Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolorowaaaa

prezent na urodziny mojego chłopaka

Polecane posty

Gość kolorowaaaa

No to może zacznę od tego że Krzysiek niedługo będzie maił urodziny, niedługo bo jeszcze trochę czasu jest ale zupełnie nie mam pomysłu co mogłabym mu kupic:D wiem, wiem będzie że powinnam sama wiedziec no i wgl ale no nic mi nie przychodzi do głowy;/ interesuje się on między innymi motoryzacją a ja w tej dziedzinie jestem całkowicie zielona:D proszę o pomoc!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon woman
Proponuję zrobić fotoksiążkę tego typu http://fotobistro.pl/zycie-jest-piekne z waszymi zdjęciami :) mój chłopak się bardzo ucieszył jak podarowałam mu taki prezent na jego urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki masz budżet na to przeznaczony? przepraszam, że tak pytam wprost, ale nie chce wypalić z pomysłem, na który musisz wydać 1000 zł, a Ty masz na przykład 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z anala pewnie bardziej by się ucieszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też na motoryzacji się nie znam, ale może jakieś słuchawki nauszne lub douszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny pasek, najważniejsze to właśnie trafić z pomysłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenazwwa
Kup mu koszulkę z nadrukiem związanym z jego pasją. Na https://www.didwear.com/ masz duży wybór różnych więc poszukaj może coś Ci wpadnie w oko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynianka
a co powiesz na jakieś fajne słuchawki? w sferisie jest bardzo duży wybór i naprawdę atrakcyjne promocje, do tego zawsze mili i uśmiechnięci doradcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszek0
a może coś do samochodu, może np kamerka samochodowa albo coś? w teletorium mają sporo modeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka_220
jakiś fajny pendrive w kształcie samochodu czy coś? czasami w sferisie maja takie gadżety, dodatkowo możesz zamówić na stronie a odebrać na wybranej stacji Orlen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka999
Może jakieś słuchawki albo powerbank? To się zawsze przyda :) Na teletorium.pl mają naprawdę fajny wybór w tych działach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałaś o czymś do ubrania? Np fajna codzienna albo bardziej elegancka koszula, (wiadomo, że w każdej szafie powinna taka wisieć), albo jeżeli chłopak gra w piłkę czy biega możesz pomyśleć o nowym dresie. Takie prezenty sprawdzają się najlepiej bo są zwyczajnie PRAKTYCZNE. Na pewno przez lata z takiego prezentu będzie korzystać :) I jeżeli pomysł Ci się podoba to w pierwszej kolejności zajrzyj do nas na rozeznanie, bo wybór mamy ogromny, a i ceny rozsądne (!) ---> www.Ombre.pl W razie pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, słuchawki to świetny prezent dla chłopaka. Teraz jest szał na te bezprzewodowe słuchawki, które działają na bluetooth. Widziałam je w sklepie wasserman za całkiem fajną cenę, bo gdzie indziej sa bardzo drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiunia
Ja swojemu zamówiłam power bank w sferisie , możne tez znajdziesz coś dla swojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio też w sferisie ale zamawiałam pendriva, ogólnie wszystkie gadżety elektroniczne zawsze spoko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×