Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
andreaandreopolus

Pomysł na prezent dla 13 latka

Polecane posty

Sklepy niedługo zamykają czas wyskoczyć na zakupy , chciałam też sprawić prezent bratu tylko pomysłu brak. Ma telefon , laptopa, po mieszkaniu kręci się jakiś tablet, aparat fotograficzny też mamy. Może jakiś prosty amatorski dron z kamerą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla30
A może zamiast elektroniki rower ;)? Też bajerancki. Chłopak się porusza trochę, będzie wysportowany, może złapie zajawkę. Polecam np. rowery Indiany, mój czternastoletni bratanek ma "Indiana Fat Bike" i wszyscy koledzy zazdroszczą ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym na twoim miejscu poszla w cos bardziej praktycznego, chociazby zegarek, jekiegos g-shocka czy cos, na www.e-zegarki.pl maja duzy wybor, moze Ci cos w oko wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andreaandreopolus daj znać czy młodemu się ten smartwach spodobał, bo za dwa tyg sama sie wybieram na urodziny a pomysł fajny i cenowo z tego co widzę też przyzwoicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie rower to strzał w dziesiątkę. Do niego odpowiednie akcesoria typu kask, bidon i te pe. Zajrzyj sobie na te stronkę http://www.goride.pl/647-rowery. Jest tam dużo różnych modeli i myślę że jest w czym wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ostatnio dla naszego syna zamawialiśmy obuwie przez internet i muszę przyznać,że to bardzo dobry patent,są o wiele nizsze ceny,zresztą sami zobaczcie na Buty-Dla-Dzieci.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panstrzelba
Smartwatch to fajny pomysł, gwarantuje, że pociecha się ucieszy. Ja swojemu sprezentowałem ZeCircle - bajery są, a i wygląda przy tym super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genowefa45
Może jakąś fajną małą mp3? Widziałam fajne i niedrogie w teletorium. Albo może jakieś akcesoria typu power bank, ładne etui czy słuchawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ririy
Wiesz co a zerknij na http://motoprezent.pl/kontakt/ . Chłopak pojedzie z instruktorem , a on dostosuję prędkość do jego wieku. Fajna frajda dla młodego , z resztą sama go zapytaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Moje wielkie greckie wesele 2(2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/v1Smoje-wielkie-greckie-wesele-2-2016 >>>http://ma0.pl/r/v1Smoje-wielkie-greckie-wesele-2-2016 >>>http://ma0.pl/r/v1Smoje-wielkie-greckie-wesele-2-2016 Po kilkunastu latach od wesela Toula i Ian wciąż bezskutecznie próbują uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych. Gdy czasem zdobędą trochę wolności, zaraz nadarza się okazja, by kochający się rodzinny krąg ponownie zacisnął się jak pętla na szyi. Ich córka Paris wybiera się na studia, a rodzina oczywiście musi zatwierdzić wybór uczelni. Zanosi się na trzęsienie ziemi, bo dziewczyna pragnie opuścić rodzinne Chicago, a co gorsze jej nowy chłopak nawet nie udaje Greka. Jednak prawdziwe tsunami dopiero przed nami. Otóż rodzice Tulli - Maria i Gus - odkrywają, że ich małżeństwo jest nieważne, więc formalnie wciąż są do wzięcia, a to dopiero początek…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewlinkaa
Może ten power bank? Mały pewnie ma komórkę, a te dzisiejsze baterie padają bardzo szybko. Na pewno mu się przyda. A taki Power Bank z forever można kupić nawet za 30 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryginalnezabawki
Na prezent dla dużych i dla małych polecam super unikatowe zabawki http://pl.dawanda.com/shop/mutatoys www.facebook.com/mutatoys szyte ręcznie z naturalnych materiałów, bardzo oryginalne wzornictwo, świetna jako

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzkaSchizka
wlasnie wracam z researchu roznych zabawek elektronicznych i w media expert jest xbox do wygrania teraz, moze sprobuj swoich szans dla niego! a wtedy wilk syty i owca cala ;D ja tam wole playstation, ale de gustibus non est disputandum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole prezenty typu ksiązka....dzieci jużprawie nie czytają książek. Nie mam czasu biegać po ksiegarniach i zawsze kupuję książki dla dziecka w ksiegarni internetowej Baernardinum. Mają zawsze ciekawą oferte i dla siebie tez coś znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić aparat fotograficzny oraz możliwość pochwalenia się jego talentem na www.utalentowani.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serejko
Jeśli planujecie zakup smartfona, to bardzo fajną ofertę posiada firma Overmax- http://overmania.pl/pl/c/Smartfony/132 Ich telefony dla do młodzieży są idealnym rozwiązaniem. Nie znam lepszego pomysłu na prezent dla nastolatka niż kultowy i kolorowy telefon. Zwłaszcza jeśli takiego jeszcze nie posiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm pomysł w sumie nie głupi, choć bardziej puszcza muzykę na słuchawkach, obecne Seneheizery już mu pękają bo tak ostro gra że z nimi zasypia. http://www.sferis.pl/p/390711-sluchawki-gamingowe-corsair-gaming-h2100-wireless-dolby-71-greyhawk-eu-ca-9011136-eu.html może coś takiego tylko? Dostał już ostatnio i laptopa i wcześniej huaweiia p8 lite , drona... Problemów raczej nie sprawia, jest dość uczynny to czemu by mu trochę radości nie sprawić/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bilety do kina, paintball, plecak, ciuch oryginalny ale nic związanego z grami. Znam siedmiolatka, któremu rodzice kupili playstation, z czasem chłopak zatracił się w świecie wirtualnym, nie potrafił odróżnić rzeczywistości od fantazji. Sprawa była bardzo poważna, do tego stopnia, że dziecko musiało przejść leczenie, a jak wiadomo nie łatwo o ośrodek dla dziecka. Dopiero w Choceniu w ośrodku Oaza udało się znaleźć terapeutów, którzy mają doświadczenie w leczeniu uzależnień u dzieci. Długo to trwało, ale przecież to dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz pomysly. Dron? Bez przesady, kup mu lepiej rower jak ktos podpowiadal, a nie ciagle elektronike. Albo moze jakas ciekawa gre, ale nie na komputer tylko cos co pozwoli na spedzenie czasu z rodzicami lub rowiesnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jakiegos pendriva ? sferis ma teraz fajne bo niedrogie 32 GB od hyperX Kingstona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mu płyte z dobrą muzyką ale raczej tutaj ksiażka np o motoryzacji byłaby najlepsza. Zajrzyj koniecznie do księgarni matras. tam asortymentu jest mnóstwo, nie bedziesz musiala latac po kilku sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajolinka
Taki dron to fajna rzecz. Masz rację z tym, by nie kupować mu jeszcze takiego drogiego, profesjonalnego. W teletorium mają całkiem fajne drony w niezłych cenach, no i jeszcze wyglądają jak np samochody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlenTa
ja bym brala rower. tylko go ubezpiecz, bo wiesz jak to jest z nastolatkami:) w media expert jak kupujesz to wiem, ze mozna wziac od razu ubezpieczenie, nie wiem jak gdzie indziej. posprawdzaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×