Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marteena

Polećcie mi słuchawki !!!

Polecane posty

Gość marteena

szukam lepszych słuchawek max. 400 zł, takich by poza muzyką nic nie słyszeć, podrzućcie mi cosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę za mało informacji podałaś. Parametrów przy słuchawkach jest mnóstwo. No ale może jakieś Sony, Sennheisery? W takiej cenie można znaleźć naprawdę fajne, porządne słuchawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakieś proszę poproszę? Wal.sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteena
proszę :\ można konkretne modele? nie znam się zupełnie. po prostu chcę posłuchać muzyki na lepszych słuchawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjeden
Jeśli dobrze zrozumiałem to "poza muzyką nie chce niczego słyszeć", to masz na myśli konstrukcję zamkniętą. Czy to mają być słuchawki tylko do użytku domowego, czy mobilne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obczaj sobie : matrixmedia.pl/sluchawki-sony-mdr-xb450bv-bass-booster-czarne.html allegro.pl/sluchawki-sennheiser-hd-429-nowe-okazja-i5624605200.html www.mediamarkt.pl/sluchawki-sony-mdr-zx660apc,id-1047069

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz słuchawek mogę tobie polecić stronę internetową http://www.cozacena.pl/ Tu masz szeroki wybór słuchawek przy okazji możesz porównać ceny i wybrać jak najlepszą. To wszystko bez wychodzenia z domu i szukania po półkach sklepowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×