Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta19876

Prezent dla faceta - pomocy! :/

Polecane posty

chce kupic fajny,orginalny prezent dla mojego faceta. i mam problem! krawat, skarpetki albo bokseerki to zaden szal, alkoholu nie pije, ... nie chce kupic kiczu, podpowiedzcie mi cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annawiktoria78
jakie ma zainteresowania ,co lubi, ile masz kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubi porzadek i lubi kiedy go chwale (czy kazdy tak ma??? :)) ), jest elegancki i dba o siebie (czasami spedza w lazience wiecej czasu niz ja :-P Bez przesadnie duzej ceny, tak do 200-250 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brystol techniczny
karnet do kosmetyczki w formie zaproszenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe to ciagle facet!!! :))))) (tak mysle :-P ) Kosmetyczka brzmi po babsku - moglby sie obrazic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zafunduj KOSMETYCZKE W DOMU :D :D :D nap.: - zestaw kosmetykwo - golarka - ksiazka o diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestem szczęściarą :)
a z jakiej okazji ten prezent jeżeli elegancki może spinki do mankietów elegancki zestaw do pisania-parker z wyższej półki a poza tym też mam podobny problem...:) co kupić na rocznicę Urodzin... mam jeszcze ponad miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam czas do 20 lutego, ale spieszy mi sie bo chce kupowac przez net, zeby nie przeplacac... No i ja tez wlasnie na urodzinki! Elegancki zestaw do pisania niestety ma (kupili mu rodzice - nawet nie probuje z nimi konkurowac ;) ) moze golarka bylaby dobra - czasami narzeka na jednorazowe maszynki... ALe ja JESTEM KOBIETA i wiem tylko, ze golarka powinna golic i dobrze, zeby nie bolalo :-DD Na co zwrocic uwage?? Macie jakies sprawdzone propozycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta Wiesz co ja zrobilam, poszlam na profesjonalna sesje zdjeciowa, delikatne drapiezne fotki, moj byl wniebowziety, powiedzial, ze to najlepszy praezent jak mogl dostac Zdjecia kolorowe i sepie pieknie wyszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W odpowiedzi na goalrki :-P Ja wybralabym jedna z tych (moj facet ceni sobie komfort, a twoj opis pachnie mi podobnym typem :-P ): http://www.neo24.pl/?p=braun_cruzer_5_face&srccode=cii_19483251&cpncode=31-4591240 lub http://www.neo24.pl/?p=braun_ls5560 zalezy ile naprawde chcesz wydac... A ta sesja foto to droga jest?? MOze ja ja sprezentuje... :-P golarke juz ma... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrazi sie jak dostanie kolarke dla kobiet????? :-DDDD (_Jusia, twoj drugi link)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj niedawno 17 styczeń miał urodziny i dostał ode mnie kubeczek do golenia z tej strony http://sklep.tradycyjnegolenie.pl/pl/ Jako zamawiająca mogę powiedzieć ze szybko dostarczone i ładnie opakowane a cena może nie najnizsza ale za to liczy sie klasa prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj niedawno 17 styczeń miał urodziny i dostał ode mnie kubeczek do golenia z tej strony http://sklep.tradycyjnegolenie.pl/pl/ Jako zamawiająca mogę powiedzieć ze szybko dostarczone i ładnie opakowane a cena może nie najnizsza ale za to liczy sie klasa prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JMMM
http://www.pogrosiku.eu/ - wszystko co oznaczone napisem Waentynki, codzinnie jest coś nowego, i na Walntynki do jdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie221
z powodzeniem możesz mu kupić koszulkę z jakimś śmiesznym nadrukiem na www.megakoszulki.pl Majątek nie kosztuje, także w swoim budżecie się zmieścisz. Poza tym to ciekawa alternatywa prezentu, który jest użyteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa5556
Kup mu fajny zestaw kosmetyków, których mu brakuje. Pewnie jakiś krem mu się kończy, albo szampon czy żel do mycia. Teraz maja rewelacyjne promocje na www.menspace.pl i możesz kupić wiele markowych produktów po okazyjnej cenie, więc warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dixitka
Jak oryginalny to ja bym wykonała coś swojego, np. fotoksiążkę z waszymi zdjęciami. Sama zrobiłam coś takiego dla swojego lubego wzorując się na tym http://fotobistro.pl/inspiracje prezent bardzo mu się podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tshirtowa
Kup mu fajną koszulkę, ciekawy nadruk na pewno u się spodoba- wiele opcji oferuje portal www.megakoszulki.pl no i ceny na każdą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maraja
Kup mu tzw. "przeżycie" jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało. ;) Czyli przejażdżkę samochodem z wyższej półki. Pomysł oryginalny i raczej nie kiczowaty. Ale nie wiem czy znajdziesz w tej kwocie coś takiego - musiałabyś popatrzeć po stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak was czytam i trochę mi smutno. Ciuchy, kosmetyki, pióro, jakiś ekstremalny event. Nudne jak flaki z olejem, oklepane i świadczy wyłącznie o tym, jak bardzo swojego faceta nie znacie. Jestem w związku już dobrych kilka lat i nigdy, ale to przenigdy nie miałam problemu z wyborem prezentu dla ukochanego, bo po prostu go znam i wiem, co w danej chwili sprawiłoby mu przyjemność. Jeśli tego nie wiecie to proponuję zacząć poznawać swojego faceta. Statystycznie powinno to być dobre dla związku. Aha, od mojego faceta nigdy nie dostałam czegoś tak oklepanego jak kwiatki, perfumy, kolczyki, bo on też mnie zn i wie, co mi sprawia przyjemność, a sprawianie sobie prezentów to dla nas frajda, a nie obowiązek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wspaniałe, że masz takiego wspaniałego faceta i że Ty jesteś taka wspaniała, co sprawia, że Wasz związek jest jeszcze wspanialszy, ale są osoby mniej wspaniałe, które potrzebują pomysłów na prezent i tyle. do autorki forum - a jaki masz budżet na to przeznaczony? wtedy łatwiej będzie coś podpowiedzieć. ale są też uniwersalne prezenty, takie jak książka czy płyta, ja osobiście polecam słuchaweczki dokanałowe, ostatnio kupiłam sobie bardzo fajne i wszystkim je polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadlakowa
"Kup mu tzw. "przeżycie" jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało. oczko.gif Czyli przejażdżkę samochodem z wyższej półki. Pomysł oryginalny i raczej nie kiczowaty. Ale nie wiem czy znajdziesz w tej kwocie coś takiego - musiałabyś popatrzeć po stronach." Zgadzam się, że to bardzo fajny pomysł na prezent dla faceta. Myślę, że zmieścisz się w tej kwocie. Poszukaj czegoś na stronce www.superprezenty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki900
w sumie racja,najpierw należy zacząć od ustalenia budżetu jaki posiadasz na ten cel i dopiero wtedy będzie można doradzić odpowiedni prezent,to kluczowa kwestia. www.Hulajnogi.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi drodzy, nie podniecajcie się tak, jakby ktoś nie zauważył temat jest z lutego :) Mimo wszystko to dobry temat... Ja mojemu ostatnio kupiłam plecak ale to dlatego że potrzebował, teraz wspomina coś o książce konkretnej więc nie będę mieć problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×