Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magiczny pylek

pomocy, bardzo zniszczone wlosy, szukam super kompletu do pielegnacji

Polecane posty

Gość magiczny pylek

Mam zniszczone wlosy koloryzacja, rozjasnianiem. Nie moge juz patrzec na moje wlosy, scielam troche ale nadal sa fatalne, matowe, sztywne, bez polysku.... szukam dobrej maski, odzywki i szamponu.. moze znacie jakas serie dobra? jestem w stanie wydac nawet 200 stowy aby pozbyc sie tego koszmaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam
Zacznij od szamponu Elsev z nutriceramidami,stosowałam go dla m ojej córki, naprawdę odbudowuje strukturę włosa.Ciekawa jest tez seria Gliss-KUr do regeneracji włosów .zniszczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zniszczone włosy, podnoszące się (szczególnie po koloryzacji) łuski, takie, które straciły połysk i witalnośc polecam odżywkę z Oriflame. Jest mała, do jednorazowego uzytku i za chwilkę w promocji po 2,90 (od 27 marca). To intensywna kuracja regenerujaca dla włosów suchych. Dokładnie odżywia, zmiękcza i wygładz włosy, nadaje im połysk. 15 ml w tubce, którą wkładasz do ciepłej wody, musi sie ogrzać i wtedy na włosy. Uważam, że jedna z lepszych kuracji na włosy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teigerin
Jesli idzie o szampon to polecam Vichy z ceramidami (żółty). Jest naprawde super, mam włosy po trwałej i farbowane, a wszyscy myślą że to natura odarzyła mnie takimi błyszczącymi loczkami, ani śladu siana. Natomiast fenomenalną odżywkę znajdziesz w drogerii Super- Pharm. Nazywa się Look's Cream , lub jakoś tak, jest w saszetkach - ok. 6 zł za saszetkę (starcza na 3 razy przy włosach do ramion, zawiera ekstrakt z kiełków pszenicy. Genialny zestaw, jako dowód radzę przeczytać moją recenzję na kafeterii i komentarze do niej: http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=4516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam szampon i maskę do włosów z serii System Professional z Welli :) Ta maseczka przywróciła moje włosy do życia !! :) Dodam tylko że wcześniej przez ponad 5 lat regularnie je rozjaśniałam i nadal rozjaśniam :) A moje włoski są błyszczące,miękkie i mocne :) Maska ta nazywa się Power Mask :) i kosztuje w salonie ok.80zł (200ml) natomiast szampon kosztuje pk.55zł (250ml) ... zestaw wychodzi trochę drogo ale warto :) ... Maseczka jest bardzo wydajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustikk
kupilam sobie ostatnoi odzywke do wlosow zniszczinaych trwalo,rozjasnianiem.... WAX jest do wlosw blond i do ciemnych kosztuje(male opakowanie okolo 17zl) i jestem bardzo zadowolona:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wax
Zgadzam się z poprzedniczką. Ta odżywka jest rewelacyjna, rozjaśniam włosy od 4 lat, a wlosy mam bardzo ładne. Do kupienia w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×