Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość musze kupic prezent

prezent na imieniny

Polecane posty

Gość musze kupic prezent

lepszy portfel czy perfum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmiczna cytryna
ale dla kogo ten prezent miałby być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze kupic prezent
dla siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnbeetttweeenn
portfel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym wybrała jakas zmysłową perfumę, np. o zapachu jednego z afrodyzjaków... może wanillii? ostatnio taki zapach widziałam w katalogu Avon... aż chyba sama sobie zamówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimfa nocna pora..
perfumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancur
Wolałaby portfel:) Możesz sobie tez zajrzeć na hihawa.pl, jeśli chciałabyś jeszcze zastanowić się nad prezentem. Portfel to dobry prezent, ale troszkę mało uczuciowy. Z kolei może wyniknąć tez problem z nuta zapachową perfumy. Zajrzyj sobie do hihawy, ja już wielokrotnie znajdowałam tam pomysły na prezenty, wybór różnych różności mają duży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może prostownicę: http://www.electro.pl/list_products.php?sphrase=prostownice&szukaj=&a=search_result ??? do tego jakiś odpowiedni zestaw kosmetyków do pielęgnacji włosów i prezent wymarzony:) mówię tak, bo sama chciałabym to dostać ;) z perfumami bym raczej nie ryzykowała, bo zapach to bardzo indywidualna sprawa :) każdemu podoba się coś innego i na każdym ta sama perfuma inaczej pachnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
nie wiem ile masz pieniędzy na ten prezent, ale może jakiś zestaw z perfumami byłby dobrym pomysłem? ja przyjaciółce kupiłam http://www.kokai.pl/item2960_zestaw_dla_pa_212_carolina_herrerw zestawie są dwie wody toaletowe [100ml i 60 ml] i balsam do ciała..a zapach jest niesamowity, także na bank spodoba się Twojej siostrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym wolała portfel i to koniecznie czerwony, podobno ten kolor sprawia, że pieniądze lepiej się Ciebie trzymają :D Ile w tym prawdy nie wiem ;) ale efektownie i elegancko wygląda np. coś takiego - http://www.luks.pl/Puccini+-+Portfel+TA-1701,17513973,1,i2.html . Do tego jak na skórę jest w bardzo dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej siostrze raczej nie przypadłby do gustu ani portfel ani perfumy, bo to strasznie wymagająca osóbka. A tak swoja drogą, to za dwa tygodnie ma urodziny i też muszę jej coś kupić! W sumie to musi być coś bardzo neutralnego!? Chyba podaruję jej taki fotoalbum (coś podobnego podarowałam znajomym na ślub i bardzo im się podobało): www.superfoto.pl/fotoksiazka_fotoalbum.html. Nina jest podróżnikiem, więc bez problemu wybiorę jakieś zjawiskowe zdjęcia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy marzę o randce z księciem z bajki, bajecznie bogatym i wiernym, który zawsze wierny na moich usługach, to loguję się na stronie Skarbca Mennicy Polskiej http://www.skarbiecmennicy.pl/# Serdecznie zachęcam wszystkie ODWAŻNE forumowiczki do polemiki z królem Stanisławem Augustem! Tylko od Was zależy, czy to będzie randka, czy polemika na cięte języki! Możecie zostać królami ciętej riposty i zdenerwować sprytnie króla. Tylko odważnych dla kobiet, które nie boją się wyzwań i potrafia polemizować w królewskiej otoczce ZAPRASZAM! ZAPRASZAM! ZAPRASZAM! Bot Króla Stanisława Augusta czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to takiego perfum
czy perfuma :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba kupiłabym perfumy - może coś egzotycznego i niespotykanego, żeby ją zaskoczyć. Oczywiście jeśli nie lubi takich zapachów, to taki prezent odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostałam w prezencie od siostry ostatnio komplet jedwabnej bielizny :) koszulkę i figi marki Dermasilk i przyznam że jestem mega zadowolona z tego prezentu. Teoretycznie jest to odzież lecznicza ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie żeby i zdrowi mogli się w jedwab ubrać. Ja sobie później jeszcze dokupiłam stanik bo biedna nie wiedziała jaki rozmiar kupić i najchętniej bym się z tą bielizną nie rozstawała. Jest naprawdę ekstra. Możesz takie coś wybrać. Poczytaj sobie w necie np.sklep dla alergików alergia.med.pl ma taką odzież w swojej ofercie. Portfel i perfumy wydają mi się zbyt oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie perfum to bardzo osobista sprawa, jeśli na sto procent nie wie się jaki zapach lubi dana osoba to nie warto ryzykować. Moim zdaniem całkiem niezłym prezentem na imieniny może być kolacja w jakiejś restauracji czy masaż relaksacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula 82
Ja proponuje cos takiego tylko ze swoich wspólnych zdjęć później wywołać jako zdjęcie A5 A4 później włożyc w jakąś fajną ramke albo jako obraz na płótnie i prezent jest oryginalny i super wygląda http://www.cudofoto.republika.pl/Fotomontaz%20artystyczny.htm http://i1024.photobucket.com/albums/y302/jozek1982/Fotomontaz%20zdjec/Kolaz%20zdjec%20artystyczny/Kolazdjartystycznyfotomonta14.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość convali
To chyba zależy od osoby co woli. Ja na pewno jeśli nie znam upodobań co do zapachu to nie kupowałabym perfum. Myślę, że dla osób którzy lubią dobrej jakości ręcznie robione rzeczy dobrym prezentem mógłby być taki haftowany obrus czy serwetka - http://wiano.eu/obrusy-i-serwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie kobietki korzystając z okazji chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami. Będąc żoną i matką chciałam zrobić coś więcej dla siebie, by móc dowartościować się w okresie dość trudnym dla mnie. Za namową koleżanki wzięłam udział w pewnym projekcie. Początkowo wydawało mi się, że nie ma to żadnej przyszłości, kolejna bzdura itp. Jednak z czasem zaczęło przynosić to efekty! Bo cóż może być dla nas przyjemniejszego jak nie kosmetyki!! Moim zadaniem jest sprzedaż kosmetyków renomowanej marki. Zajmując się domem i dzieckiem zaczęłam zarabiać, jest to dobre uzupełnienie naszego budżetu, a przy okazji przynosi mi dużo satysfakcji. Moja pierwsze zarobione pieniążki to 370 zł, po 3 miesiącach osiągnęłam wyniki ponad 600zł, a obecnie stawka rośnie z każdym tygodniem. Jeśli któraś z was byłaby zainteresowana, wszystko wytłumaczę i odpowiem na każde pytanie by tak jak ja móc rozkręcić swoją „mini firmę. gg: 835788 mail: mariodmc@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Jeśli chodzi o upominek dla kobiety to moim zdaniem niezawodnym prezentem może być bielizna. Sama niedługo idę na urodziny do koleżanki i pomyślałam, że dobrym prezentem byłby jeden z kompletów marki nipplex. Są one bardzo delikatne i wyjątkowo kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×