Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zołza z łopatą

Prezent na przeprosiny :/ Co kupic facetowi?

Polecane posty

Gość zołza z łopatą

elo, szukam dobrych duszyczek, które mi coś podpowiedzą. Trochę przeskrobałam ostatnimi czasy i muszę odkupić swe winy :/ Pomyślałam ,że może zmięknie serce mojego misiaczka, jak mu podaruje bon prezentowy na jazdę motorniczego. http://prezentokracja.pl/Motorniczy_to_ma_zycie_-_poprowadz_tramwaj_/produkt.html Jest dla mnie jakaś nadzieja? Nie chcę mu kupować kapci, perfum, ani żadnych książek. Naprawdę mam za co przeprosić.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza z łopatą
hm, ja tu na poważnie, a Wy mi o kakao. wydaje mi się, że przeprosiny nieważne czy to na poważnie czy na wesoło - liczy się efekt końcowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaa
nigdy nie przepraszam faceta.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela Maklaski
gdybym dostala kieliszki na przeprosny to chyba bym goscia pogonila. nie pije zbyt wiele, więc po kiego grzyba mi kieliszki? zresztą do końca życia przypominałyby mi o przykrości, którą kiedyś mi ktoś wyrządził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka ze złotopolic
z tym kuflem to chyba średnio pasuje. Gośc zacznie intensywniej chlać i co laska zrobi? potem on ją będzie musiał przepraszać .... i tak w koło macieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.sexciuszek.pl
Ja tam polecam tą stronkę http://sexciuszek.pl kup coś dla siebie i zrób mu prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik16524
sex ciuszek to akurat wybitnie oklepany - ja np. chciałabym by docenił moja inwencje na ciut dłużej niż szybki numerek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolllllaaaaaa555555
seksi pleksi ciuszki to są fajne ale bez większego halo, ja preferuje takie cos np na szalony wieczorek ;) gdybym miała przepraszac, to wybrałabym coś bardziej twórczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleska
A może coś takiego: http://portfelik.pl/piersiowki,76,0.html a do środka nalejesz jego ulubiony alkohol, myślę, że to zmiękczy większość męskich serc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardoszka
Kup kokardę i się owiń. Wystarczy za wszystkie grzechy i te mniejsze i te większe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguia8564
zgadzam się z moją przedmówczynią :) nic dodac nic ująć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eytf
a jak wyrwie w tym tramwaju jakąś panią motorniczową? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjanka345216
ja też bym wolała balon, ale niestety zawsze są inne, WIĘKSZE wydatki :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy_prezent_
Witam wszystkich :) Jak dla mężczyzny w zależności od jego upodobań, zainteresowań, hobby proponuję i polecam bardzo fajny prezent w postaci sagi Dragon Balla, która mógł kiedyś oglądać (warto zapytać delikatnie czy oglądał Dragon Ball, czy Dragon Ball Z ). Wprost idealny spontaniczny prezent. Serdecznie polecam! www.dragonballzodmalwi.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kup mu coś związanego z jego pasją. Albo jakiś fajny gadżet, zapalniczkę np. jeśli pali lub coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej kup mu coś związanego z jego zainteresowaniami, ale pamiętaj, że samo kupno jakiegoś prezentu nie rozwiązuje sprawy. Zapewne szczera rozmowa może wnieść wiele dobrego. No, i sposób dawania, też się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka689432
hejka, myśle, że na przeprosiny cos nietypowego, nawet jeśli jakas rzecz to oryginalna, moze z żartem - np widziałam ostatnio do kupienia maske Darta Vadera :D - jeśli lubi gwiezdne wojny, no albo ma takie poczucie humoru, ja swojemu kupilam (co prawda nie na przeprosiny ale okazaj byla znaczna) jazde samochodem rajdowym z katalogu marzen - no, ale mój facet ma bzika na punkcie motoryzacji. Ostatecznie - zrób sama wieeelka pizzę - jeśli masz warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętna taka jakaaa
a czy ta srebrna piersiówka z allegro jest rzeczywiscie w całości ze srebra czy tylko posrebrzana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np
quady, albo off road. faceci sikają za tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderra
a może kolacja albo romantyczny wyjazd na weekend? Warto przejrzeć serwisy zakupów grupowych. Sama ostatnio korzystałam z takiej oferty na Gruperze. Co prawda nie był to prezent na przeprosiny a niespodzianka urodzinowa, ale wraz z chłopakiem wybraliśmy się na kolację w nowe miejsce i obojgu bardzo się nam tam spodobało. Dodatkowo kupon był w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamika22
Może zrób dobrą, romantyczna kolację, a jako dodatek jakąś fajną bieliznę. Jego serce na pewno zmięknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnasprawa123)
Zajrzyj na stronkę www.badanga.pl - na pewno znajdziesz tam ciekwy pomysł na prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×