Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeden_moment

prezent do 10zł. pomożcie

Polecane posty

Gość jeden_moment

Bardzo łatwo jest zrobić prezent gdy ma się do wydania kilkadziesiat złotych. Ja jednak umówiłam się ze znajomymi tak, że będziemy robili sobie nawzajem prezenty pod choinkę, ale za 10zł tylko i wyłącznie. Liczą się więc kreatywne pomysły. Macie jakieś podobne doświadczenia? Co można zrobić, kupić chłopakowi lat 22, studiującemu stosunki międzynarodowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojemu zamówiłam z neta kubek ze zdjęciem. dzisiaj przyszedł . fajowy :) Cena 9,90. Jak masz gdzie zrobić to nie będziesz płaciła za wysyłkę, bo czasem u fotografów robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjmmtnhrebgfvd
bokserki, jakas fajna zapalniczke jak pali, albo kilka paczek fajek:P moze jakies breloczek z nozykiem albo breloczek-latarka, czy jakis gadzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjmmtnhrebgfvd
albo jakiegos resoraka malego jak lubi auta;) faceci to dzieci na pewno sie ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjmmtnhrebgfvd
nie znam sie nie pale :D to pewnie ze 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjmmtnhrebgfvd
o cholera dobrze ze nie pale, tyle kasy zmarnowane by bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna paczka fajek i jeszcze starczy na lizaka :D Nie palę już 129 dni (+ 19g43m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 1557. Będę żyć dłużej o 11 dni (+ 21g36m30s)! Zaoszczędzone pieniądze: 623,14 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dyszki
moze byc ramka z waszym wspolnym zdjeciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dyszki
jakas ladna swieczka, cos do postawienia hmmm moze aniolek na szczescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dyszki
filiżanka do kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjmmtnhrebgfvd
"moze byc ramka z waszym wspolnym zdjeciem jakas ladna swieczka, cos do postawienia hmmm moze aniolek na szczescie? filiżanka do kawy" powalilo was? to jest jej znajomy, plci meskiej! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dyszki
na allegro sa takie ladne szaliczki za 4.99 ale cholerka nie mozna wyslac linka...bo niby uwazaja to za spam...poszukaj sobie na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dyszki
pisze tez o znajomych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korolinu
a sprawdzalaś na za10groszy.pl tam są rzeczy do nabycia za mniej niż 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Papierosów mu nie kupię, bo już w ogóle zatruje mnie dymem :P Aniołek i wspólne zdjecie odpada, bo parą nie jesteśmy :P Zapalniczka to całkiem niezły pomysł, podobnie szalik czy kubek... ale wazne żebym mogła te gadżety dostać w jakimś stacjonarnym sklepie, bo do przyszłej środy nie wiadomo czy mi po prostu prezent na czas dojdzie :P jeszcze jeszcze.... dziewczyny, dobre dajecie pomysły! Poradźcie mi coś jeszcze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isiula
sa sklepy wszystko po 5 zl..sa tam ciekawe rzeczy do kupienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i fru i sru
Moze jakiś kalendarz/terminarz-ja ostatnio kupiłam taki nieduzego formatu za9,90 wydawnictwa Prestige czarna okładka imitująca skórę., w hutr papierniczych mozesz zobaczyć mogą być tez takie formatu zeszytu w zblizobych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i juz....
coca cola, a ile kg do przodu ,tak z ciekawosci pytam ,tez bym chciała skonczyc z tym paskudnym nałogiem ,ale się tych kg dodatkowych boję ,bo sama za szczupła nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Kupiłam mu notatnik żeby mogł zapisywać swoje pomysły na biznesy, które tworzymy wspólnie w naszej kuchni i deja vu, które bardzo lubi, a które zdarzają mu się rzadko. Ucieszył się :) Dzieki wszystkim za pomoc :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam identyczny problem na mikołajki, robiliśmy sobie w mojej grupie na studiach... I też właśnie szalona kwota 10 złotych. Ale, że wylosowałam faceta, który jest zapalonym sportowcem i do tego jeszcze na diecie przed zawodami, to sprezentowałam mu wór owoców różnych różnistych :) Wyglądał na zadowolonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. notes 2. własnoręcznie zrobiony budyń - z fajnym napisem 3. podkładka pod mysz 4. teczka fajna na ogarnięcie domowych papierów 5. fajny długopis/ołówek 6. breloczki 7. wizytowniki jeśli ma wizytówki 8. możesz mu zrobić wizytówkę - wydruk 10 wizytówek na cyfsze to chyba ok 6 zł 9. portfel - w sklepie za 4 zł kupiłam 10 lat temu swój i mam go do tej pory 10. jesli ma zwierzaka - to mozna kupic cos dla jego pupila 11. otwieracz do butelek/piwa - takze korkociąg 12. pudelko na drobiazgi 13 skrzynka narzedziowa 14 pudelko na sróbki od komputera 15 jesli gotuje, piecze - słoik z foremkami do ciasta Najprościej wejść na stronę z gadżetami dla firm...tam na pewno znajdziecie mnóstwo inspiracji.... Najlepiej zrobić coś samemu - dla przykładu w tamtym roku kupiłam bo nie miałam jak inaczej gwiazdki dla 6 osób za 10 zł na każdą. Wiec mozna, tylko troszkę kreatywności to wymaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triatria3
co do kalendarzy: www.kalendarze.net.pl/?2/Kalendarze-biurkowe spradź tutaj, wiele dobrych ofert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 kupony totolotka i jeszce 2 zl zostanie ptasie leczko ( wcoraj w promocji za 9,90 ladny lukrowany piernik no serce peczek kabanosow przewiazanych wstazeczka 2 kg mandarynek albo orzechy (w ladnej torbie) ramke z jaki fajnym zdjecie/ tekstem w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kobiety świąteczny obrus, bieżnik dla faceta skarpetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p******* jesteście k***a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×