Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soso1980

prezent dla młodszego brata

Polecane posty

Gość Soso1980

Znalazłam świetny prezent dla młodszego brata – zdalnie sterowany helikopter: http://www.conrad.pl/Helikopter-Reely-Thunder-IR,%C5%BCyroskop,-pilot-zdalnego-sterowania.htm?websale8=conradπ=235700&ci=SHOP_AREA_38338_1208042 Tylko zastanawiam się czy siedmioletni chłopiec sobie poradzi ze sterowaniem. Jak myślicie? Co kupujecie rodzeństwu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie, że sobie poradzi. To nie jest już niemowlę, na pewno to będzie dla niego frajda. Ja nie mam młodszego rodzeństwa, ale gdybym miała to kupiłabym ogromną pakę pełną słodyczny i owoców, żeby sobie schował do szafki i się z nikim nie dzielił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wybrałabym coś słodkiego :) W mojej rodzinie mamy taką tradycję, że do prezentów dorzucamy słodki akcent, zwykle czekoladę Monbana bo ją lubimy najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiaqa
Zależy ile masz pieniędzy :P Jak chcesz na bogato i mega fajny sprzęt mu kupić, z którego na pewno będzie zadowolony, a może przy okazji rozwinie się w nim jakaś pasja i nie będzie ciągle siedział w domu (dzieciaki teraz z reguły ciągle tylko komputer, tv, internet). Może warto zastanowić się nad takim zdalnie sterowanym dronem :) Można podczepić kamerkę. http://www.skapiec.pl/site/cat/2609/comp/5282058#from91727 Pod linkami masz liste sklepów gdzie znajdziesz najtaniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodszemu bratu może jakiś fajny sprzęt do gier, bądź tablet :) Zawsze mu się przyda i będzie zadowolony ;p na allinside.pl są fajne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaciuszka
mam młodszego brata, który parę dni temu zdał prawo jazdy, a niedługo obchodzi 18 urodziny... długo zastanawiałam się co mu kupić, wyczaiłam w sferisie fajny zestaw głośnomówiący i chyba go kupie, słyszałam wiele pochlebnych opinii na temat tego sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayamay
ja młodszemu bratu kupiłam pada do gier na smartfony, w Teletorium mają fajny model :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz ofertę sklepów z elektroniką, najlepiej w naszej apce :) Znajdziesz na pewno coś, z czego się ucieszy, a nie przepłacisz :D Iwona z Mojej Gazetki ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może postaw na coś kreatywnego i ponadczasowego jak fajny i ciekawy zestaw klocków Lego, na stronie www.MojeKlocki24.pl jest szeroki wybór, możesz sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helikopter jest świetnym pomysłem bo może fajnie zmotywować do wychodzenia z domu. Poza tym jak lubi czytać książki też się nadają. A może nie przedmiot tylko jakaś wycieczka? do parku linowego? na gokarty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gierko
Dla brata ostatnio kupiłem jego ulubione lego, młody zachwycony w sferisie jeszcze udało mi się kupić w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×