Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pozyczka na sam dowód

Polecane posty

Gość dandunda
a podobno, żeby dostać raty np. w sferisie czy saturnie to wystarczy sam dowód, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz skorzystać z szybkiego kredytu? Sprawdź najlepszą ofertę, zanim zdecydujesz www.sprawdzonagotowka.pl to rozwiązanie dla rozsądnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAŻDY znajdzie tutaj coś dla siebie! Najlepsza strona w internecie! przeszukałem cały internet i lepszej strony jak ta nie znalazłem! znajdują się tutaj kalkulatory, porównywarki ofert czy też zrestawienie kosztów pożyczek, kredytów i wiele innych ofert finasowych Zapraszam http://bankiwpolsce.oferty-kredytowe.pl/pozyczkipozabankowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jako przedstawiciel wonga. com zapraszam wszystkich zainteresowanych pożyczką do zapoznania się z nasza ofertą. To pożyczka udzielana w pełni online – wystarczy tylko złożyć wniosek. Na rynku polskim wonga. com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 2500 zł dla nowych Klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 5000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 18 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga. pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga. pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga. com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika23w
Nie znam tej firmy, natomiast z tego co kojarzę pożyczka w https://pl.getbucks.com/ Tam można również przeczytać o pożyczkach na dowód osobisty czy bez zbędnych zaświadczeń. To jakie zobowiazanie zaciągniesz zalezy tylko od Ciebie, warto się nad tym zastanowić, pamiętaj by spłacić to na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jomiters
Według mnie żadne chwilówki nie są idealne, nie wybieraj ich. Tylko i wyłączni pożyczki pozabankowe są dużo lepszą opcją z dwa razy mniejszym oprocentowaniem ! Ostatnio na prezent dla syna skorzystałem z oferty firmy Aasa https://aasapolska.pl kredyt przez internet na konto dostarczony w godzinę czasu po decyzji, zdolność kredytowa kalkulator to opcja żeby dokładnie wszystko sprawdzić, bardzo rzetelna firma z miła obsługą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×