymywac cały dzien po jednym psiknęciu przy prawdziwych perfumach-jesli tak jest gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcesz miec pewność, że kupujesz orginalne perfumy najlepiej zrobic to w rzetelnej perfumerii internetowej. Serwis Ceneo skupia kilka fajnych perfumerii. Zajrzyj tam - przy okazji porownasz ceny;) http://www.ceneo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×