Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bigosostry

Powerbank dla żony

Polecane posty

Gość KarineczkaT
Ja tam kupiłam sobie taki fajny z forever, bez żadnych udziwnień :) Ale ten jest całkiem pomysłowy, to muszę przyznać. Myślę, że może się spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annalise
Ja wolę zwykłe powerbanki, zależy mi bardziej na mocy niż na wyglądzie. Ja wyszperałam swój z teletorium i jestem z niego zadowolona. Spełnia moje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że może jej się spodobać, ja mam zalmana za 230zł ze sferisu i jestem zadowolony, w ogóle powerbanki to fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symbolina
w sumie fajna sprawa z takim powerbankiem:) ale też zależy jaka jest jego cena, bo raczej bym się kierowała wydajnością niż płaciła za sam wygląd. Ja dostałam w sferisie jako gratis do telefonu romossa i nie mogę narzekać, parę razy mnie poratował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja kupiłam swój w xkom'ie i jestem zadowolona, można dwa kable podlaczyć, na 4 pełne ładowania mi starcza, także ja bym celowała raczej to czy jest użytkowy. ADATA Power Bank APV110 10400 mAh niebieski - ten model mam, sprawdza się w kryzysowych sytuacjach jak nie ma gdzie podładować telefonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonierqa
Ja mam taki najprostszy z teletorium. Szybko ładuje i to najważniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez powerbanku nie wyobrażam już sobie chyba życia... :D do zakupu przekonał mnie znajomy ze sferisu i chwała mu za to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armandi
Ja kupiłem z forever. Jest mocny bo aż 20000mAh, dzięki czemu starcza na parę ładowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama beznadziejna ale pomysł super! Nie wiedziałam, że takie cudeńka robią :) www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinawiedzmina
ja mam śliczny błękitny powerbank za 25zł, kupiłam go na stoisku sferisu, 5000mah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicca
kiedyś kupiłam jakiś no-name i po tygodniu przestał działać, kosztował dwie dychy, więc nawet nie było sensu się bawić w reklamacje, ale też uważam, że romossy siesprawdzają, kupowałam w sferisie 5000 mah za niecałe 40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia_98
znajomy polecił Power Bank ROMOSS Sailing, zakupiłam na sferisie w promocji. Produkt godny polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturrrr
Myśmy szwagrowi w prezencie niedawno zamawiali powerbank 10050mAh przez stronę lispol.com. Firma ma swój sklep stacjonarny też w Myślenicach. To co mają na stronie tym fizycznie dysponują, także dostawa była szybka. Powerbank się ponoć dobrze sprawdza, a tak naprawdę drogi nie był, daliśmy parę złoty ponad stówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×