Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

syska87

Prezent dla taty - zegarek?

Polecane posty

Witajcie, zbliżają się imieniny mojego taty. Chciałyśmy z mamą kupić mu w tym roku coś z dodatków, co będzie stylowe, ale też będzie można nosić na co dzień. Pomyślałyśmy o zegarku. Wstępnie obu nam się spodobał taki Roamer http://www.zegarki.com.pl/600933-41-52-06-roamer-p-11965.html jest akurat na promocji w tym sklepie. I tu pytanie do was - czy podarowałyście kiedyś mężczyźnie zegarek? Czy sie sprawdził, facet w nim chodził, czy rzucił w kąt? Co do modelu i sklepu jesteśmy zdecydowane, no i marka dobra i obsługa bardzo fachowa. Zastanawiam się tylko, czy jeśli tata ostatnio nosił zegarek kilka lat temu to nie będzie trudno się z powrotem przyzwyczaić? Wg mnie nie powinno być problemu, bo zegarek to część biżuterii, kwestia przyzwyczajenia..ale może macie jakieś inne doświadczenia? Dziękuję za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarek na prezent świetny pomysł! I myślę, że twój tato będzie dumny z takiego podarka, w końcu nie kosztuje 10zł :) Ja swojemu w tym roku, w odróżnieniu od lat poprzednich nie kupiłam nic do majsterkowania, a odtwarzać multimedialny, żeby mógł słchać swoich ulubionych przebojów z lat 70tych ;) Znalazłam świetna promocję na hiperokazja.pl, ale ciiii, nie może się dowiedzieć, bo prezent naprawdę wyglądał na dwa razy droższy niż w rzeczywistości był :) A wracając do zegarka - na pewno twój tato się ucieszy :) Dorzuć do niego jakąś dużą czkoladę i będzie wręcz wniebowzięty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojemu niestety nie mogłabym kupić zegarka. Głównie ze względu na charakter wykonywanej przez niego pracy :/ Może łatwo zniszczyć czy też zgubić takie cudeńko. Raczej stawiam na prezenty neutralne, teraz rodziciel jest na etapie urządzania domku letniskowego, więc na pewno ucieszyłby się z takiej książki http://selkar.pl/mieszkac_pieknie_p_136754.html a jak wiadomo, poradniki każdy lubi czytać, no i warto mieć coś takiego na półce. Niemniej jednak, jeśli nie widzisz żadnych przeciwwskazań w kupnie zegarka, to ja jestem jak najbardziej za, wygląda rzeczywiście elegancko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusia666
Porzadny zegarek to swietny prezent dla mezczyzny. Jak mój tata mial 60tke to mama mu kupila wlasnie zegarek. Ja kupilam piekna zapalniczke zippo z wygrawerowanymi zyczeniami dla niego, a mój brat podobna papierosnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliva
U mnie w domu nic co związane z papierosami by nie przeszło bo wszyscy są kategorycznie przeciw nałogowi mojego taty... nikt nawet nie kupuje mu papierosów idąc do sklepu - nie pomożemy mu w powolnym samobójstwie. Zrobiliśmy za to zrzute całą rodziną i kupiliśmy mu niedrogą lustrzankę http://www.euromall.pl/product-pol-31872-APARAT-OLYMPUS-E-520-Kit-obiektyw-EZ-1442-.html zawsze uwielbiał fotografie a stary Zenith już był lekko rozklekotany. Wydaje mi się, że warto zebrać się i kupić coś porządnego niż kilka małych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_____
ja czytałam w feng shui, że nie daje się w prezencie zegarków, to przynosi pecha może kup jakąś fajną książę... znalazłam tanią księgarnie i np. bardzo promocyjne ceny książek w temacie zdrowia, i urody, to coś dla nas ;-) http://selkar.pl/aff/aniamorska7/newsdesk_info.php/newsdesk_id/16/" title="Zdrowie i uroda na wiosnę">Zdrowie i uroda na wiosnę polecam i pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zegarki nigdy się nie sprawdzały bo albo za mało czytelne, albo bransoleta nie pasowała, albo pasek za krótki a na niektóre metale z których były wykonywane zegarki które tata dostał wyszło uczulenie dlatego nie ryzykuje z takimi prezentami. Wg mnie jak już to lepiej kupić jakąś fajną maszynkę do golenia - my ostatnio wyszukaliśmy na 1kompl.pl BRAUN CruZer i kupiliśmy właśnie- tata się ucieszył, a z takich bardziej wyrafinowanych to można kupić np. pendriva z grawerką albo w podobnym stylu brelok do kluczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegro123
Piękny Gold Carmule Skeleton Automat 199eur Bcm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam że to dobry i sprawdzony pomysł - sama ostatnio kupiłam fajny zegarek Casio swojemu tacie i wydwał się być zadowolony. Do tego zero latania po sklepach - znalazłam go i zamówiłam przez internet;) duży wybór zegarków jest na hihawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadzik
Może to zbyt późno, ale pewnie przyda się pozostałym Paniom Mój ojciec był zachwycony słuchowiskiem audio - Trylogia, do tego kupiłam mu odtwarzacz mp3, teraz sam zakupił jeszcze Krzyżaków w księgadni www.gobook.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbliża się Tadeusza, więc problem co kupić tacie znów się pojawia :) Zegarek dostał już pod choinkę, z ta Trylogią, niezły pomysł, ale mój rodziciel jest wiecznie zabiegany i nie miałby czasu na słuchanie i skupianie się nad akcją ;) Chyba, ostatecznie kupie mu pasek do spodni od garnituru, jakiś z fajną klamrą. Widziałyście gdzieś jakieś fajne w rozsądnych cenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze zawiążę do poprzedniego tematu - dziękuję za odpowiedzi, zdecydowałyśmy się na zegarek:)A niech tata się prezentuje!:) Uczuleniowcem na szczęście nie jest, a w zegarkach tak wysokiej klasy jak te na zegarki.com.pl długość paska to żaden problem, one pasują na każdą rękę:) I na każdej dobrze wyglądają. Wydatek nie mały, ale szukając opinii na temat zegarków spotkałam się gdzieś ostatnio z powiedzeniem, że jeśli chcesz poznać klasę mężczyzny, to popatrz na jego paznokcie, buty i zegarek - no więc jakże możemy odmówić tacie takiego prezentu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się z ostatnim zdaniem, że m.in. po zegarku poznasz klasę mężczyzny. To dobry pomysł na prezent i nie uważam, żeby przynosił pecha. Odradzam kupowanie eleganckich zegarków na allegro - to może przynieść pecha ;) Sklep, który wybrała syska (zegarki.com.pl) jest bardzo dobry - świetne zegarki i pewność, że nie zostaniesz oszukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Ja się zastanawiam nad tym co podarować swojemu tacie w tym roku na Dzień Ojca. Czy lepiej podarować prezent-przeżycie jak wyjście do restauracji, gra w bilard czy paintball czy może jakiś gadżet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawarra
wiesz co, takie rzeczy jak wspólna gra są całkiem niezłe, to wszystko zależy co kto lubi. Ja chyba w tym roku podaruje swojemu tacie polerkę do samochodu, ostatnio na electro.pl znalazłam w całkiem niezłej cenie. On uwielbia takie gadżety więc pewnie mu się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZadieSmith
No właśnie, z dniem Ojca jest jednak spory problem, jak dla mamy jeszcze coś się wymyśli (w ostateczności zostają kwiaty, prawda?) to z prezentem dla taty już tak nie pokombinujesz. Całe szczęście, że mam rodzeństwo, bo razem dużo wygodniej jest się złożyć na droższy prezent - w tym roku postanowiliśmy zarazić go fotografią i chyba kupujemy taki mały kompakt: http://www.medialux.pl/dzial/foto/kategoria/?id=90&prod=201924 - na początek. Może w przyszłym roku zażyczy sobie lustrzanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Z doświadczenia wiem, ze mężczyźni lubią praktyczne prezenty. Ja np. niedawno podarowałam swojemu chłopakowi golarkę i wiem, że był on bardzo zadowolony. Myślę, że również wszelkiego rodzaju gadżety do samochodu będą dobrym upominkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zegarek to świetny pomysł. Mój ojciec ma już bardzo porządny, ale do pary kupiłam mu dobre pióro stąd: http://galeriapior.pl/pl/c/Piora-Kulkowe/38 W końcu musi porządnie wyglądać na spotkaniach biznesowych, a do tej pory nie miał aż tak ekskluzywnego pisadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka34
Mój tata uważa, że elegancki zegarek to jedyna dopuszczalna forma męskiej biżuterii ;) ma 3 swoje ulubione zegarki i zmienia je w zależności od okazji. Świetne okazje można upolować w zagranicznych sklepach,, zwłaszcza w USA https://www.usbox.pl/lista-sklepow/bizuteria-i-zegarki/. Za pomocą tej platformy USBOX można dokonac importu z USA. Tylko o takim prezencie trzeba pomyśleć wcześniej bo jednak paczka zza oceanu będzie iść znacznie dłużej niż z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękny, elegancki zegarek potrafi dodać klasy mężczyźnie, taki prezent zawsze zostanie doceniony, możesz zerknąć na stronę http://zegarki-magar.pl/ tam mają zegarki męskie np. casio, timexa, atlantica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heho.com.pl świetne czapki zimowe - dużo zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×