Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anżelka

Prezent dla Meżczyzny

Polecane posty

Gość gość
No, nie wiem, czy wielu mężczyzn używa serum liftingującego... Ja swojemu wykupiłam jazdę luksusowym samochodem na Superprezenty.pl. Jestem pewna, że będzie bardzo zadowolony z prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKLEP INTERNETOWY
Witam, już niedługo 6 Grudnia i Święta Bożego Narodzenia!! Nie chcesz naciągnąć domowego budżetu lub po prostu masz dość tego sklepowego szumu?! Zapraszam cię do odwiedzenia mojej strony gdzie dowiesz się jak kupować kosmetyki dla siebie i rodziny po hurtowych cenach!! Nie czekaj!! Nic nie tracisz a możesz tylko zyskać!! Więcej informacji udzielę na maila!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKLEP INTERNETOWY
mail do sklepu internetowego twojklub@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
jesli lubi Sapkowskiego powieści o Wiedźminie a kilkanascie lat temu czytal je niemal kazdy chlopak to za dwa dni jest premiera nowej powiesci Sezon Burz a na allegro mozna przedpremierowo ją kupic od paru dni http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=138008&string=sezon+burz&search_scope=userItems-138008 mysle ze to bedzie bardzo ciekawy pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itynka
ja swojemu ukochanemu kupiłam nowe wypaśne słuchawki w teletorium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogdzikkk
ja swojemu kupiłam drona w sferisie w fajnej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka77
Ja swojemu kupiłam pasek ze stroki e-kaja.pl i jest zadowolony, nosi go do różnnych spodni. Także prezent trafiony Praktyczny i ładny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś uniwersalnego jak uchwyt samochodowy do telefonu? na pewno się przyda. Polecam ci te marki Baseus, na pewno będzie zadowolony. Zamawiałam jakiś czas temu w Iscratch, w dobrej cenie je mają , wysyłka szybka a zakupy bezpieczne https://iscratch.pl/produkty-baseus.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka44
Naprawdę fajnym pomysłem jest kamera samochodowa, mój był zachwycony :D zamówiłam model na teletorium.pl i byłam zadowolona z szybkości dostawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jeżeli poszukiwany jest prezent dla mężczyzny to nieśmiało musimy się polecić. Na wstępie obiecujemy, że mamy do tego podstawy. Z doświadczenia wiemy, że najlepszy wybór to prezent praktyczny. A jeżeli praktyczny i dla mężczyzny to na pewno jakiś CIUCH (wiadomo jak oni sami chętnie chodzą na zakupy..) Jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl i specjalizujemy się w modzie męskiej. Znajdziecie u nas szeroki asortyment produktów: od eleganckich koszul i marynarek po sportowe bluzy, dresy czy koszulki z ciekawymi nadrukami. Sprawdźcie nas! Jesteśmy tu -> www.Ombre.pl W razie pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allexas
Kamerka sportowa to świetna rzecz, my też całkiem niedawno kupiliśmy sobie taką w Teletorium. Sprawuje się nieźle, a zabieramy ją ze sobą na każdy wyjazd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jehannie1
A może jakieś fajne słuchawki i jeszcze coś do tego? W Teletorium są całkiem fajne modele i do tego w całkiem różnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam koszulki woolmed. Świetny pomysł na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×