Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

POŻYCZKI NA DOWOLNY CEL,bez BIK.

Polecane posty

Gość gość

KREDYTY.Niezależnie od BiK. Na dowolny cel, bez sprawdzania w BiK. Kredyty konsolidacyjne dla firm i osób prywatnych. BEZ ZALICZEK ! http://www.credit24h.pl ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merenge45
oj, ja po chwilówkach miałam problemy. wpadłam w niemałe długi. gdyby nie pożyczka z janvest.pl, nie wiem, jak to by się skończyło. na szczęście spłaciłam już całe zadłużenie i mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuniunka
Mogę polecić bardzo chętnie Kredyty-Chwilówki, to marka jest już długo na rynku, a oferują naprawdę dobre pożyczki. Pierwsza nawet na 0%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dawajcie wiary w te wpisy to jest oszustwo na dużą skalę nawet w telewizji ostrzegają od takich kredytów , nie dawajcie się nabierać bo będziecie ciężko żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś miałam problem z bik. Moje nazwisko widnialo na liście, bo miałam kiedyś problem ze spłatą rat. Teraz chciałam wziąć kredyt i niestety bank mi odmówił. Długo w sumie główkowałam co mogłabym zrobić, bo naprawdę potrzebowałam tego kredytu. Znalazłam biuro wyczyscbik.com.pl i tam załatwiono mi wykasowanie mojego nazwiska z bik. Jestem już czysta i mogę brać kredyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bira
Ostatnio pralka odmówiła mi posłuszeństwa, jednak zdecydowałam się na raty 0% w sferisie i spłacam tylko za sam sprzęt bez żadnej prowizji, wydaje mi się że w takich sytuacjach właśnie trzeba szukać takich rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka42
Dla mnie pewną i dobrą ofertą jest oferta wonga. Od początku do końca wiedziałam ile mam do spłaty. Jestem już po spłacie mimo, że miałam na to aż 60 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pożyczałam z https://www.euroloan.pl/aktualnosci/10%20ciekawostek i tez było ok. Ale tak naprawde jak regularnie spłacamy i wszystko ok to nie ma powodów do zmartwień. Moja znajoma co roku na wakacje pozycza, później spłacają i tak w kółko. I jest zadowlolona, chwali sobie, no czasami tez nie ma innego wyjscia, różnie to w zyciu bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Emilka42, dziękuję za skorzystanie z naszej oferty. Na polskim rynku wonga.com udziela nowym Klientom pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł oraz ratalnych do 10000 zł. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 24 miesięcy. Przykładowy koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Więcej na wonga.pl. Wysokość pożyczki, wysokość raty oraz liczba dostępnych rat są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej Klienta ustalanej min. w oparciu o dane z BIK S.A. oraz biur informacji gospodarczej. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iGotówka to kredyt dostępny przez Internet od BGŻ BNP Paribas. Maksymalna kwota kredytu to 120 000 zł, a do kwoty 10 000 zł wszystkie formalności załatwimy bez wychodzenia z domu. Kredyty online cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem Klientów. Nie ma się co dziwić - pieniądze możemy otrzymać bez wizyty w bankowej placówce. Dodatkowo ekspansja takich firm jak Vivus.pl czy Wonga.com spowodowała odpływ sporej liczby Klientów z banków. Chwilówki są doceniane za minimum formalności, a pieniądze na koncie możemy mieć zaledwie w kilkudziesiąt minut. Co więcej, oferty niektórych firm są mocno konkurencyjne w stosunku do tych oferowanych w bankach (jak na przykład całkowicie darmowa pierwsza pożyczka w Vivusie do 1600 zł). BGŻ BNP Paribas Bank chce odebrać część Klientów firmom pożyczkowym. W tym właśnie celu stworzył platformę do udzielania kredytów online, dostępną pod adresem http://e-m2m.pl/58cd59480f9ea Kwota kredytu: od 1 000 do 120 000 zł W całości przez Internet: do 10 000 zł Spłata kredytu: od 6 miesięcy do 7 lat Przeznaczenie: na dowolny cel Oprocentowanie: RRSO od 9.38% (zależne od kwoty kredytu) Ubezpieczenie kredytu: opcjonalne Witryna przypomina większość stron internetowych firm pożyczkowych. W serwisie iGotówka za pomocą specjalnych suwaków wybieramy: - przeznaczenie kredytu - kwotę kredytu (od 1000 zł do 120 000 zł) - okres spłaty (od 6 do 84 miesięcy) Co ważne - kredyt jest dostępny przez Internet wyłącznie do kwoty 10 000 zł. Jeżeli wnioskujemy o większą kwotę, niezbędne będzie odwiedzenie oddziału BNP Paribas Banku celem podpisania umowy. Jak otrzymać kredyt przez Internet iGotówka 1. Wchodzimy na stronę iGotówka. 2. Za pomocą suwaków wybieramy przeznaczenie kredytu, kwotę oraz liczbę rat. 3. Po wybraniu symulacji, kalkulator kredytowy wskazuje nam wysokość raty, całkowitą kwotę do spłaty oraz RRSO. 4. Wypełniamy wniosek o kredyt. Niezwłocznie otrzymujemy wstępną decyzję kredytową. 5. Przesyłamy online niezbędne dokumenty i robimy przelew weryfikacyjny na konto BGŻ BNP Paribas. 6. Wypłata pieniędzy na konto. iGotówka - kredyt w 20 minut ? Bank na stronie głównej informuje, iż "Przelew nawet w 20 minut". To oczywiście chwyt marketingowy, wypłata kredytu w tak krótkim czasie dostępna jest wyłącznie dla nielicznych Klientów. Według informacji uzyskanych z BGŻ BNP Paribas, uzyskanie kredytu jest możliwe w 20 minut w przypadku, gdy: 1) Klient posiada rachunek osobisty w BGŻ BNP Paribas 2) na rachunek wpływa wynagrodzenie lub inny dochód. Osoby, które nie spełniają wspomnianych warunków, otrzymają kredyt do kilku dni roboczych. Wszystko zależy oczywiście od indywidualnej sytuacji, zdolności kredytowej Klienta, terminu otrzymania przez bank przelewu weryfikacyjnego etc. http://e-m2m.pl/58cd59480f9ea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie pożyczki pozabankowe sa weryfikowane w bazach tj. BIK itd. Takie przepisy... Jest dobra opcja dotycząca pozabankowej oferty pożyczek odnawialnych Euroloan https://www.netpozyczka24.pl/euroloan/ w ramach limitu można uzyskać nawet do 20000 zł spłacane przez okres 48 miesięcy. Co ważne można wielokrotnie korzystać z limitu a do tego płacimy tylko za wykorzystane kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowski

janvest to wałencja na szeroką skalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×