Odpowiedz na ten temat

Prezent dla chłopaka?

• Lamakusia 2007.12.07 [16:50]
    Co można kupić chłopakowi na urodziny???????? 19??????? prosze o pomoc smutas.gif
  • kaffiarka 2007.12.07 [18:24]
    ja jak nie wiem co kupić to inwestuję w dobrą ksiązkę usmiech.gif kiedyś wybierałam się z tej okazji na rekonesans do empiku, ale teraz z braku czasu używam empikowej wyszukiwarki i zawsze znajdę coś trafionego, zresztą - przez net taniej oczko.gif
  • kup mu 2007.12.07 [18:31]
    kup mu np ładna koszuleusmiech.gif tearz krata jest modnausmiech.gif bedzie zadowolony jesli lubi w takich chodzic

• dziusia 23 2007.12.07 [18:58]
    Portwel ,cieple rekawiczki,jakas wode toaetowa -np puma, koszulke ,zalezy co lubi i ile masz kasy,kubek z mikolajem na ciepla herbarke.

• Vivienne 2007.12.08 [12:49]
    A co można kupić chłopakowi na gwiazdke??
    Znamy się miesiąc , jesteśmy razem 3 tyogodnie i nie znam go tak dobrze by coś wymyslec smutas.gif buuuuuuuuu
    wiem,ze on uwielbia gadżety ,pali papierosy ,dużo pije ..
    help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    pliss podsuncie mi coś bo juz nie mam w ogóle pomysłu smutas.gif

• a moze...... 2007.12.08 [13:38]
    jak pali papierosy i lubi gadzety to ten link co dalam u gory idealnie pasuje, albo inna jakas ladna zapalniczke
  • no kup jakas kozacka 2007.12.08 [13:39]
    zapalniczke
  • ke ke 2007.12.08 [13:41]
    zaj**isty chlopak smiech.gif pali i duzo pije smiech.gifsmiech.gif
  • Vivienne 2007.12.08 [13:42]
    No własnie nad tym myslałam, ale... on nałogowo gubi zapalniczki :/ ponosiłby moze ze 2 dni i zgubił :/

ale mam nowy super plan usmiech.gif
    kiedyś po jakiejś imprezie w klubie on powiedział ,ze chciałby miec w pokoju taką lampę -cięzko mi opisać jaką ale spróbuje usmiech.gif

taką co jak ją w klubie włączają to widać wszystko w takich klatkach . Nie widać ruchów tylko takie klatki .

nie wiem czy wiecie o co chodzi ale moze mi ktoś pomoze ?
    czy mozna coś takiego dostac na allegro ?szukałam,ale nie znalazłam nie wiem nawet jak to wpisac :/

• a moze...... 2007.12.08 [13:47]
    nie mam zielonego pojecia, ale to grogie pewnie bedzie...
  • izuleczka 2007.12.08 [18:30]
    ja to jestem fanka takich niesztampowych prezentow. na mikolajki zapatrywalam sie tu http://tnij.org/ajaz
    jak dla mnie takie rzeczy sa ok
  • kajakte 2007.12.10 [20:51]
    Vivienne, chodzi ci o stroboskop? lampe, która "mruga" z bardzo wysoką częstotliwością i wszyscy wyglądają jakby byli robotami? jezyk.gif jeśli tak, to to się nazywa stroboskop. moim zdaniem to trochę dziwny pomysł na prezent (swoją drogą padaczki można się nabawić od stroboskopów) ale co kto lubi.
  • mizzerian 2007.12.12 [22:32]
    izukleczka, a gdzie sa te sklepy tchibo?
  • a ja swojemu chlopakowi 2007.12.12 [23:20]
    na gwiazdke kupilam gre na play station 3 usmiech.gif dalam 160 zl na allegro ale wartto bylo, gra doszla, jest nowiutka sprawdzilam tylko czy orginal i jest ok usmiech.gif wiemz e bedzie zadowolony bo ledwo sobie kupil play station3 i mowil o grach wiec wpadlam na pomysl usmiech.gif a swoja stara ps2 chce sprzedac jezyk.gif jesli sa jacys zainteresowani to piszcie 6096674
  • pain au chocolat 2007.12.13 [00:45]
    ja kupilam mp4

http://www.wiktor.netoh.pl/kontakt.html wejdzie i zobaczcie!!!!!!!
  • katirina 2007.12.15 [21:25]
    branzoletke

• fdujhfdhdf 2007.12.16 [10:09]
    Zależy jaką kasą dysponujesz. Poza tym najważniejsze są obserwacje 8) chyba wiesz, co dana osoba lubi, czym się interesuje, czego używa np. z kosmetyków?
    Większość facetów lubi rzeczy superpraktyczne (wiem z przeprowadzonej przez siebie ankiety oczko.gif
    jak już ktoś wspomniał dobra książka, koszulka, zestaw długopisów, portfel, zestaw kosmetyków (widziałam bardzo fajne zestawy dodatkowo z bokserkami usmiech.gif , gra komputerowa. Jak już kompletnie nie wiadomo, co kupić, polecam wysłać szpiega oczko.gif

• Annula90 2011.06.03 [11:49]
    Jesli np. interesuje się boksem - tzn. ogląda go w tv jezyk.gif , a nie próbował na serio to np. możesz kupic dla niego voucher na treningi boksu czy cokolwiek innego do siłowni, gre w tenisa (we dwoje na tym skorzystacie)jezyk.gif .
    http://www.fastdeal.pl/oferta/poznan/stan_w_r ingu_poczuj/1529
    Wydrukowany voucher nie ma wypisanej ceny więc nie martw sie, że odkryje ile za ten prezent zapłaciłaśjezyk.gif
  • malagenia 2011.06.06 [22:53]
    Jeżeli lubi sport (a prawie każdy chłopak lubi) to możesz mu kupić taką koszulkę: http://taniebuty.pl/nike/409367100_Football_S S_TEE/Product.aspx Wygląda ciekawie, droga nie jest, także idealnie nadaje się na prezent. Chłopak powinien być zadowolony usmiech.gif
  • emokiller 2011.06.07 [11:49]
    Coś z elektroniki? To zawsze jest praktyczny prezent, jakiś gadżet do kompa czy ciekawy pendrive. Ciekawe pendrivy widziałem na wasserman.pl, całkiem niskie ceny, np. taki długopis z kamerą, dyktafonem i pendrivem - idealny na wykłady usmiech.gif

• nawarra 2011.06.07 [12:35]
    Faktycznie jakiś ciekawy gadżet to dobry pomysł. Faceci nie ważne w jakim są wieku lubią takie rzeczy. Na electro.pl ostatnio znalazłam prezent dla taty, wystarczy że wiesz jakieś jedno zainteresowanie i z pewnością coś tam dla niego znajdziesz. Jeśli nie masz pomysłu to ramka cyfrowa zawsze jest dobrym wyjściem usmiech.gif
  • dominika minecka 2011.11.07 [17:27]
    Ja kupuję zestaw kosmetyków, tylko nie wiem jaki. Pomożecie? Mam kilka pozycji - http://menspace.pl/zestawy-prezentowe-c6.html
  • elkoszula 2012.01.20 [11:08]
  • Ivirivi 2012.01.20 [13:00]
  • Labamba8787 2012.01.23 [15:37]
    ja uważam, że tak jak na każdą okazję sprawdza się elektronika, to jest uniwersalny prezent, faceci lubią dostawać takie rzeczy i zawsze się cieszą jak dzieci z nowego gadżetu, najlepiej zajrzeć sobie do jakiegos sklepu internetowego z elektroniką np wasserman
  • Candygirl87 2012.01.24 [16:03]
    na pewno, prawie każdy facet pasjonuje sie takimi rzeczami, do tego z każdego nowego gadżetu elektronicznego cieszy się jak dziecko, także ja uważam, że elektronika to jest najlepsze wyjście, też słyszałam, że na tym wassermanie fajne gadżety można znaleźć

• miodowocynamonowo 2012.02.19 [15:35]
    masę elektroniki można też znaleźć w magicznej planecie, od sprzętu foto, przez akcesoria komputerowe, po maszynki do golenia. do tego w fajnych cenach jak się dobrze szuka.
  • likirica 2012.02.25 [19:08]
    No to ja mam swietny pomysl smiech.gif wygraj ten album http://www.oswieconykochanek.pl/blog/konkurs/ #idc -cover. ty nic nie stracisz, a on bedzie mial co poogladac i poczytac smiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...