Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam do was prosbę

Proszę posiadaczy aparatu estetycznego o wpisywanie ile zapłacili za swój

Polecane posty

Gość mam do was prosbę

Wiem,że to kłopotliwe,bo pewnie już nieraz to pisaliście,ale przeważnie są to wielkie wątki,na przegądanie których nie mam czasu.Zależy mi na tym,żeby sprawdzić jaka jest rozpietość cen,żeby wiedzieć,na jaki wydatek mam sie przygotowac,nastawiam się na maksimum 2 tysiące,mam nadzieję,że wystarczy.Liczę,że w moim małym miasteczku ceny będą niższe niz w dużych miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góra i dół kosztował mnie 3 tysiące, a to był najtańszy z możliwych + wliczając w to jeszcze co miesięczne lub co 2-miesięczne wizyta po około 50-100 zł a jak zmieniają łuki to trzeba zapłacić około 300 zł ( 1 łuk ok. 150 zł ). Poza tym trzeba zapłacić za specjalne gumeczki, które kosztują ok, 40 zł. Po zdjęciu aparatu trzeba liczyć się z tym, że będzie trzeba założyć aparat retencyjny lub jak w moim przypadku był nakładki przezroczyste, które zdejmuje się do posiłków no i one za 2 kosztowały mnie 300 zł. Ogólnie wydatek bardzo duży, no ale co się nie robi dla ładnych zębów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na myśli, pisząc aparat estetyczny? Czy chodzi Ci o taki niewidoczny jak ten aparat Harmony http://aparat-lingwalny.pl? Ja taki planuję założyć. Mieszkam w Warszawie i z tego, co sprawdzałam na stronie kliniki Rock Your Smile, w której prowadzą leczenie lingwalne, koszt miesięczny leczenia to ok. 250 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×