Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

surfferkA

Prezent dla ojca

Polecane posty

Niedługo mój tato, będzie mieć urodziny i tak się zastanawiam nad dobrym prezentem dla niego. Jest majstrkowiczem, lubi łowić ryby. Zastanawiałam się nad jakimiś produktami "outdoor". Może jakiś szwajcarski multitool?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ojciec nie posiada scyzoryka? bardziej mu się przyda na rybach jakiś dobry scyzoryk niż takie "kombinerki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefrenia
zbliża się euro, tata jest zapalonym kibicem? jeśli tak, to zamów mu koszulkę kibica na koszulki.com :) oryginalne nike mają, a do tego możesz sobie zamówić własny napis ''super tata'' czy coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamakama5
przeciez pisze ze majsterkowicz a nie kibic mysle ze nad zwyklym scyzorykiem lepszy jednak jest porzadny multitool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam przekonania, czy kobieta jest w stanie wybrać odpowiedni sprzęt tego typu... myślę, że lepiej coś na czym sama poniekąd się zna, żeby jakiegoś totalnego badziewia nie sprawić, które wyląduje w pudle na strychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamakama5
kobieta tez daje rade, nie robcie z kobiet niedołęgów, jak sama nie wie co kupic, to pyta, jak nie wie ktory lepszy to tez spyta, albo nas albo sprzedawce, no bez jaj, nie przejmuj sie, dasz rade, lepszy juz taki multitool niz spinki do mankietow, uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
perfumy to fajny pomysł, o ile się wie jakiego zapachu tata lubi używać. mimo wszystko praktyczne prezenty są najlepsze :) sama własnie takie lubię dostawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_+
Z prezentami nie jest łatwo. Ja zawsze stawiam na coś praktycznego, a nie kolejny zbieracz kurzu. Dlatego podoba mi się Twój pomysł. Ja ostatnio kupiłam tacie skórzany portfel. Myślę, że trafiłam :) Mogę polecić Ci sklep, gdzie kupowałam swój prezent. To Sagana, może zajrzyj na ich stronkę, a nuż coś Ci wpadnie w oko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaewe
jesli już z tematów na outdoor, to proponuje profesjonalną bielizne termoaktywną np http://www.militaria.pl/szukaj.xml?search-clause=under+armour+cold+gear&search-category=1298&search-category1298=205&search-category205=1129&search-category1129=1183&search-manufacturer=&search-from=&search-to=&x=39&y=11&_limit=10&search=ok nawet jesli mial inne kiedyś, ta go mile zaskoczy, jest rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasnia
fajna jest ta bielizna termalna ale myślę że to wszystko zależy od wykonawcy bo mój chłopak kupił sobie bluzę termalną i po kilku razach w użytku i w pralce zrobiła się szmata. więc wszystko zależy od jakiego producenta się kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do sklepu www.hit-zabawki.pl - zabawki, zabawki dla dzieci, sklep z zabawkami, zabawki edukacyjne, zabawki interaktywne, klocki, puzzle, lalki, modele RC, zdalnie sterowane, helikoptery - szczególnie polecam dział z modelami rc, to prezent dla każdego mężczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rózowo_mi_wszedzie
Raczej coś z elektroniki! może tablet, posłuży jako fajny gadżet, a może i w pracy sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portret na zamówienie
Na zamówienie wykonuję karykatury i portrety ze zdjęcia w ołówku. Karykatura jest super prezentem którym można zadowolić wymagania każdej osoby, w każdym wieku. Karykaturę wykonuję w formatach A4 (20x30) i A3 (30x40) JAK ZAMÓWIĆ KARYKATURĘ? Zdjęcie z którego ma powstać rysunek musi być wyraźne, dobrze widoczna twarz i oczy danej osoby. Słabe zdjęcie uniemożliwi i w dużym stopniu utrudni wykonanie udanej i Można przesyłać więcej zdjęć danej osoby. Jeżeli na rysunku mają być dwie lub więcej osób to mogę narysować z osobnych zdjęć , czyli nie muszą być razdem na jednym zdjęciu. Wszystkie niezbędne informacje muszą być dostarczone przed rozpoczęciem rysowania w meilu. Czas w którym wykonuje zlecenie jest zależny od ilości zleceń wykonywanych w danym terminie. (przeważnie jest to okres do 4 dni roboczych) CENNIK KARYKATURY/PORTRET: Format A4: * 1 os. - 30zł * 2 os. - 50zł Format A3: * 1 os. - 40zł * 2 os. - 70zł kontakt: orzeszek200@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolzynk
>>>>>>>>>>>kamilka78 to jest fajny pomysl na prezent szczegolnie dla tatusiów urodzonych w zime ale polecam bardziej ten model bielizny termoaktywnej http://www.militaria.pl/columbia_sportswear/k oszulka_termoaktywna_columbia_baselayer_d_r_blk_p9078.xml mam jego damska wersje i jest bardzo dobra>>>>>>>>>>>> bardzo dobra bielizna, polecam, mam ja od roku, przetestowana w wielu warunkach, sprawdzila sie wszedzie, takze tylko kupowac np w militaria.pl i cieszyc sie, bo zakup sie oplaci i spelni wasze oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może do auta jakis gadżecik: nawigacje o ile nie ma, ceny teraz spadły mozna cos fajnego w dobrej cenie spotkać, albo radio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati09
>>>>>>>>>>>karolzynk >>>>>>>>>>>kamilka78 to jest fajny pomysl na prezent szczegolnie dla tatusiów urodzonych w zime ale polecam bardziej ten model bielizny termoaktywnej http://www.militaria.pl/columbia_sportswear/k oszulka_termoaktywna_columbia_baselayer_d_r_blk_p9078.xml mam jego damska wersje i jest bardzo dobra>>>>>>>>>>>> bardzo dobra bielizna, polecam, mam ja od roku, przetestowana w wielu warunkach, sprawdzila sie wszedzie, takze tylko kupowac np w militaria.pl i cieszyc sie, bo zakup sie oplaci i spelni wasze oczekiwania>>>>>>>>>>. i ja sie do tego doloze, wiele fajnych rzeczy znajdziecie na stronach militaria.pl, dla ojcow, braci, kuzynow, mezow, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×