Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent na komunie

Polecane posty

Gość gość

Kochane moje, macie może pomysł na jakiś fajny prezent komunijny dla chrześnicy? Dziewczynka ma oczywiście wszystko (jak to teraz bywa), a bardzo mi zalezy na czymś, co w jakiś sposób by ją rozwinęło i nie poszło od razu w kąt. Liczę na Waszą pomoc, bo ja kompletnie nie mam pomysłu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcysiaa
ja np zawsze kupuje jakąś pamiątkowa książeczkę albo album na zdjęcia. Wiem, że jako chrzestna potrzebujesz czegoś większego, no ale tak tylko jako dodatek podrzucam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1995Monia1995
Myślę, że szachy byłyby baaaardzo doobrym pomysłem, bo rozwijają umysl. Jak ma zwykle szachy, to mozesz pomyslec o szahach 3d. Jest to nietypowy prezent i bardzo kreatywny. Te szahy nazywają się inaczej: tridimensional chess Mieszkam od roku w Anglii, więc się trochę znam. a przy okazji zapraszam do mojego tematu: http://f.kafeteria.pl/temat/f11/gotowe-jedzenie-bez-piekarnika-p_6750664

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szachy na komunię...ja daje swojej chrzesnicy pieniążki, bo zbiera na nowego laptopa. Sama zadzwoniłam i zapytałam co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyzia5
Hm... A może jakaś kamera albo aparat fotograficzny? Będzie miała od razu na jakieś wyjazdy na kolonię itd. Może też odkryje przez przypadek nową pasję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka951
Mój chrześniak maił w zeszłym roku komunię, zapytałam co by chciał dostać, powiedział że nowe urządzenie wielofunkcyjne i też takie zakupiłam w promocyjnej cenie na sferis.pl, co najważniejsze młody zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeju, nawet nie pomyślałam o czymś takim jak szachy :O Super pomysł, dzięki kochana! Aparat też mnie zainteresował, bo mała często jeździ na wakacje z rodzicami i pewnie miałaby dobra zabawe. Ciekawe w jakim przedziale cenowym mozna znaleźć już coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyzia5
A jaką kwotę chcesz przeznaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chrześniak ma dosłownie wszystko, bałabym się mu cokolwiek kupić bo za szybko się znudzi. Organizuję mu przyjęcie w AleZebra, jest tam mnóstwo atrakcji dla dzieci i na pewno nie będzie się nudzić. A po latach i tak się przecież prezentów na komunię nie pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z 2 tysiące około :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenaa5
Jeśli aparat to ja np. używam lumixa lx100 i mogę Ci go polecić z całego serca. Jest troche drozszy, ale gwarantuję, że będzie idealny na każdą okazję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez polecam tego Panasonica - jest idealny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tysiące na komunię? to ile tych chcesz dać na ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to już chyba wszędzie daje się kasę..... Problem w tym ile, kiedyś na komunię dostawało się medalik, pismo święte, krzyżyk, zegarek, a jak ktoś był lepiej sytuowany to rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety taka suma, u mnie w rodzinie tak się przyjęło... Dziewczyny, chyba się zdecyduję na tego Panasonica! Jesteście wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu chrześniakowi planuję kupić zegarek. Podpytywałam już jego mamę, jaki mógłby mu sie spodobać, i znalazłam chyba odpowiedni w sklepie https://www.demus-zegarki.pl/. Komunia niby dopiero za miesiąc, ale wolałabym mieć ten prezent już wcześniej kupiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa_1
Swojej chrześniaczce już zdecydowałam i właśnie dziś zamówiłam w sferisie Tablet Samsung Galaxy Tab A SM-T280 7.0, wiem że młoda będzie zbierać właśnie pieniądze na tablet i postanowiłam zrobić niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiunia
kakuda jaki ciekawy smartband byś polecił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zdecyduję się na tego lumixa choć muszę przyznac, ze wybór jest naprawdę trudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem chrzestną więc zapytałam siostry co kupić powiedziała żeby jakiś album z końmi bo ona jest zapaloną koniarą na obozy konne jeździ, czyści stajnie. I dodatkowo kupiłam jej takie delikatne kolczyki i w sumie wyniosło mnie to 350 zł. Pieniędzy nie daję rodzice mają kasę i to dziecko ma praktycznie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki ciekawy? Xiaomi Mi Band firma się świetnie sprawdza ostatnio na rynku okołosmartphonowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga Udziak
Chcę kupić swojemu chrześniakowi na komunię laptopa, ale niestety nie jestem fachowcem i kompletnie nie znam się na tym, dlatego proszę o pomoc tych, którzy się znają. Ja czytam tylko taki artykuł https://www.morele.net/wiadomosc/laptop-na-komunie-jak-wybrac-jaki-najlepszy-polecane-modele/4476/ który ma mi rzekomo pomóc w wyborze, ale dalej nic nie kumam i nie wiem co kupić. Budżet to około 3-4k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie zamówiłam Kindla w sferisie dla chrześnika :D niech ma coś ma pożytecznego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Kowalska
Dzieci lubią dostawać oczywiście odlotowe prezenty. Jeżeli dziecko mieszka w domku z ogrodem warto kupić mu ogromna trampolinę. Złożyć ją , obwinąć białymi prześcieradłami i zawiązać w dużą czerwoną kokardą :) jeżeli macie problem z wyborem owej trampoliny polecam stronę www.ldtpolska.pl tutaj znajdziecie duży wybór sprawdzonych skakajek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jak prezent jest rowijający ale też daję też fun, ale to wszystko zależy od dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskatoska
Ja dostalam na komunie rower, moja corka dostala rower i teraz dla chrzesniaka rowniez rower :)) To taki wręcz tradycyjny prezent, który zawsze się sprawdza. Teraz chrzesniakowi kupilam Indiane - fajny, chlopiecy, ale dziewczece tez byly. Sa promocje w Media Expert i innych sklepach pewnie tez - warto sprawdzic.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×