Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

hihi to ja podam pierwszy adesik ;) www.onet.pl wejdzcie w kontakt i napiszcie prosbe o gadzety ;) mi dzis przyslali kubek :):):) POZDRAWIAM!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajmera
hehe i dobrze ze przeniosłas:) ilez mozna czytać jak ktos sie z kim żre!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dołączam się bo moją część drugą wykasowali :) kurczę blacha onet to dobry pomysł ja już wysłałam kilka dni temu i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy nie chcałybyscie załozyc swojego własnego forum? takiego zamknietego? wykupienie domeny troche kosztuje,ale kobitk mogły by sie zrzucic.Mozna fajnie po swojemu sie urządzic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nic nie dostałam bo zaczęłam wysyłać ostatnio ( w piątek) ale podam wam skąd dostałam potwierdzenie że mi przyśla: Oceanic, Iwostin i..... muszę wejść w pocztę i poczytać, zaraz napiszę a jak chcesz adresy to no problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DuWop powiedział że mam czekać 4-6 tygodni na próbki, do Seiki nawet nie pisz bo mi taki cham odpisał WOJCIECH TRZECIAK że cyt.: \"nie, nie, nie\", Tołpa też nie, Etre Belle też nie, Dior oczywiście też nie,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atw i kilka innych mnie odesłało do drogerii raszty nie pamiętam bo pokasowałam wcześniejsze maile ale niektórzy się nie odzywają tylko po prostu wysyłają. Jak wejdziesz na konkretną stronę gdzie oferują próbki to masz pewność że Ci prześlą.... A jak prosisz na hybił-trafił to gorzej.... Pozdrawiam, idę szukać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze ponad polowa z tych adresow nic nie wysyla :(:(:( nowy topik wiec szukajmy nowych i sprawdzonych adresikow :):):););););) dzis ambasada japonii przyslala mi taka ksiazeczke z obrazkami japonskich znaczkow pocztowych :):):) bardzo fajna niestety adresu nigdzie nie mam :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co zauwazylam na poprzednim forum to za jakies 50 postow i tak beda pytac :/:/:/ MBBMInhouse@moltonbrown.com z tego adresu napisali mi ze dzis wyslali do mnie probki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhera
zakochanaaa a mozesz podac tresc tego mejla co bapisalac do onet.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhera a co Ty nie umiesz napisać sama kilku zdań? Tylko na gotowe? No weź mnie od początku topicu nie denerwuj. Jak ktos poda gotowy tekst to 200 osób napisze tego samego maila i tylko się śmiać z nas będą. Pomyśl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T_I_N_K_A
Hej dziewczyny!!! Jestem ze starego forum, czyli się juz znamy:D. Barrrrrdzo się cieszę, iż dzięki Wam "urodziło" się nowe forum). Powstało nowe życie:D:D. W miarę możliwości będę do Was często zaglądała:). Ja dzisiaj nie dostałam nic:(, ale czekam na jutrzejszy dzień:). Moją listonoszkę traktuję już jak Świętego Mikołaja:D:D. Dzięki noooice za przypomnienie kilku adresów. Naprawdę niektóre z nich są dla mnie nowością:), a na starym forum ich nie spotkałam:(, mimo to, że przeglądałam je bardzo starannie i uważnie:). Noooo się rozpisałam, :) :) więc już kończę:D. Pozdrowieonka i trzymajcie się:), i nie wciągajcie się w żadne kłótnie:)!!!!!!!:D Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelyna14
do nooika wiesz co na tej stronie nie ma chyba kontaktu ale jesli jest to przepraszam .A listek dzisaj nic mi niestety nie przyniosł.Wyslalam dzisiaj do kubusia moze ktos jush wysylalm jak nie to moze sprubowac www.kubus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhera
zakochanaaa?? widzialas moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhera
ale mi chodzi o tresc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liviaa
Czy macie konta pocztowe na onecie? :) Bo nie wiem czy wypada pisac z innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wy juz pewnie pisalyscie ale moze sie to komus przyda bo nigdy nie wiadomo:) napisalam do kolastyny i dostalam od nich pelno probek nawet takie do dojrzalej cery(te oddalam mamie) i byla tam taka ankieta ktora trzeba bylo wypelnic i im odeslac(na swoj koszt)i wtedy sie otrzymywalo zestaw kosmetykow odpowiednich do swojej cery, niestety nie wiem co w nim bylo, bo jako ze nasza poczta jest jaka jest, to paczuszke dostalam otwarta i w srodku juz nic nie bylo:( pewnie jakas pani na poczcie miala radoche jak sobie to wszystko zawlaszczyla no ale jesli wy jeszcze nie pisalyscie do tej firmy to radze napisac i odeslac ankite moze bedziecie mialy wiecej szczescia niz ja, postaram sie zagladac na to forum i podawac jakies nowe adresy ale to nie bedzie latwe bo mam prace i studia, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×