Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maajka

podkład kryjący ?

Polecane posty

Gość maajka

Czy ktoś może mi doradzić jaki jest dobry podkład kryjacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz cerę normalna lub tłusta to polecam Loreal Cashmere, a jak suchą to byłaby kryptoreklama:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maajka
mam cere suchą z popękanymi naczynkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dung
ile kosztuja probki tego odkaldy kryjacego z oriflame..mozesz doradzic jakis naturalny odcien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czybeza
Revlon Colorstay, jak do suchej skóry to ten z pompką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie sa po 50 groszy:) Nie wiem ile masz lat i który Ci doradzić, generalnie ładnie kryją i działają tak: 1.Aqyasurge Foundation- do cery suchej i normalnej, nawilża przez cały dzień, z kompleksem 3-PhytoActive- 32 zł za 35 ml 2.Aqyasurge Foundation- normalizujacy do cery mieszanej- \"rozpoznaje\" miejsca przetłuszczające się i suche, odpowiednie jedna nawilża, drugie zmatawia. Ładny matowy wyglad cena jw. 3. Giordani Age-Defying- super!!! ujędrniający- gładziutka i jędrna buzia, zawiera wyciag z rumianku i filtr SPF8, 30ml za 51 zł 4.Giordani Gold Radiance Luminiser- nabłyszczający i rozświetlający, ładnie rozświetla, poniewaz zawiera pigmenty odbijające światło, 50ml za 54 zł. 6.Visions- Fresh look Foundation-cera wyglada gładko i ma równy, jednolity koloryt. Nawilża dzieki ekstraktowi z ogórka, 35ml za 18,90 :)Czy coś podać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dung
chodzilo mi o podklad korygujacy flawlles foundation chyba tak sie pisze chcialabym kupic probki i sprawdzic jak sie spisuje bo ma dobre opinie na wizazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście jest i ten w ofercie, kosztuje 32 zł za 35ml. Bardzo ładnie sie nakłada i faktycznie daje matowy wygląd. Ale jesli masz sucha skóre to może lepszy nawilżający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z kalisza
mam cere tlusta w porywach mieszana...i duzo dziurek do ukrycia wiec na tym kryciu najbardziej mi zalerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to jakiś mistake? Majka- bo ona zaczynała topik ma cerę suchą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z kalisza
tak ja sie tylko wtracilam postem o probkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z kalisza
majka narazie nie zaglada na swoj topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z kalisza
niekoniecznie,chcialam sie tylko zapytac ile takie probki kosztuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To odpowiem tak. jeśli chcesz sobie popróbowac to wejdź do Oriflame to kosztuje 1 PLN w tej chwili i nie masz żadnych obowiązków limitów na zakupy, ani nic. Nie wiem, czemu ludzie tak sie tego boja? Masz od ręki zniżkę na wszystko 23 %. Dla nowych osób próbki sa w róznych cenach od 1,20 do 2. Ja biore próbki na kod mojego Lidera, ktory ma na nie zniżkę. I kosztuje to 5groszy na wszystkie!!! Chcesz? To napisz, nic prostszego, a w Kaliszu macie Punkt na Piekarskiej i Śródmiejskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z kalisza
dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz, ze możesz zapisac sie internetowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×