Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent na dzień chłopaka

Polecane posty

Gość gość

witam, zastanawiam się co kupić swojemu chłopakowi, najlepiej niedrogi prezent... lubi piłkę nożną... przypadkowo znalazłam ten sklep BananSport na facebooku i w sumie dla fana piłki jest trochę rzeczy, do tego niedrogich, np. kubek. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień chłopaka zbliża się wielkimi krokami,więc proponuje już teraz zacząć poszukiwania prezentu. Z pewnością dobrym wyborem bezie koszulka ulubionego klubu piłkarskiego,nie sądzisz? Ja zamawiam z ExclusivSport.pl mają szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.DYBCIA.PL Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziendobrydobry
Drogie Dziewczyny ! jak kupować oryginalny prezent to tylko z katalogiem marzń. Ja mojemu facetowi zawsze kupuje prezenty z tej str -> http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-dzien-chlopaka jest zawsze zadowolony i potem opowiada kumplom, a ja z dumą słucham i nie mogę się nacieszyć jego szczęściem! Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziendobrydobry
Która już z Was też kupowała z katalogiem marzeń? ciekawa jestem co wybrałyście ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka gra to też fajny,ciekawy pomysł na prezent ale polecam perfumy,takie które przypadną mu do gustu oraz z których będzie miał pożytek,szeroki wybór znajdziesz na PsikPsik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu facetowi kupiłam fajny kubek i coś słodkiego. Bardzo się ucieszył. Najważniejsza jest pamięć i gest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elsia223
Jak dla chłopaka, to wyjazd we dwoje ;) Nad morze, albo o lepiej na Mazury! Można spędzi czas razem i fajnie się bawić. Jest masa hoteli w tej okolicy, na przykład http://hotelanek.pl Na pewno się chłopakowi spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze prawko kolekcjonerskie? takie rzeczy już nie raz uratowały mi skóre i ułatwiły wiele rzeczy. Polecam zamawiać z clubcard.com.pl , wtedy masz pewność co do najlepszej jakości i szybkiej wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×