Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perfumki

Perfumy o ciezkim zapachu i dlugotrwale.

Polecane posty

Gość perfumki

Prosze Polecie jakies perfumy tak jak opisane powyzej.Do tej pory sprawdzone to opium YSL,jungle Kenzo,amarage Givenchy...ciezkie zapachy i dlugotrwale...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marissea
Chanel 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumki
wlasnie cos mi chanel nie podchodzi...czy ktos ma dior addict?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumki
opium jest od YSl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumki
ysl cinema podoba mi sie ale nie jest trwaly...musi byc trwaly perfum,moze piscie ktore sa trwale,bo chyba latwiej o ciezki zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumki
czekam na kolejne propozycje...teraz mam valentino absolu,delikatny zapach i mam wrazenie ze sie nie trzyma,wiec nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frida28
Gucci rush długotrwałe i dosc ciężkie! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandraa
ciezkie to chnel 5 i te koko chanel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chanel Coco Medemoiselle- jak dla mnie b. ciezki zapach, i niesamowicie dlugo sie utrzymuje Clinique- Happy- uzywa moja mama i tez wydaje mi sie ciezki Cacharel - Eden- wrecz duszacy jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirsza
ja mam valentino zwykle i wg mnie nie wogole nie trzyma a sa orginalne na pewnoe bo z irlandii ale do niczego sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeszcze zapomnialam Thierry Mugler- angel i Emporio armani (zapach wyczuwalny na kilometr ;) i jeszcze bym dodala Poison Diora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panda mis
angel niebieski zdecydowanie,,,,,,,,,mam orginalny ze stanow nosze go w torebce od roku i nie moge sie przemoc do niego,,bardzo go chcialam ale taki 100% orginal jest nie do uzytku ;) chyba ze na dyskoteke na codzien absolutnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumki
kirsza-ja tez jak wspomnialam mam valentio,wcale sie nie trzyma ten perfum,po 3 razy psrtykam w ciagu dnia i to w kilka miejsc i zero nawet na nadgarstku nie ma zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezka i dlugotrwala jest cała seria Poison Diora, w tym moj ukochany Hypnotic Poison, słodki i uwodzicielski ;) trzyma się parenaście godzin, mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forgetmenot
AVON - Memorable (W Polsce jeszcze nie ma, mam je ze Stanów) - bardzo cięzkie, dlugo utrzymuja sie Jean Paul Gaultier - Classique Nina Ricci -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mam orginalny ze stanow nosze go w torebce od roku i nie moge sie przemoc do niego,,bardzo go chcialam ale taki 100% orginal jest nie do uzytku chyba ze na dyskoteke na codzien absolutnie!\" haha pewnie orginal prosto z allegro, a torebka to pewnie orginalny LV, lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forgetmenot
a no jeszcze Chanel no.5 - bardzo ciezki Estee Lauder - Youth Dew - takie mocne i ciezkie, ze nie da sie ich nosic, a przez to dlugotrwale, przynajmniej dla mnie za mocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję zapachy: Magie Noire - Lancome - ambrowe, zapach zmysłowy i egzotyczny, nuta serca: ambra, sandałowiec, magnolia Opium - Laurent - korzenne, orientalne Miracle - Lancome. - kwiatowo-pudrowe ale z jaśminem, ambrą i piżmem w nucie końcowej Dalissime - Salvador Dali - kwiatowo-owocowe ale bardzo zmysłowe, w nucie końcowej piżmo, wanilia, ambra i sandałowiec Ultraviolet - Paco Rabanne - ambrowe, zapach orientalny i zmysłowy, nuta podstawowa to ziele angielskie i świeże nuty owoców pieprzowych, nuta serca - kwiaty kinkomusa i osmantusa, końcowa: ambra i wanilia Angel - Thierry Mugler - bardzo słodkie, jak miód, aż takie smaczne w zapachu, bardzo zmysłowe 5th AVENUE - Elizabeth Arden - bardzo eleganckie, kwiatowe z tuberozą, aromatami korzennymi i drzewnymi, nuta końcowa: ambra, piżmo , sandałowiec, korzeń fiołka, irys, wanilia. polecam zakupy u mnie: prawdziwe perfumy na francuskich kompozytach - firma Lambre - 8 ml-34 zł. (perfumy - nie wody perfumowane) - stąd dosyć wysoka cena. polecam. zapachy praktycznie nie do odróżnienia i bardzo bardzo trwałe. lub oryginały w drogeriach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5th Avenue nie są trwałym zapachem. Owszem, bardzo ładne, sama z przyjemnością używałam, ale niestety ulotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamówie
poeme -lancome. tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamówie
angel- nie jest cięzki,jest niepoprawnie sexi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamówie
ultraviolet--oki pizmowy ale wdzieczny...poeme-only

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×