Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lena_83

Prezent dla córki

Polecane posty

Gość lena_83

Hej, w dużym skrócie - córka ma 10 urodziny, okrągłą liczba, więc i prezent przydałby się taki, który mogłaby wspominać przez lata :) Kinga jest bardzo uzdolniona muzycznie, wszystkie dźwięki wyłapuje raz dwa - chciałabym pojsc w ta strone z prezentem. Myslalam nad keyboardem, bo to cos co nie jest jak na jej wiek zbyt skomplikowane, a z drugiej strony moze dac jej frajde na ladnych pare lat. Pisze to do Was, bo moze ktos ma dziecko w podobnym wieku i moglby doradzic cos w kwestii wyboru sprzetu - oczywiscie lekcje gry beda w pakiecie z keyboardem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Fajne i nietuzinkowe prezenty kupuje na przykład na stronie TakaPaka.pl Mają spory wybór zabawek, gier i rożnych ciekawych gadżetów, które na pewno przypadną do gustu. ja swojemu synowi wręczyłam rok temu takiego śmiesznego, gryzącego rekina. http://www.takapaka.pl/Produkt/267/atakujacy_rekin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena_83
Wszędzie teraz na forach śmieci te sponsorowane wpisy :/ To jak - ktoś uratuje moją wiare w "internety" i moglby mi merytorycznie doradzic? Nie wierze, ze nie ma tu osob, ktore maja dziecko w podobnym wieku, ktore gra na jakis instrumentach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamy są teraz wszędzie :D nawet jak nie wyglądają jak reklamy to często są :P a tak do temu wracając to znajoma ostatnio na forum się pytała i doradzili jej żeby albo wybrała Casio - bo duży wybór instrumentów w średniej cenie albo Yamahę tańszą bo mają też takie modele dla młodych. Wybrała to pierwsze bo ją sprzedawca przekonał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena_83
Dzięki wielkie za odpowiedź, już zwątpiłam, że ktokolwiek oprócz spamobotów tu zagląda :P A wiesz dokładnie o jakich modelach yamahy/casio była mowa? Bo zawsze bym miała jakiś punkt zaczepienia - ewentualnie prześlij mi jak masz link do dyskusji to sama bym sobie ją chętnie poczytała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tej znajomej o której pisałem wyżej to wybór był między Yamaha PSR 253 i Casio CTK-3200. Zacytuję czemu "Ostatecznie wybrałam casio, bo raz, że sam dźwięk bardziej mnie przekonał, a dwa że ma więcej funkcji do nauki i zabawy – a to dla 11 latka chyba najważniejsze. Budżet trochę przekroczony, ale w granicach zdrowego rozsądku :-)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena_83
O proszę, czyli przypadek prawie taki jak mój. Fajnie, dzięki za odkopanie tego - wybieram się w przyszłym tygodniu do sklepu muzycznego to będę wiedziała na co zwrócić uwagę i na pewno przypatrzę się tym modelom ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma prawy :) teraz taki okres mocno zakupowy - w sumie za chwilę też święta więc pomysły na prezenty się przydadzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głośniki bluetooth teraz zrobiły się bardzo popularne a i nie są takie drogie. Zawsze może go pożyczyć na jakiegoś grilla czy wyjazd ;) Sam taki mam i polecam mój ma nawet latarkę trzyma naprawdę długo na bateri głośnik jest z firmy lamax jak co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×