Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annamarta1985

Prezent dla niego, mojego mężczyzny i wkrótce męża :)

Polecane posty

Witam wszystkich, dzień wręczania prezentu tuż tuż a ja jeszcze nie mam prezentu dla mojego jedynego. Przez 7 lat bycia razem było już wszystko – kolacje, teatry, kina, wspólny squash, jazda na quadach a nawet romantyczny paintball :))). Stąd moje pytanie, co polecacie z doświadczenia (docenię opinię zarówno kobiet jak i mężczyzn). Dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojej strony (też już ze stażem, chociaż mniejszym niż 7 lat) mogę polecić mozaikę ze wspólnych zdjęć – taki obraz na który patrząc z bliska widzisz setki małych wspólnych zdjęć a robiąc kilka kroków w tył widzisz, że wyłania się z tego główne zdjęcie. Coś niesamowitego, dostałem od lubej w zeszłą rocznicę i ciągle wisi u nas w domu na honorowym miejscu. Coś innego niż takie typowe prezenty. Nie jest to najtańszy prezent, ale zdecydowanie warty rozważenia według mnie. Wiem, że firma odpowiedzialna za design to http://www.mozaikowo.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczor w agencji towarzyskiej lub masaż erotyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam się wybierz do agencji towarzyskiej dziecko.. Ja swojemu zafundowałam w zeszłe walentynki multitoola bo wiem że akurat potrzebował, chociaż mam wrażenie że lepsze są prezenty gdzie trzeba się więcej napracować niż tylko pójść i kupić.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem zwolennikiem fotogadżetów (kubków, poduś itp.) ale ta mozaika wygląda rzeczywiście fajnie. Tylko trzeba mieć kawałek ściany żeby powiesić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem jaki gust perfumowy ma mój luby i zawsze dobrze się wstrzeliwuję w ładne zapachy i przy okazji sama na tym korzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojejku, po 7 latach to rzeczywiście można mieć problem ja już podczas drugiego mam takie problemy. My zwykle gdzieś chodzimy - kina, restauracje takie banały w sumie ale zawsze bardzo miło. Ale w sumie paintball dla dwojga to też jakiś pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z perspektywy faceta mogę powiedzieć, że praktyczne prezenty są zgodnie ze stereotypem jak najbardziej ok, problem z nimi jest taki że jak coś jest rzeczywiście praktycznie to zwykle już to posiadamy :). Ciekawy koncept mozaiki, pierwszy raz się z tym spotykam ale całkiem fajny pomysł. Bo w przeciwieństwie do innych fotoprezentów może rzeczywiście zdobić ścianę a nie zostanie użyte 5 razy i odłożone w kąt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awesome ! Ja swojemu kupiłam przesłony do aparatu, mam nadzieje ze się wstrzele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra książka tez jest niezła jeśli lubi czytać. Albo Kindle dla tych z nieco większym budżetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może play station? Chociaż to troche ryzykowne dla faceta o czym przekonałam się na własnej skórze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na te walentynki zainwestowałam we wspólnego badmintona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazwyczaj podpytuję mojego mężczyznę w ciągu roku co by chciał dostać, ostatnio dostał ode mnie alkomat [wybrałam alkohita], sam wspominał kilka razy że by mu się przydał, bo nie raz po imprezie coś wypadało i trzeba było brać taxi bo nie wiadomo było rano czy już procenty uleciały czy jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zawsze na prezent dl faceta elektronikę ;) serio, łatwo coś wybrać jakiś drobiazg ;) Oni lubia praktyczne prezenty ;) Ja kupiłąm ostatnio partnerowi smartwatch na allinside.pl i był wniebowzięty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspólne sporty to fajny pomysł jeżeli chodzi o mnie. Na pierwszym miejscu też prezenty związana ze wspólnymi wspomnieniami bo to podsumowując w życiu liczy się najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak out of the box i zaprosić go na kolację do restauracji ? Dlaczego tylko oni mogą nas zapraszać na romantyczne kolacje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiem twierdzić że faceci jednak preferują prezenty praktyczne, zwłaszcza w dłuższych związkach - symbolika już schodzi na dalszy plan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tego samego zdania. Nie chodzi oto, że tracimy część swojego romantyzmu czy odchodzimy od "uniesień". Oprócz miłości w związku trzeba poznać swojego partnera. On docenia jak znam jego hobby(nie muszę podzielać tego samego). Prezent typowy jak na walentynki to pójście na łatwiznę. Praktyczny upominek oznacza, że znamy go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba poznać dobrze tą osobę, ciężko tak doradzić w ogóle nie wiedząc co i jak. Bynajmniej nie można wszystkich facetów wrzucać do jednego worka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję zajrzeć na electro.pl myślę że coś z rtv na bank go ucieszy. Bardzo często są promocje i szybka dostawa. Ostatnio kupiłam tam bratu tablet i skakał pod sufit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam żelu do masażu intymnego ze swojej strony. Myślałam, że będzie fajnie a to tylko się klei i żaden z tego pożytek , tylko się przed nim zbłaźniłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotko faceci nie powinni otrzymywac prezentow polska sluzaca jestes a diamentu czy ci kupil 333 www.youtube.com/watch?v=lEOYQzjmKVs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest damska bielizna dla faceta. Ja kupuję, ubieram, a on ma radochę. Przy okazji sama sobie robię prezent. :D Kupiłam w tym roku bardzo fajną bieliznę erotyczną na dyskrecja pl i będzie szał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×