Odpowiedz na ten temat

Polecane sklepy internetowe

• koma 515 2017.03.02 [13:32]
    Chętnie polecę Wam sklep domizdrowie.pl gdzie od dawna kupujemy nasze meble. Dobra jakość, przystępna cena, to nie to co te sieciowe salony, w których liczy się tylko ilość, a jakość została gdzieś w tyle. Nasz ostatni zakup to wspaniałe nowoczesne komody z podświetlanymi półkami, co wieczorem daje niesamowity efekt i wprowadza taki ciepły klimat.
  • gość 2017.03.06 [11:55]
    To ja np. pierwsze co to włączam zrabatowani.pl - jestem freakiem promocji, bonów, pay i cash backów. Tu nie dośc, że mam same świeżutkie promocje pod ręką to jeszcze cash back $$. Uwielbiam!
  • eliza104 2017.03.06 [13:32]
    Ja nie korzystam z takich stron. Jakoś nie wierzę w te wszystkie promocje.
  • Ombre_Clothing 2017.03.16 [11:34]
    Eliza, i właśnie dlatego polecamy obserwować konkretne sklepy, których asortyment się nam podoba. Wiemy, że nasi klienci tak robią. Co chwila w sklepie pojawiają się nowe promocje i faceci polują na najlepsze okazje usmiech.gif
    Ale na pewno warto to sprawdzić samej. Jeżeli szukasz sklepu z odzieżą męską to się polecamy usmiech.gif
    --->www.Ombre.pl
  • konewkaewka 2017.03.16 [20:05]
    vubu jeśli chodzi o ciuchy, jeszcze się nie zawiodłam, nie ma problemu ze zwrotami, be4sport szybka realizacja zamówienia i sferis jeśli chodzi o elektronikę, jednego dnia zamawiam drugiego przesyłkę mogę już odebrać w salonie nie ponosząc żadnych kosztów dostawy usmiech.gif no i zwykle dostaje jakieś gratisy smiech.gif
  • bild088 2017.03.17 [23:27]
    to zależy o jaki sklep ci chodzi, teraz idzie wiosna, to np. mogę polecić sklep z rowerami, fajny wybór, ceny też nie wysokie.www.unowaka.com
  • naiwna ciotka 2017.03.18 [14:55]
    A propos Trof.pl to nie polecam, wpłaciłam kasę, po jakimś czasie zaczęłam dopominać się o wysyłkę i zablokowali mnie, moje maile nie dochodzą do nich!!! na początku dostałam dwa maile, jak poprosiłam o zwrot kasy to zniknęli!!! Złodziejstwo, a ja naiwna dałam się nabrać...
  • gość 2017.03.20 [19:50]
    Ostatnio kupiłem do domu pufy tzw gruchy nawww.sklep-darterapii. pl Dodatkowo dostałem podnozek ( mają też inne dodatki w gratisie). I pufa i sklep są w porządku.
  • gość 2017.03.21 [18:48]
    Ja zawsze byłam sceptycznie nastawiona, ale teraz jestem wierna tylko jednemu sklepowi: kupujemyzabawki.pl <- rewelacyjne produkty, szybka przesyłka, przesympatyczni ludzie smiech.gif
    Mamy stamtąd już całą kolekcje Pokemonów ;p
  • Wiki111 2017.03.21 [20:31]
    sklep.hultajpolski.pl polecam, jeśli chodzi o zakupy modowe. Mają niezły kontakt z klientem. Moja koleżanka przesłała im o 4 zł za dużo, zamieścili pieniądze razem z przesyłką!
    Dodatkowo będą organizować 25.03 spotkanie, gdzie będą spore promocje, więc jeśli ktoś jest z Warszawy albo ma blisko do Warszawy, to może wpaść znaleźć jakiś ciuszek na Wielkanoc oczko.gif
    https://www.facebook.com/events/1402944269780 638/
  • gość 2017.03.22 [12:25]
    Totalna przecena 50% na wszystko w MamiTati.pl!
    http://www.mamitati.pl/promocje.html
  • gość 2017.03.22 [12:49]
    Ja z koleżankami kupuje szpilki i rajstopy w sklepie internetowym https://kokietki.pl Wysyłają natychmiast zamówienie i towar jest na kolejny dzień.. Mają ogromny wybór szpilek i wszystko co ma fabryka rajstop Adrian.. Niestety nie mają płaskich butów ale wszystkiego mieć nie można -;((((
  • Klarciaxxx 2017.03.23 [07:52]
    Ostatnio kupwałam kurtkę wiosenną w sklepie Goodlookin - przyszła szybko, okazała się idealnie dopasowana i jestem bardzo zadowolona z zakupów tam.
  • gość 2017.03.24 [10:47]
    A ja mam duże zaufanie do sklepu Kawa-kawa.pl gdzie zamawiam swoja ulubioną i aromatyczną kawę, jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłam usmiech.gif
  • Ramzen 2017.03.24 [21:41]
    Ja dla swojej koleżanki kupiłem coś na alkohol oczko.gifhttp://pl.ericolusso.com/shop/ . Powiedziała że nigdy wcześniej czegoś takiego nie dostała oczko.gif
  • gość 2017.03.27 [12:30]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...