Odpowiedz na ten temat

Polecane sklepy internetowe

• lidia_płock 2005.03.01 [20:56]
    cześc dziewczyny,

mam pytanie odnośnie sklepów internetowych,
    jest to bardzo wygodna forma zakupów ale słyszałam rózne rzeczy na ten temat,
    że są sklepy oszuści,

wpisujcie jakie sklepy możecie z pewnością polecić, mam na myśli sklepy internetowe gdzie osobiście robiłyście zakupy i byłyście w pełni zadowolone z obsługi i towaru

dzięki z góry usmiech.gif
  • też lubię zakupy 2005.03.02 [11:09]
    kupowanie przez internet nie jest tak bardzo niebezpieczne, jakby mogło się wydawać. Po pierwsze, możesz zapłacić u listonosza, kiedy przyniesie Ci paczkę. Po drugie, popatrz na stronę internetową z której kupujesz - czy są kontakty, adresy. możesz najpierw się zapytać o reklamacje.
    można też kupić coś na próbę oczko.gif i sprawdzić w praniu

Poza tym, ktoś kto inwestuje pieniądze, czas i energię w organizację sklepu raczej liczy na zyski usmiech.gif , więc jest duża szansa że bedzie traktował klientów poważnie. Inna sprawa z aukcjami...
  • Hanka32 2005.03.04 [13:12]
    A ja kupuję piękną bieliznę w sklepie Noce i dnie..

www.noceidnie.pl

Mają tam ogromny wybór, i częste promocje, na przykład do zakupionego stanika stringi za 1,00usmiech.gif
    Albo wyprzedaże gdzie biustonosze można już kupić za 29 zł..

Drugi sklep to

www.pachnid ło.pl

Super są te mydełka w kostkach, zapach poezjausmiech.gif

Nie polecam natomiast !!!

www.vavid.pl nie dość że spóźnili się sporo z wysyłką, to na dodatek nie mieli wszystkiego!smutas.gif
  • Hanka32 2005.03.04 [13:27]
    aaaaaaa jeszcze słówkousmiech.gif
    Ja to mam fioła na punkcie koszulek, bielizny i tych wszystkich cudownych fatałaszkówusmiech.gif i jest jeden producent
    www.miran.com.pl
    ..co prawda jeszcze nie mają sklepusmutas.gif , ale pisałam kiedyś do nich i wiem że już niedługo otworząusmiech.gif więc dziewczyny..oczko.gif zawsze to producent, szybka wysyłka, lepsze ceny itpusmiech.gif przynajmniej tak mi się wydajeusmiech.gif
  • gośka47 2005.03.05 [01:29]
    czesc dziewczyny

zaciekawiła mnie ostatnio drogeria DBAJwww.dbaj.pl

mają tam kosmetyki których nigdzie indziej nie widziałam
    piszą że to "światowe nowości kosmeyczne"

w związku z tym mam pytanie czy któraś z was zna i stosowała nastepujące ciekawe dla mnie produkty:

- linia Lipozone( w szczególności zestaw antycellulite) ?
    - linia Ocean de la Vie w szczegolności sól do kąpieli z jeziora różowego z Senegalu ?
    - linia Body Integral Program - serum ujędrniające do biustu?

Preparaty wyglądają na ciekawe ale zastanawia mnie to że nie ma ich nigdzie indziej, no chyba że oni to sami importują

jak znacie te konkretne lub inne preparty z tych linii to piszcie

z góry dziękuje usmiech.gif
  • hmm.. 2005.03.05 [12:13]
    Mam propozycję dla gospodyni topiku.. a może by tak zebrać kilka osób i przetestować niektóre sklepy? Można by spróbowac w to wciągnąć na przykład redakcję Kafeterii.. co o tym sądzicie?
  • ciekawa lipozone 2005.03.06 [00:58]
    witam

mam pytanko takie,

ostatnio duzo przegladam sklepy internetowe w poszukiwaniu nowych kosmetyków,

już w kilku sklepach znalazłam linię kosmetyków LIPOZONE

i w związku z tym mam pytanie, czy któraś z was to zna ?

produkt jest juz dostępny ponoc w drogerii esentia, więc to musi byc dobre, a wkrótce ma być dostępny w aptekach

piszcie piszcie piszcie usmiech.gif

• aurelia_qq 2005.03.10 [11:19]
    to lipozone to chyba jakaś nowość,

nie słyszałam o tym ...
  • wczoraj zamówiłam w sklepie 2005.03.11 [21:38]
    internetowym, a dziś już przyszło, przesyłka bezpłatna a do tego gratis mydełko pilingujące

jutro zaczynam 3 tygodniową kurację

będe wam zdawac relacje na bieżąco jakie są postępy

3majcie kciuki

mam nadzieje, że to wkońcu będzie dobre

• nauzykaa 2006.03.16 [14:44]
    a ja kupuje wwww.vivid.pl i nie moge narzekac

I wish for peace between the races someday we shall all be one why ight yourself this one's called rectify there's something coming to the surface there's fire all around but this is an Illusion I've seen better days than this one I've seen better hights than this one tension is rebuilding something's got to give someday we shall all be one Jesus Christ we're nice
  • anusianiusi 2006.03.16 [15:00]
    a ja chętnie polece swój, jesli można: www.atw-sklep.pl
    Realizujemy przesyłki tego samego dnia i chetnie doradzamy w yborze odpowiednich preparatów
    smiech.gif Oczywiście polecamsmiech.gif

www.atw-sklep.pl
  • maxmara37 2006.03.17 [16:16]
    Ze swojej strony polecam drogerię esentia www. esentia .pl
    Kilkakrotnie korzyystałam z uslug tego sklepu i wszystko na plus. Ze sklepow dla dzieci polecam bobokomis www.bobkomis.com.pl , tam kupiłam wózek.

• anisatka 2009.04.14 [11:39]
    Gorąco polecam sklep z artukułami dzieciecymiwww.tututu.pl bardzo miła obsługa oraz atrakcyjne ceny.
  • Helenka12 2009.04.14 [14:10]
    Sklep internetowy - spożywczy
    Mają bardzo niskie ceny, szybko i sprawnie realizują zamówienia.

www.one-one.pl

Pozdrawiam
    Helenka

• daisy mum 2009.04.27 [23:48]
    A ja polecę sklep ze sprzętem RTV, AGD, a także multimediami:
    electro.pl - sklep godny zaufania, kupiłam tam sprzęt już kilka razy: wśród moich zakupów była m.in mikrofalówka, mp3, gps - profesjonalna obsługa, szybka przesyłka i dobry kontakt.Narazie nie spotkałam się z żadnymi minusami.
  • merfi900 2009.06.24 [12:55]
    NApewnoi warto zrobic zakupy dla dziecka w sklepie http://www.tututu.pl/ to uczciwa firma.
  • Ataman leśny 2009.06.24 [14:10]
    Poradniki, książki - wieczysta gwarancja:
    http://zlotemysli.pl/edwardstanislaw ,1/
    bardzo polecam...........
  • kokokoszanel 2009.06.24 [18:44]
    kosmetyków jakoś wolę nie kupować w Internecie, chyba, że już wypróbowane, wtedy ok. W sklepach internetowych kupuję sprzęt sportowy, gadżety-prezenty, książki. To by było na tyle. Ostatnio korzystałam z dwóch:
    sklep-presto.pl ===> kupiłam rakietę do tenisa i buty. Tanio i bez biegania po sklepach.
    stolybilardowe.net ===> tu zamawiałam stół no i jeszcze będę kupować piłkarzyki niedługo. Też jest tanio i obsługa profesjonalna.

Oprócz tego allegro, gdzie zamawiałam perfumy z Bennettona. Zawsze kupowałam je w sklepie, ale już ich nie mogę znaleźć bo nieprodukowane:/ więc to pewnie ostatnia moja sztuka.
    kawa, wanilia, cynamon, kardamon
  • miodowocynamonowo 2009.06.24 [20:16]
    a o moderni.pl słyszałyście? ja za namową znajomego sprawiłam sobie u nich nowy mikser i jestem bardzo zadowolona z obsługi i dostawy usmiech.gif spokojnie mogę polecić!

• syska87 2009.06.26 [14:33]
    kokochanel - ja z kolei kosmetyki kupuje niemal wylacznie przez internet, a perfumy tylko i wylacznieoczko.gif
    perfumy kupuje zwykle tutajwww.e-zapachy.pl , maja czesto promocje na czerwona LAcoste, wiec korzystam. Co do oryginalnosci produktow o ktora ktos pytal - potwierdzam, ze nie dostalam nigdy podrobkiusmiech.gif A teraz anegdota: moja kolezanka kupila w Austrii w jakiejs galerii okulary Prady za 70 Euro, ma je od roku i uszkodzila jakas tam czesc, poszla do optyka by naprawil i dowiedziala sie, ze to sa chinskie podroby smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Takze polecajcie sprawdzone miejsca, polecajcieusmiech.gif
  • Ajzel 2009.06.26 [14:36]
    Ja ze swojej strony polecam 2 sklepy internetowe (szybka realizacja zamówienia, fachowa obsługa, szeroki asortyment):

www.dimplex.com.pl

oraz

www.henmar.com.pl/sklep
  • vanilla_sky 2009.06.26 [17:09]
    Muszę przyznać, że wiele rzeczy kupuję w Internecie. Dla mnie to szybkie i proste rozwiązanie. Szczególnie w obecnych czasach, kiedy jestem zbyt zabiegana i zmęczona, żeby chodzić po sklepach i szukać, tego co zamierzam kupić. Ubrania kupuję gdzie popradnie, praktycznie szukam tego, co mi pasuje. Jednak perfumy kupuję tylko w e-zapachy.pl, mają moim zdaniem najlepsze perfumy, w dobrej cenie. Można kupić tylko markowe perfumy, więc nie boję się o podróbki. Jeśli chodzi o innego rodzaju sklepy, to zależy. Często mi ktoś coś poleci, więc patrzę czy nie mają tam nic dla mnie, dla moich wymagań usmiech.gif Także różnie to bywa usmiech.gif

• arabica 2009.07.05 [12:52]
    Ja polecam stronkę Mixelelctronics. Bardzo bogata oferta i najwyższa jakość sprzętu. Sama często korzystam z ofert, bo przy tym wszystkim można bardzo często natknąć się na atrakcyjne promocje. Zresztą, system zamawiania jest bardzo łatwy (skoro nawet ja sobie z nim radzęoczko.gif ,a zamówienie można odebrać w najdogodniejszym sośród 200 punktów sklepu.
  • ariadne 2009.07.05 [12:57]
    Wszyscy piszą o przeróżnych sprzętach do domu, czy o kosmetykach, a ja pójdę w innym kierunkuusmiech.gif
    Polecam wszystkim księgarnię internetową: goneta.net. Przeczytałam stamtąd masę książek i mogę spokojnie zachęcić do tego innych. Wydaje mi się, że każdy znajdzie coś da siebie, bo wybór jest różnorodny zarówno w gatunku, jak i w formieoczko.gif Przesyłam wam link, gdybyście chcieli przekonać się o tym ososbiście: http://www.goneta.net/
  • vanilla_sky 2009.07.05 [15:08]
    Korzystałam ostatnio z oferty mixelectronics.pl Rzeczywiście mają spory wybór. Ale przede wszystkim, co mi się u nich spodobało, to liczne promocjeusmiech.gif Myślę, że nie tylko ja na to patrzę oczko.gif Przykładowo, mój młodszy brat zakupił sobie wieżę Philips FW M197 - za grosze, bo jakieś ponad 500 zł. Myślę, że takich ofert mają znacznie więcej. I rzeczywiście, można zakupiony sprzęt przez Internet odebrać w dowolnym sklepie tej firmy, więc myślę, że to spore ułatwienie usmiech.gif

• espresso77 2009.07.06 [10:43]
    Jeśli chodzi o sprzęty do domu to polecamwww.electro.pl
    Ja kupiłam tam zmywarkę, siostra ekspres do kawy i jesteśmy super zadowolone. Panowie nam fachowo doradzili, nie zdarli z nas kasy, a co najważniejsze przesyłki przyszły ekspresowo!
  • rnadmorska 2009.07.07 [11:48]
    sklep z ciuchami, sprawdzony przeze mnie i moje znajome:
    www.gendai.pl
    sklep ze sprzętem fotograficznym, sprawdzony wielokrotnie:
    http://www.e-cyfrowe.pl/
    sklep z agd, elektroniką i takimi różnościami, bardzo tani:
    http://www.oraty.pl/ale/jazda.htm

• panic 2009.07.11 [19:39]
    Ja polecam dość oryginalny sklep...Delta Opti to sklep z bogatą ofertą obejmującą kamery telewizji przemysłowej wraz z całym
    wyposażeniem do monitoringu, światłowody, anteny, osprzęt antenowy, WLAN, oprogramowanie do archiwizacji obrazu oraz inne elektroniczne akcesoria, bardzo profesjonalna obsługa, odpowiedzą na każde pytanie [ja jako laik, miałam ich mnostwo, ale wszystko cierpliwie zostało mi wytłumaczone], jak najbardziej polecam

• coś optymistycznego 2009.07.13 [13:23]
    dla mnie najlepsza księgarnia internetowa http://megaksiazki.pl/ i jeszcze polecam fantastyczne ebooki http://najlepsze-darmowe-ebooki.blogspot.com/ 2009/06/polecamy-ebooki.html Jest tam dużo ciekawych pozycji, warto poczytać
  • Fala69 2009.07.13 [14:01]
    A może wiele innych rozwiązań
    http://calineczka2.systempartnerski.pl/
    warto sprawdzić
    ja http://zlotemysli.pl/calineczka ,1/
  • Fala69 2009.07.13 [14:57]
    Potrzebujesz wsparcia fionansowego?
    Sprawdź gdzie dostaniesz najkorzystniejszą aktualnie ofertę
    http://calineczka2.systempartnerski.pl/
    warto sprawdzić

ja http://zlotemysli.pl/calineczka ,1/

Odpowiedz na ten temat