Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamizelka

Prezent dla chłoapka

Polecane posty

Gość Kamizelka

Co byście kupiły, chodzi o to ze jutro mamy 5 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiljanna
ja kupiłabym jakiegoś fajnego pendrivea i wgrała tam wspólne zdjęcia;) w sferisie często są fajne promocje na takie gadżeciki:) do tego jakiś słodycz może, albo romantyczna kolacja we dwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozamund
dokładnie, coś drobnego :) fajną elektronikę mają tez w teletorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku braku konkretnego pomysłu warto postawić na coś klasycznego, co na pewno przyda się obdarowanej osobie. Myślałaś o czymś do ubrania? Jeżeli poszukiwane są ubrania męskie to polecamy się z czystym sercem ! :) Możemy zaproponować odzież męską w każdym wydaniu. Zapraszamy zarówno dojrzałych panów szukających bardziej eleganckich produktów, jak i młodzież z zamiłowaniem do sportowego stylu. Zapraszamy także Panie, które uwielbiają robić prezenty swoim mężczyznom. Zapraszamy do sprawdzenia: www.Ombre.pl :) W razie pytań służymy pomocą. Doradzimy, wybierzemy... co tylko dusza zapragnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że na prezenty typu pianka do golenia, kapcie, skarpetki jest za wcześnie :P może bilet do kina, do teatru, na koncert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elushka
Na pierwszą rocznicę kupiłam ramkę cyfrową i wgrałam nasze wspólne zdjęcia :) akurat trafiłam na fajna promocje w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×