Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent dla ..................

prezent dla teścia

Polecane posty

Gość prezent dla ..................

nie wiem co lubi, nie czym czym sie interesuje. z chłopakiem jestem od półtorej roku. musze kupić coś teściowi, nie zobowiązującego. najlepiej nie drogiego. mam 18 lat, więc oczywiste ze nie mam kasy. a teść ma 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent dla ..................
prosze o jakies podpowiedzi sensowne. nie zadne ksiązki i plyty. cos na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po prostu pogadaj z chłopakiem? albo wprost zapytaj teścia. fajna książka czy pendrive mogą okazać się trafione. pogrzeb w magicznej planecie, ofertę mają bogatą, może jakaś elektronika Cię zainspiruje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jakieś narzędzia?
Dla każdego faceta przeważnie narzędzia są trafnym prezentem:) Zapytaj się chłopaka jakich narzędzi brakuje teściowi i tyle:) Ja swojemu chłopakowi kupiłam taką http://www.sklep.mizar.com.pl/wiertarkowkretarka-144v-2aku-15ah-35h-concept-p-4951.html tanią, i okazało się dobrą wiertarkę :) Warto rozejrzeć się po różnych sklepach z narzędziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, skoro nie znasz teścia w ogóle to może faktycznie coś neutralnego kup, ten portfel nie najgorszym jest pomysłem, ale też możesz kupić jakiś dobry alkohol, jak już nie masz pomysłu co kupić.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertttta
dobry alkohol to najprostrze i najlepsze rozwiązanie :) polecam żubrówkę paloną ma bardzo oryginalny i wykwintny smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugusiak
jak ktoś wyżej wspomniał - pendrive. mój teść był zadowolony:D kupiłam w sferise, akurat były takie fajne pendrivey w śmiesznych kształtach ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekstańko
Może nawigacja byłaby dobrym wyborem? Ja swoją kupiłem na teletorium i szczerze polecam ten sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry zegarek np. Aztorin, Albert Riele, albo Edox :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barusia
mój teściu dostał ode mnie i męża trymer :) zamówiliśmy w sferisie i w ciągu 24h był już do odebrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może golarka elektryczna? To zawsze fajny pomysł na prezent dla mężczyzny w każdym wieku. :) ja kupiłam tacie Panasonica na urodziny i jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakąs wiertarko wkrętarkę? Widzialam takie w sklepie wasserman.eu i myślę, że każdy facet ucieszyłby się z takiego sprzętu. Zresztą trzeba mieć w domu takie narzędzie, zawsze się przydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy czy teścia się lubi czy też nie. Jeśli dużo prowadzi samochód albo spędza czas przed komputerem to może nakładka do masażu na fotel kosztuje to około 100zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertina4
Ja teściowi kupiłam wideorejestrator do samochodu w Teletorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barusia też się właśnie zastanawiam nad trymerem ? ile kosztował ? ucieszył się ? sprawdza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjl
my też się zastanawialiśmy nad wideorejestratorem, ale widziałam, że w Teletorium są fajne więc się chyba przejdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można odnieść wrażenie że montowanie takich wideorejestratorów powoduje nagłe pakowanie się w wypadki czy też zdarzenia drogowe nie mnie jednak jest to bardzo przydatny gadzet. Rejestrator taki zwykły czy na lusterko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup teściowi ładny, skórzany portfel. Widziałam świetne modele w sklepie Torebki Zawsze Lubiane. oprócz damskich torebek mają tam wlaśnie też portfele męskie i to bardzo ładne, zerknij sobie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli słabo znasz osobę, dla której prezent musisz sprawić postaw na coś klasycznego. Wypytaj chłopaka o dokładny rozmiar ubrań jego taty, a następnie wchodź na: www.Ombre.pl i wybieraj ubrania w modnych fasonach, rozsądnych cenach oraz z błyskawiczną wysyłką :D Obok każdego produktu umieszczona jest tabela rozmiarów, co pozwoli na zakup idealnie dopasowanego prezentu. Modna elegancka koszula, a może casualowa marynarka ? Z takiego prezentu teść na pewno się ucieszy. Zapraszamy i w razie pytań służymy pomocą ! :) Zajrzyj i oceń sama ----> www.Ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawigacja dla tescia brzmi dwuznacznie...chcecie powiedziec zeby nie bladzil jak pijany wraca do domu??:D:D:D a moze zeby przestal dobijac sie do sasiadki drzwi??:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×