Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaczka daisy

pierwszy i ostatni raz kupilam to badziewie

Polecane posty

Dalam sie namowic kolezance i kupilam Gliss Kura z jedwabiem. Juz sie widzialam w pieknych lsniacych lokach jak ta pani z reklamy. Szampon mial nadac moim wlosom jedwabiste refleksy, cudowna miekkosc...I g...mi nadal, mam wlosy sztywne jakbym sobie na nie jajko nalozyla, nawet tona odzywki nie pomogla. Jedwabistych refleksow jakos tez nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ogólnie
ten cały glis kur to jest do niczego. Ja kupiłam do włosów farbowanych...i mam sianko na głowie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
a mi po odżywce w płynie wypadały włosy garściami :( świetny produkt...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam
balsam do włosów rozjaśnionych gliss kura.. po użyciu okazało się że jest to dobry klej z dodatkiem oleju który można spłukać z włosów jak się zużyje 10000000000000000000000000 dm3 wody... pożal się boże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze uzywalam Nivea, tez moze rewelacja nie jest, ale przynajmniej nie mialam peruki na glowie. A Wy czego jeszcze nigdy w zyciu nie kupicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornwalijka24
żelu pod prysznic z rossmanna :)nigdy więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosyjska
ja myję włosy szamponem jaki mi wpadnie w ręce (od drogich po familijny) nigdy nie przywiązywałam do tego wagi a włosy mam grube,lśniące i zdrowe całe życie a mam już trochę lat i wiele razy je farbowałam.dziewczyny nie wierzcie w żadne reklamy to jest bujda na resorach.może panie które występują w tych reklamach po prostu mają włosy takie z natury jak ja?(moja mam też takie miała i ma do dziś choć są już siwe) zastanawiałyście sie nad tym? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, a właśnie miałam tę odżywkę kupić .No to teraz nie kupię. Czy ta była ta w sprayu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba rzeczywiscie za bardzo uwierzylam reklamie, cholera. Teraz to nawet psa tym szamponem nie umyje, bo mi szkoda jego siersci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaczki daisy
to był szampon czy odżywka Gliss Kur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam sobie szampon Schauma do włosów, które ciężko rozczesać. Efekt - dopiero teraz widzę, co to znaczy ciężki rozczesywanie włosow. Podczas mycia robi sie wielki kołtun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×