Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość COkupić

Prezent dla chłopaka???

Polecane posty

Gość COkupić

Mam duży dylemat-co kupić swojemu Miśkowi na urodziny.Do tej pory dostawał koszule,bo łatwo było mi dopasowac rozmiar.Lecz mój Miś sie zbuntował i zbojkotował moje koszule.Pomóżcie co mam kupić?Jakiś zapach?Jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna jestem BABKA
Ja ostatnio kupiłam mężowi na urodziny wypasione głośniki do komputera!!!Cieszył się jak dziecko.Ale tak naprawde cieszył się nie tak z tych głośników,jak z mojej pomysłowości.Po prostu zrobiłam mu zajefajną niespodziankę.A le mam dla Ciebie radę!!! Idż do fotografa,pierdyknij sobie niezłą sesją,i pięknie mu to opraw w dużej antyramie.Tak żeby mógł sobie powiesić na ścianie.ZOBACZYSZ,ZWALI GO Z NÓG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorkowa
ja tam kupiłam na urodzinki , ktore byly wczoraj elegancki zestawik: papierosnica i zapalniczka srebrna:-)...bardzo mu sie spodobało, bo pali no i kiedys o tym wspominał ze by chcial to miec...zreszta wsłuchaj sie, czasem facet zdradza sie niepostrzezenie w ciasie rozmowy albo jak gdzies bedziecie razem w sklepie...zapytaj go dyskretnie czy mu sie podoba to czy tamto i mu to kup:-) a jak nie masz za wiele kasy to ramka z fotką albo cos słodkiego co lubi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×