Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CZERWONA FASOLA

Początki na Allegro-pomożecie ????

Polecane posty

Witam !!!! Siedzę i rozgryzam Allegro niby mogę zadać pytanie sprzedającemu ,ale myślę ,że wy odpowiecie mi szybciej. Otóż chciałabym kupić kila towarów od tego samego sprzedającego ,ale z innych aukcji.Sprzedający ma swoją siedzib w moim miście i chciałabym odebrać towar osobiście ,żeby rzecz jasna zaoszczędzić na przesyłace. I teraz nie wiem jak sie do tego zabrać ... ja to rozumiem tak - wybieram towar-wrzucam do koszyka-wybieram sposób dostarczenia( w tym przypadku osobisty)-płacę przez PayU-zgłaszam się do sprzedającego po odbiór...tak to ma wyglądać??? Jeżeli zgłaszam się osobiście po odiór to kto ustala kiedy-ja czy sprzedający??? Sprzedający w sposobie dostwy przy odbiorze osobitym pisze cyt.-pierwsza sztuka-0zł.,druga sztuka-0zł. , maksymalnie w paczce-1szt.-czy to oznacza ,że przy odbiorze osobistym mogę zakupić tylko 1 rzecz??? Pomożecie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianoadriano
Olej Allegro. Przerzuć się na Mergeto. Nie pobiera opłat, nie zdziera żywcem prowizji. Obsługa prosta, czat na żywo z pomocnikiem w razie czego. Same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha90
Potwierdzam. Sama zmieniłam allegro na mergeto. Dajmy im szansę. Przynajmniej jeden solidny serwis. Choć jeszcze malo znany niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg555
mariano i krycha to jedna osoba - nie spamuj trolu!!! Czerwona Fasola, najlepiej jakbyś przed licytacją zadzwonila do sprzedającego i ustalila sposób odbioru. Nie daj sie nabrac tylko na jakies dodatkowe koszty związane z odbiorem osobistym! Moim zdaniem powinno to wygladać tak, że licytujesz, dzwonisz i umawiasz się na odbiór i nie placisz za to. A koszty zakupu przedmiotów pokrywasz przy odbiorze, osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×