Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kucola

Pralka z funkcją suszenia

Polecane posty

Co myśliscie o pralko-suszarkach ? Polecilibyście jakąś przystępną cenowo a fajną ? NAjlepiej małych rozmairów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ci ter atki wyszły? Nie zdzierają? Bo ja raz się nacięłam w jednym sklepie i o d teraz się boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam ostatnio w sferisie na raty 0% aparta i nie było problemów już spłaciłam :D ahah no to się pralka zepsuła trzeba znowu brać na raty i też szukam 0%:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekEm
W sferisie są rzeczywiście raty 0%? Ostatnio w rtv powiedzieli mi, że muszę "obowiązkowo" wziąć ubezpieczenie i już te raty nie były takie 0% ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda często są takie kruczki, u mnei akurat obyło się bez problemów, allegro też jak ma raty 0 to też jest na spokojnie, ale teraz niestety nie mają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melkaelka
widziałam chyba ostatnio taką w sferisie z beko, moim zdaniem spoko sprawa, zwłaszcza, że w moim domu dużo prania się robi i czasami nie ma już gdzie wieszać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że się kompletnie nie opłacają, bo one do suszenia używają... wody. I to sporo, prawie tyle, co na cykl prania. Normalne suszarki tego nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w media expercie sprawdz na nocnych przecenach. czasem przeceniaja pralki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy są te nocne przeceny ? a poleci ktoś jakieś konkretne modele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co czekać na nocne przeceny? Przecież w ME mają zawsze coś w promce fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq1
na nocnych przecenach zawsze najlepsze ceny są z tego co widziałam. warto polować na promocje bo można bardzo dużo oszczędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamawiam na allegro ze sklepu sferis ale przez allegro bo są raty zero także chyba się zdecyduję i coś wybiore w końcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam osobno, jeżeli chodzi o połączenie tych dwóch funkcji to średnio się to sprawdza. Chyba że, chodzi o oszczędność miejsca, to wtedy tak, ale zauważ że jeżeli pojemność ładowania jest 8 kg to w większości suszenie jest na 5-6 kg. Ja mam osobno pralkę z panasonica i suszarkę z samsunga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lepiej jedna z łączoną funkcją czy dwa oddzielne urządzenia? Z jednej strony rozumiem że jest to mało efektywne ponieważ jak załaduje 8kg to później suszy 6kg. Jednak pytanie moje jest o samo suszenie. Czy te łączone urządzenie właściwie i efektywnie suszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×