Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andziulka97

Prezent dla mężczyzny

Polecane posty

Gość Andziulka97

Cześć wszystkim ! Mam problem, ponieważ nie mam zielonego pojęcia jaki prezent mam sprawić w te święta dla swojego mężczyzny :) Jestem z nim już ponad 3 lata :) Dostał ode mnie już srebrny naszyjnik, zegarek, album ze zdjęciami, różnego rodzaju ubrania, obrączkę, słuchawki, miśki :) No i teraz nie mam żadnego pomysłu na te święta. Chce żeby to było coś wyjątkowego, z czego na prawdę ucieszy :) Niestety w święta nie ma wolnego w pracy, dlatego odpadają różnego rodzaju wycieczki itp :) Proszę o pomoc ! Będę bardzo wdzięczna ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę mega gorąco polecić jedwabisty mus do ciała marki NIVEA! Świetny dla kobiet jak i dla mężczyzn. Bo użyciu na pewno nikt nie powie, że nie trafiony prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perrie77
A jaką kwotę możesz wydać? Ja swojemu w Teletorium kupiłam całkiem tanią kamerkę sportową, bo jest fanem zimowych szaleństw i chciałby to ponagrywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może tak kup mu wejście na strzelnicę polecam strzelnicę magnum ostatnio tam sobie strzelaliśmy super uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moja dziewczyną zawsze sami wybieramy sobie prezenty, żeby nie było, że któremuś się nie spodoba albo będzie po prostu bezużyteczne. w tym roku wybrałem sobie trymer do zarostu w sferisie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryśka111
ja akurat kupiłam swojemu taniego drona z teletorium, mój luby był bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka343
Mój mąż ostatnio subtelnie sugerował co chce na urodziny wysyłając linki do sferisu z konkretnym modelem smartwatcha, ja sama raczej nie kupiłabym mu takiego prezentu, bo jak dla mnie to jest kolejne urządzenie, które co chwilę trzeba ładować, no ale w każdym razie on się dalej bardzo cieszy. Może zapytaj się wprost co by chciał i ewentualnie dokup jakiś drobiazg jako niespodziankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli lubi gadżety to łap fajny link- gadzetytokantis.pl Przeróżne cuda;) Ja swojemu kupiłam organizer (teczkę A4 z całą masą zakamarków i kieszonek) Był zachwycony, ale jak wspomniałam wyzej musi lubic takie rzeczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy prezent dla mężczyzny to prezent po prostu praktyczny. My zawsze jesteśmy za ubraniami ponieważ z doświadczenia wiemy, że mężczyźni są z takich prezentów bardzo zadowoleni :) Bo czy to nowy dres do biegania lub grania w piłkę, czy fajny zestaw koszula + marynarka, czy nawet ciepła bluza do zimowego majsterkowania w garażu. Grunt to dopasować taki prezent do konkretnego człowieka :) Jakby pojawiły się Wam jakiekolwiek pytania to piszcie śmiało --> www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryształek00
a ja bym mu kupiła np pada do gier albo okulary vr, w teletorium widziałam fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od swojej żony dostałem Scyzoryk Szwajcarski. Też miała problem z prezentem dla mnie bo znamy się ponad 10 lat i pula prezentów już dawno wyczerpana. Dlatego teraz po prostu mówimy sobie co chcemy, albo naprowadzamy się ;) Ja swojej żonie dałem linka do Toys4Boys: https://www.toys4boys.pl/3-prezent-dla-niego I powiedziałem że albo scyzoryk albo jakiś inny multitool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma jakieś hobby? wtedy możesz kupić coś co lubi i na pewno się ucieszy. Z innych pomysłów to np portfel, skórzany pasek, perfumy a może jakiś śmieszny gadżet. Z pewnością znajdziesz coś ciekawego na cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, to fajna porównywarka cenowa, mnóstwo ofert wielu sklepów internetowych, fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuuuma
ja kupiłam mojemu ukochanemu kamerkę sportową w teletorium, teraz zabieramy ją na święta w góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Dużo zależy od tego, kim jest dla Ciebie ten mężczyzna. Jeśli jest to ktoś Ci bliski, to myślę, że bez problemu możesz kupić mu coś, z czego będzie zadowolony i co będzie dla niego przydatne, jak na przykład https://modnyduzypan.pl/15-szorty Jednak takie rzeczy ciężko dostać w sklepach, a są one z pewnością warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weziii
smartwatcha w teletorium kupiłam, mega fajna rzecz i luby się cieszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkaTolka
Może już nie na święta, ale na inną okazję. Może fajnym prezentem dla faceta, szczególnie takiego który kocha swoje auto, byłoby oddanie jego auta do samochodowego spa, będzie wyglądać jak nowe. http://www.ppw.com.pl/co-to-jest-car-spa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej coś praktycznego co mu się przyda, np. golarkę. :) ja swojemu kupiłam Panasonica i jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berberysA
mi się ten dron z Teletorium bardzo podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imaginia
@up a konkretnie który model z teletorium ci się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shelleys
mi się podoba ten Pixel z Teletorium, malutki, tani i naprawdę fajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×