Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prostownica z biedro

Polecane posty

Gość gość

warto ja kupić? wczesniej była chyba ok. 50zł teraz spadła na 15 warto czy nie warto? a moze to kolejny badziew z biedro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie wiem ale jak kiedys pracowalam w biedrze to bardzo czesto ludzie przychodzili z reklamacja na te sprzety biedronkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na prostownicy nie ma co oszczedzac, jak nie chcesz sobie załatwić dwłosów, poczyn porzadny zakup, ciesz sie nim przez lata i zaqinwestuj w taka która nie bedzie niszczyla włosów. a ta za 15 bedzie na pewno. ja kupilam jakis czas temu panasonica z technologią nanoe - ta nie tylko nie niszczy włosów, a jeszcze je odzywia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem
Ciężko stwierdzić, rok temu kupiłam za szalone 16.99 suszarkę doOwlosow i do dziś świetnie działa, kilka mc temu kupiłam smycz automatyczna dla psiaka i padła po 2 tygodniach. W biedronce trzeba mieć chyba szczęście, żeby na badziew nie trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zainwestować" to znaczy ZARABIAC na zakupie. Mamy pytanie jak sie zarabia na prostownicy? Mam do niej zakupic salon fryzjerski i zatrudnic fryzjera, bo dopiero wtedy (byc moze) cos zarobie??? Jak kupujesz samochod to WYDAJESZ pieniadze. Jesli kupujesz samochod ktory bedzie taksowka, to dopiero wtedy inwestujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×