Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blankaa30

Prezent dla męża biegacza

Polecane posty

Gość Blankaa30

Hej, szukam prezentu dla męża, jego pasją jest bieganie więc myślałam żeby coś kupić z tym związane a nie mam pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś ma takie?
Zależy jaki masz budżet. Stać cię na Garmina na przykład? Sama chętnie bym przygarnęła. Z tańszych - skarpetki biegowe, bidon, pulsometr, ewentualnie obciskacze. Buty biegowe to z kolei indywidualna kwestia, więc musiałabyś z nim skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś ma takie?
Ja bym najbardziej ucieszyła się z butów (marzę o Asics Gel Pulse 4), ale ta opaska jest praktyczna i w dodatku pokazuje, że dbasz o niego :) Niegłupi prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lannister
Może pulsometr? http://dobrerowery.pl/pulsometry myślę, ze taki prezent byłby naprawdę dobry, bo sam trochę biegam i wiem, że to podniosłoby jakość moich treningów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz fajnego prezentu, który spodoba się facetowi? Tym czymś będzie zegarek Atlantic z czarnym paskiem i białym wyświetlaczem. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ombre_Clothing
Oh jeżeli prezent dla biegacza to masz spore pole do popisu, bo możesz przelecieć przez gadżety typu słuchawki, przez odzież sportową po bidony, buty, są specjalistyczne zegarki do mierzenia odległości, rytmu serca itp. Wszystko zależy tak naprawdę od budżetu. My ze swojej strony możemy się polecić jako sklep z odzieżą męską, który jest zdecydowanie wart uwagi. Znajdziesz u nas i nowe dresy i ciepłą bluzę na zimowe bieganie, naprawdę można pokombinować i taki zimowy zestaw dresowy może się okazać naprawdę trafionym prezentem :) Jakby co... polecamy się ;) A jesteśmy tutaj --> www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaMedal
Może jako prezent wieszak na medale lub ramka? Zobacz naszą ofertę na www.namedal.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysłów może być wiele- odzież termoaktywna, obuwie, dobry pulsometr, zegarek sportowy czy jakaś odzież dla biegaczy. Polecam ci sklep Bikershop, znajdziesz tam wszystko co się mężowi może nadac, a mają sprzęty dobrych marek więc na pewno bezie zadowolony http://www.bikershop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertooo35
Możesz mu bidon kupić jakiś fajny designerski, w Lefant jest ok. 40 modeli więc na pewno wybierzesz taki, który się twojemu mężu spodoba, ja z takim biegam i jest on mega poręczny, nie wyślizguje sie i dobrze sie z niego pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassina
jak dla mnie smartwatch to też najlepsza opcja na prezent dla biegacza, w zeszłym roku kupowałam swojemu mężowi w sferisie opaskę sportową, ale w tym roku przymierzam się do kupienia właśnie czegoś bardziej wielofunkcyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta19855
Mój mąż też uwielbia biegać i teraz w sobotę kupił w sferisie zegarek xiaomi, nie był to jakiś kosmiczny wydatek ale ma podstawowe bajery typu pomiar dystansu, krokomierz, pomiar śledzenia aktywności i jakieś inne. W każdym razie jakieś według niego podstawowe funkcje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00nela
ja się waham nad smartwatchem, w teletorium widziałam całkiem fajne modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałaś o czymś do ubrania? Np nowe dresy albo dresy + bluza? To myślę fajny prezent bo praktyczny. Na pewno będzie z tego korzystać :) Jakbyś szukała czegoś podobnego to wpadnij do nas na rozeznanie, co prawda dla siebie nic tutaj nie znajdziesz, ale dla męża na pewno :) Zerkaj, a w razie pytań pisz do nas śmiało :) ---> www.Ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabeta3
Ja swojemu mężowi kupiłam smartwatcha w Teletorium i był bardzo zadowolony z tego prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smartwatch albi smartband jak nie ma to idealny prezent dla sportowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najbardziej optymalnym i uniwersalnym prezentem jest książka z fajna dedykacją, zwłaszcza dla chłopaka, który jest nam bliski. Jest to uważam coś naprawde fajnego do tego można zawsze dołożyć czekoaldki. Na inbook.pl jest duży wybór ksiażek, więc na pewno coś znajdzioesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może czarodziejski długopis to taki gadzet do kuchni też, ostatnio fajny znalażłam, http://cinnibird.pl/cinnibird-white.html służy on do dekoracji, do tworzenia twórczych treści, daje możliwości zdobienia potraw właśnie różnymi przyprawami! Jest anwet prosty w obsłudze! Można i cynamon do środka i kakao, i pietruszkę , mieloną paprykę! i później cała zabawa z dekoracją. moje dzieci uwielbiają go i same też rysują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może modne i sportowe okulary będą dobrym pomysłem na prezent? Wiosną i latem z pewnością się przydadzą dla każdego biegacza, zobacz na SuperOkulary.pl gdzie sama zamawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jest zawodowym kierowcą uwielbia praktyczne prezenty, długo się zastanawiałam co kupić... w końcu podpatrzyłam na jego laptopie jakimi rzeczami był zainteresowany. W prezencie dałam: 1.http://www.total-care.pl/product-pl-4-Peparat -Opona-400-ml-preparat-do-konserwacji-opon.html 2. http://www.total-care.pl/...zenia-szyb.html Do tego dołożyłąm jego ulubiony alkohol. Ładnie zapakowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam dawać prezenty! Ostatnio mojemu mężowi kupiłam grę na konsoleigry.pl Mam nadzieje ze mój drogi solenizant będzie się cieszył. Bo chciałabym, by się przyjemnie zrelaksował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×