Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAnitAA27

Perfumy Paris Avenue . Doradźcie.

Polecane posty

Gość AAnitAA27

Hej, czy któraś z Was orientuje się w odpowiednikach perfum Paris Avenue? Wiem, że można tam znaleźć zamienniki znanych marek w dobrej cenie. Tylko nie mogę się doszukać nazw. Interesuje mnie konkretnie: - Chanel Allure, - Giorgio Armani Emporio She. Jak to się u nich nazywa? Z góry dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kiedyś Paris Avenue, odpowiednik szarej Pumy i byłam mega zadowolona. Zresztą nawet jak mi przypomniałaś, to chyba znowu sobie zamówię :P ale nie wiem, jak z innymi zapachami. Poszukaj sobie jakiejś listy w necie, żeby sprawdzić, czy mają to, co Cię interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibi1994
Giorgio Armani to Empire city, nr Paris Avenue 36, a Chanel Allure nigdy nie miałam. Co do tego pierwszego, to dobry wybór ;) Miałam wcześniej oryginał i jestem zdania, że jeśli czuć jakąś różnicę w zapachu, to naprawdę minimalną. No i cena - 19 zł za 50 ml - żyć nie umierać :D Spróbuj też Paris Avenue Chelio - moje najświeższe odkrycie, cuuudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to chelio to chloe? dobrze rozczytuje? nie wiesz, czy maja to nowe - love story?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy poszukać w internecie, na edp24.pl masz większość zapachów paris avenue. Jeśli szukasz love story, to tutaj nazywa się I love you, oprócz tego masz też inne zamienniki chleo - po prostu Chleo i By see. Wszystkie w cenie 26 zł. Ja z tych miałam tylko odpowiednik By see, czyli Chelio by Paris Avenue i praktycznie nie odbiegał od oryginału, trzymał się cały dzień i flakonik 100 ml wystarczył na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie są perfumy, to są podróbki... i koło prawdziwych perfum nawet nie leżały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale piszesz tak, bo korzystałaś, czy tak z zasady uważasz? moim zdaniem jest różnica między podróbami, a zamiennikami. na podróbę możesz się natknąć nieświadomie, zamienniki kupujesz z własnego wyboru doskonale wiedząc z czym masz do czynienia. jeśli, moim zdaniem, pachną one ładnie, utrzymują się długo, a do tego są tańsze, to nie widzę powodu, by ich nie kupować. może wypróbuj? pewnie się zdziwisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam, podróba, nie podróba, najważniejsze, żeby perfum nam się podobał, pachniał długo i ładnie, a to czy ma popularną nazwę to już mniejszy problem. Za te nazwy, kampanie reklamowe i znane twarze, które promują markowe perfumy płacimy najwięcej, a nie za wyszukane składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KxMajka
Też nie rozumiem takiego podejścia - że im droższe tym lepsze. Nie do końca się z tym zgadzam, ale co kto woli... Jeśli chodzi o zapachy Paris Avenue to tych dwóch - Chanel i Armani akurat nie miałam, ale używam Szarej Pumy, czyli Panthery i mogę śmiało polecić :) Podejrzewam, że z innymi zamiennikami będzie podobnie, więc próbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Chanel Allure
odpowiednik Chanel Allure sprawdzony przeze mnie i godny polecenia. być może jakiś wprawiony nos znajdzie różnice, ale jak na moje trwałość, zaperfumowanie i cena są najpewniejszym argumentem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam dla mojego faceta zapach Paris PA 382 odpowiednik Paco rabane Invictus i jak na mój nos zapach jest identyczny jak ten który wąchałam z douglasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i trzyma się tak samo długo jak ten Douglasa? facet próbował oryginał na skórze, bo to też różnie bywa? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, trzymają dobrze, długo i nie zmieniają się na skórze. także jeśli komuś spodoba się zapach, to ma pewność, że taki pozostanie i do końca dnia i do końca flakonika, nawet przy pojemności 100 ml, która wystarcza naprawdę na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramika
Na http://edp24.pl/ dostaniesz perfumy tej marki. Co do opisu to wpisz sobie katalog perfum Paris Avenue i znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirara
Moim zdaniem są bardzo dobre, aczkolwiek warto te perfumy de luxe wybierać przynajmniej jak przez http://edp24.pl/ się kupuję, bo oni chyba mają najwięcej z tej kolekcji Paris Avenue. Mi najbardziej odpowiada właśnie Chelio czyli Chloe oraz Cocoe marybelle czyli Channel Mademoisselle czy słynna 5 jako Champs 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×