Odpowiedz na ten temat

Prezent na urodziny

• Ombre_Clothing 2017.01.24 [14:10]
    A myślałaś o czymś do ubrania? Ubranie to fajny i uniwersalny prezent i dostosować go można indywidualnie do każdego faceta. Np. jeżeli Twój chłopak uprawia sport, biega czy gra w piłkę możesz pomyśleć o nowej bluzie albo dresie. Jeżeli przydałaby mu się nowa nieco bardziej elegancka koszula - super! Z takiego prezentu na pewno chętnie będzie korzystać przez lata.
    Zawsze możesz też pomyśleć o karcie podarunkowej, to bardzo praktyczny prezent.
    I jeżeli zdecydujesz się na tego typu prezent to w pierwszej kolejności zajrzyj do nas
    --->www.Ombre.pl
    W sklepie znajdziesz ogromny wybór i masę zadowolonych klientów. Warto nas sprawdzić samemu, zapraszamy! usmiech.gif
  • gość 2017.05.19 [12:23]
    Ja mojemu kupiłam w prezencie golarkę od Panasonica. Bardzo się ucieszył. usmiech.gif takie praktyczne prezenty są najlepsze. usmiech.gif
  • mietova 2017.05.20 [01:58]
    Ja prezenty zawsze staram się dawać dopasowane do osoby, do jej zainteresowań i charakteru, do tego co lubią. Mój chłopak jest ogromnym fanem Star Warsów i ostatnio znalazłam w Teletorium słuchawki z Vaderem usmiech.gif
  • tulina 2017.05.20 [12:59]
    Uwielbiam kupować i dostawać praktyczne prezenty usmiech.gif ostatnio na prezent zamówiłam w sferisie fajne słuchawki dla brata.
  • aimeeex 2017.06.18 [03:02]
    w sumie te słuchawki z Vaderem są całkiem spoko, aż zerknę na Teletorium żeby je zobaczyć, chętnie je zamówię
  • halszka44 2017.07.15 [20:51]
    i jak, aimeee, kupiłaś te słuchawki z Vaderem? jak się sprawują? bo sama też chciałabym je kupić chłopakowi, a widziałam je ostatnio w Teletorium smiech.gif
  • marleness 2017.08.08 [15:27]
    Do kolekcji możesz mu kupić etui na tableta z Darthem Vaderem, akurat też jest w teletoriumusmiech.gif
  • iwanni 2017.08.13 [15:06]
    Polecam coś z elektroniki, sama często robię takie prezenty i przeważnie zamawiam na sferis.pl duży wybór i cenowo też ok

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...