Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bets73

pozyczki na www.szybkigrosz.pl

Polecane posty

Gość bets73

Zbieram informacje odnosnie pozyczek na stronie www.szybkigrosz.pl kazda opinia mile widziana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelkrk
Dobra firma! Nie robia problemow osobom zadluzonym. o pozyczke moze ubiegac sie kazdy. Jasne zasady ktore sam ustalasz... polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika56
Sama zaciagnelam pozyczke za posrednictwem strony szybkigrosz.pl jestem zadowolona z poziomu obslugi i zainteresowania klientem. Konsultanci sa pomocni i udzielaja odpowiedzi na kazde pytanie- wyczerpujaco! Jasne zasady. Stronka i pozyczka godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadeo
Wiem ze szybkigrosz.pl udziela pozyczek zadluzonym. Jestem w BIK KRD i z komornikiem. Dostalem u nich 8tys na 18miesiecy. Inwestor znalazl sie po 7h od zlozenia wniosku. Minimum formalnosci. Super ze nie przekreslaja osob zadluzonych. Dzieki stronie SzybkiGrosz.pl jestem w stanie splacic wszystkie dlugi i w koncu wyjsc na prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bets73
Czyli widze ze mozna im zaufac? Widze ze to nowa firma ale klientow ma juz sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubw28
Skoro ktos jest uczciwy i nie robi przekretow to mozna ufac. SzybkiGrosz.pl to faktycznie nowa firma. Troche inna niz te wszystkie parabanki ale godna zaufania. z biegiem czasu wyrobi sobie wiele opinii. I bedzie miala wielu kkientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irekza
W sumie ta stronka www.szybkigrosz.pl oferuje pozyczki na swietnych warunkach- sami je sobie ustalamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martych
Jestem zadowolonym klientem szybkigrosz.pl pozyczke otrzymalem, mimo ze jestem zadluzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuszek
To zalezy czego kto szuka... no ale o szybkigrosz.pl nie znalazlem ani jednej zlej opinii. najczesciej ludzie pytaja o nich na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale spam w dodatku mega tandetny;p firma taka dobra, a nie stac jej na dobra szeptanke. zenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaskr
no też mi trochę żal tego spamu bo firma w sumie całkiem spoko. Jak zresztą wszystkie oferujące pożyczki społeczne bo są dużo tansze niż parabanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam u nich pożyczkę postałam 2 tyś wniosek złożełam bez przekonania a jednak się udało mogę polecić tą firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybkigrosz.pl to pożyczki dla zadłużonych sama jak miałam problemy finansowe korzystalam z ich pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybkigrosz.pl to solidna firma mogę ją polecić gdyż już dwukrotnie było mi dane korzystać z jej usług właśnie dziś podpisałam drugą umowę z inwestorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra firma nie robią problemów osobom zadłużonym czasami 500zł to duży dla człowieka duży zastrzyk gotówki szkoda ze nie wszyscy to rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama szukam jakiejś dobrej chwilówki bank mi odmowił a potrzebuję pieniędzy a szybkigrosz wydaje się konkretny patrząc na ich ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również złożyłam u nich wniosek ale jeszcze się nie odezwali czekam na razie mam za sobą rozmowę z konsultantem szybkigrosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam u nich pozyczkę na 2 tyś wszytko ok polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złożyłam wniosek na szybkigrosz.pl napisalam ile potrzebuje i na jaki okres i sami się ze mną skontaktowali inwestor się od razu znalazł bardzo przydatny portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złożyłam u nich wniosek i dostalam 6 tyś spłacam regularnie już kończe jak będę musiała jeszcze raz skorzystam z szybkigrosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo jest teraz firm pożyczkowych i jest w czym wybierać ja już brałam w kilku ostatnio właśnie na szybkigrosz i w pożądku trzeba tylko spłacać w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybkigrosz.pl to firma której mozna zaufac ja mają duże długi dostałam z ich pomocą pożyczke i przynajmniej na chwilę mogłam odetchnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra firma nie robią problemów osobom zadłużonym można się strać o pozyczkę na szybkigrosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złożyłam wniosek na ich stronie i czekam aż się pojawi tzw inwestor potrzebuję 5 tyś banki mi odmawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybkigrosz pośredniczy w udzielaniu prywatnych pożyczek z nich pomocą można znaleźć prywatnego inwestora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złożyłam u nich wniosek inne chwilówki mi odmówiły liczę już tylko na szybkigrosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pożyczkę na szybkigrosz dostaniesz jak znajdzie się dla ciebie inwestor który ci pożyczy firma jest tylko pośrednikiem w całej transakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama zaciągalam pożyczkę przez szybkigrosz jestem zadowolona z obsługi i warunków samej pożyczki polecam wszystkim ktorzy w banku nie dostaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama u nich wnioskowałam po dwóch tygodniach odezwał się do mnie pan ktory pożyczył mi 2 tyś w sumie dość prosto się u nich pożycza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki szybkigrosz.pl dosrałam 5 tyś polecam pożyczka na dobrych warunkach zwłaszcza na figurujących w bik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×