Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*****Pani Ka*****

POMOZCIE!!!PREZENT NA WESELE SIOSTRY!!!

Polecane posty

Gość Słabe
Pomyśl, co byś kupiła na wesele w innym miesiącu i kup to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dowcipna jestes w c***!!!! nie badz tak madra bo Cie ruski na komputer przerobia...jak zamierzasz dawac glupie odpowiedzi to nie pisz wcale!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) myślę, że mogłabyś kupić jej coś przydatnego na nowej drodze życia, jakiś zestaw garnków, czy pościeli-albo daj jej po prostu koperte z pieniążkami-i niech sami sobie coś wybiorą-wtedy i bedą zadowoleni-i nie bedziesz musiala sie martwic, że moze się im coś nie podobac! Nie wiem, czy Ci w czyms pomogłam-ale może chociaż trochę ułatwiłam, bo wiem, że to cięzki wybór zwłaszcza, że to jest Twoja siostra-z jednej strony dobrze ją znasz, co lubi itd, a z drugiej nei chcesz jej zawieść i kupić czegoś zbędnego... przynajmniej tak mi się wydaje-powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze serwis obiadowy, to się zawsze przyda, albo ją spytaj co by chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te garnki dobry pomysl nawet hehealbo jak mowisz jakas ladna posciel hmmm a seriws juz zapozno...mama chyba sie z tym szykuje... z reszta pracuje w zakladzie zdobienia porcelany :P THX :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geba
cześć!kup im bilet lotniczy całą reszte zapłaci siostra z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siorka ma wesele za rok, i chyba razem z moim facetem fundniemy jej jakiś wyjaździk, może do Paryża, choć sądzę, ze nawet z Krynicy by się cieszyli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
garnki Philipiaka będzie miała prezent na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ekspres do kawy i żeby było ciekawiej - samochodowy np. :http://www.conrad.pl/ Ekspres-do-kawy-samochodowy-Waeco-MC-8-12LX,-200-W,-0,75-L.htm?websale8=conradπ=852717&ci=SHOP_AREA_17271_0330008 Myślę, że to dość przydatny prezent,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkabe
Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale w Wielkopolsce jest fajny tunel aerodynamiczny. Możesz kupić dla niej voucher np na 2 minutowy lot. To taki mniej oczywisty prezent. Ręczniki czy pościel to dają raczej ciotki a nie siostra. Żeby było jeszcze bardziej oryginalnie możesz jej zamówić fotopuzzle. Najlepiej jak na zdjęciu będzie Twoja siostra i jej przyszły mąż wtedy będą je razem układać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×