Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GwiezdneSufity1

Pomysł na fajny prezent dla dziecka i dorosłego

Polecane posty

Gość GwiezdneSufity1

Chcesz zaskoczyć czymś swoich bliskich, znajomych? Przenieść ich w świat marzeń i wyobraźni? Gwiezdny sufit to idealny prezent dla nich! Oprócz samego nieba dostępne są różnego rodzaju projekty do których używane są szablony. Chłopcy najczęściej wybierają statki kosmiczne, dziewczynki zaś księżniczki. Jedną z najciekawszych opcji jest jednak Gwiezdne Okno. Pozwala ono poczuć się jak w statku kosmicznym. Kształtem przypomina okno samolotu, a samo wypełnione jest niezliczoną ilością gwiazd... W celu zdobycia większej ilości informacji zapraszam na www.gwiezdnesufity.pl . Ja już sprawiłam taki prezent swojemu dziecku, teraz Twoja kolej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidkaKusnierska
Fajnym prezentem może być np. replika broni ze strony www.galeriareplik.pl. Kupiłam replikę pistoletu i broni mężczyznom w swoim domu i byli bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że będzie tu coś o grach planszowych, ponieważ to jedyny rodzaj prezentu, który moim zdaniem może być i dla dorosłego i dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitamielcarz
Moim zdaniem najlepsze prezenty to takie co rozwijają jakoś wyobraźnię, umiejętności manualne i myślenie. Nie mówię że klocki lego są złe, bo są dobre, ale ja kupuję zawsze ze sklepu Sprytne Zabawki i zawsze prezenty ode mnie (jestem ciotką) cieszą się powodzeniem cały czas i są kłótnie o nie. Fajne rzeczy można wyszukać chociaż część to takie byle co trochę. Zresztą dużo jest fajnych sklepów z ciekawymi zabawkami, można nawet znaleźć do nich czasami jakieś kody rabatowe w internecie. Ja wchodzę zawsze na tą stronę www.24mall.pl, bo mają dużo kodów do 5.10.15 i innych, chociaż akurat do Sprytnych Zabawek ani razu nie trafiłam na kod (może nie robią promocji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaccuuss5
A weź poleć stronę z spersonalizowanymi prezentami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy sklep z ubraniami i zabawkami dla Dziecka z ogromnym wyborem i genialną obsługą klienta ->-> www.niecodziennegadzety.pl Naprawde WARTO !!! z reszta zobaczcie OPINIE !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×