Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemamnicku

Prezent dla chłopaka

Polecane posty

Gość niemamnicku

Wiem, że takich tematów jest już pełno, ale, że nigdzie nie znalazłam czegoś co by mi odpowiadało, dodaje swój. Otóż nie wiem co kupić mojemu chłopakowi na 18. urodziny. Jest DJ'em, ale cały sprzęt już ma (tak czy inaczej jest to drogie, więc odpada). Pali papierosy, lubi czasem wypić, więc myślałam, że może jakiś alkohol. Wpadł mi do głowy też pomysł z jakimiś śmiesznymi bokserkami. Z góry mówię, że wszelkie ciuchy, wszelkie poduszki z napisem "I love you", wszelkie poduszki, kubki itp. z moim zdjęciem odpadają. Ramki ze zdjęciami też odpadają itp. Mam nadzieję, że będziecie mieć jakieś fajne pomysły, bo szczerze przyznaję, że zawsze mam ogromny problem z kupnem prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Z pewnością e-papieros będzie idealnym prezentem.... oo błagam!!! Jeśli jest dj i lubi muzykę, może kup mu fajne słuchawki, których używałby na co dzień. Zerknij sobie na Słuchawki Kruger&Matz - wyraźne basowe brzmienie a do tego super wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażak6
kamerka sportowa? oglądałam je ostatnio w teletorium i mają fajne modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogdzikkk
popatrz na sferis.pl maja bardzo duży asortyment, może znajdzie się coś, czego twój ukochany jeszcze nie ma;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluediva
A może jakiś fajny pasek do spodni? Elegancki i taki lepszy na pewno mu się przyda na jakieś uroczystości itp. Na e-kaja.pl sobie popatrz może akurat coś Ci wpadnie w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucola
ja swojemu bratu ostatnio na urodziny zamówiłam w sferisie alkomat :) trafiony prezent !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opooneczka
Jak dla mnie bardzo fajnym pomysłem są słuchawki, każdemu się przydadzą i zawsze będą trafionym prezentem. Ja ostatnio zamawiałam dla przyjaciela na teletorium.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z mężem czasami gram na konsoli do gier. Ostatnio kupiłam mu fajne gry na konsoleigry.pl dla niego fifę dla mnie karaoke! Karaoke szczególnie przydaje się na wszelkich imprezach wtedy jest super impreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak słuchawki to jest dobry prezent dla chyba każdego faceta :P JA mężowi jeszcze jakiś czas temu kupowałam bezprzewodowego pada do xboxa :P tak to był mega trafiony prezent, cieszył się jak dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka78
Może pomyśl o zakupie paska skórzanego. Fajne propozycje można znaleźć na: http://supergalanteria.pl/ . Mają tam sporo ciekawych propozycji. Takie skórzane paski, zawsze się przydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchawki bezprzewodowe albo słuchawki zależy czy chcesz się nasłuchać muzyki z nim czy nie :P Jak bezprzewodowe to mogę polecić Elite E-1 ostatnio kupiłam i są meeega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałaś nad czymś do ubrania? Najlepszy prezent to prezent praktyczny! Dlatego polecamy się z całego serca :) Jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl i specjalizujemy się w odzieży męskiej. Ubranie to idealny prezent dla mężczyzny, gdyż wiadomo jak oni sami chętnie chodzą na zakupy.. A u nas znajdziecie szeroki asortyment produktów - koszule, marynarki, a nawet sportowe bluzy, koszulki czy krótkie spodenki. Sprawdźcie nas -> www.Ombre.pl W razie pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurellia
Jeśli chodzi o słuchawki to ja kupiłam sobie w Teletorium słuchawki Sennheisera i jestem z nich baaardzo zadowolona, to może być naprawdę dobry prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lydiamm
Z fajniejszych rzeczy z Teletorium, które znalazłam to pad do gier do smartfona, kupiłam sobie i chłopakowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antysia0
Ja bym skupiła się na tym, by kupić coś fajnego, co pasuje do jego zainteresowań. Może smartwatch? Ja w Teletorium kupiłam jeden dla chłopaka, a sobie wzięłam opaskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×