Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adasssssss

Pytanie do dziewczyn - odnosnie prezentu dla zony

Polecane posty

Gość Adasssssss

Dziewczyny, mam pytanie moja zona wiecznie sie odchudza, i chce wygladac pieknie. Myslicie ze moge jej zrobic taki prezent: http://www.bodytemple.pl/index.php?p413 Czy sie obrazi? ;/ Nie to ze jest zagruba, ale mysle ze moglaby sie z tego ucieszyc choc nie chce zeby poczula sie glupio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup jej lepiej ładny, kobiecy komplet bielizny, taki który Tobie będzie się podobał. W odchudzanie żony lepiej się nie wtrącaj, bo jeszcze po głowie za to dostaniesz ;) Wskocz na koronka.pl, mają mnóstwo fajnej, seksownej bielizny, spójrz na to męskim okiem i zamawiaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie radzę robić takiego prezentu. Ty jesteś od gadania jej że ładnie wyglada i odchudzać się nie musi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba niepoważny jesteś:O??? Twoja żona jest piękna,szczupła i wcale się nie musi odchudzać-masz jej to powtarzać jak mantrę:). A Ty chciałbyś dostać czopki na hemoroidy,gdybyś borykał się z takim problemem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zły pomysł, będzie sugerowało że Ci się nie podoba. Miodowocynamonowo ma rację, nie wtrącaj się w kobiece odchudzanie bo to bardzo niebezpieczne. Z ładną bielizną to dobry pomysł :) A jak już chcesz coś z odchudzaniem związanego to lepiej jej kup karnet do fitness clubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam. O wiele lepszą opcją jest zakup seksownej bielizny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kochasz kobietę to tylko biżuteria wchodzi w grę- kobiety ją kochają. Zobacz ofertę diamondscenter. Cudeńka tam mają. DARUJ SOBIE kwiaty( to było dobre na pierwszych randkach) czy czekoladki( wiadomo). Ja ostatnio dostałam ...patelnie. Praktyczne prezenty są mało romantyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kochasz kobietę to tylko biżuteria wchodzi w grę- kobiety ją kochają. Zobacz ofertę diamondscenter. Cudeńka tam mają. DARUJ SOBIE kwiaty( to było dobre na pierwszych randkach) czy czekoladki( wiadomo). Ja ostatnio dostałam ...patelnie. Praktyczne prezenty są mało romantyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah, ależ pocisnęłaś z tymi hemoroidami :D uśmiałam się po pachy! a autor wątku może raczyłby tu zajrzeć i się pochwalić jaką decyzję podjął? w sumie nie zdziwiłabym się gdyby ustrzelił jakiś seksowny kostium pielęgniarki, czy też asystentki świętego mikołaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czys ty zgupial
to ze sie odchudza nie znaczy ze i ty masz ja dopijac ze jest gruba, jesli juz to pozytywnie motywuj, a co do prezentu to moze cos tylko dla niej-perfumy, jakis szal, portmometke, moze terminarz na przyszly rok, koszulke nocna-- co do bielizny to ja sie zawsze smieje do meza ze on to bardziej ja pod siebie kupuje nie dla mnie ale zawsze to mile ze poszuka odpowiedniego rozmiaru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać, że prawdziwy z Ciebie romantyk - rycerz na białym koniu ;P Ja bym Cię z domu wygoniła za taki prezent. Chcesz, żeby się poczuła miło? To ją wyślij do SPA! Tu masz jedno bardzo dobre http://www.primaveraspa.pl/?go=oferta-spa-wellnes Wybierz coś ciekawego (byle nie program odchudzający - na to musi się sama zdecydować, jeśli uzna kiedyś, że jest jej potrzebny;) ) i jej zafunduj. Zapewniam Cię, że masaże, sauna i inne zabiegi dużo lepiej wpłyną na Wasz związek niż Twój prezent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz.. to jest dopiero idealny pomysł :) dobrze chociaż, że poradziłeś się innych, a nie kupiłeś to w ciemno.. Bo myślę, ze Twoja żona raczej nie byłaby zadowolona.. przynajmniej ja bym nie była. Jeśli chodzi o jakiś fajny prezent to myślę, że bielizna, biżuteria to dobry pomysł. Ja bym jednak jeszcze poleciła jakieś dobre perfumy (powinieneś wiedzieć, jaki gust ma Twoja żona), kosmetyki. Ewentualnie, jeśli lubi czytać określony typ literatury, czy słuchać jakiegoś zespołu, to książka czy płyta też jest dobrym pomysłem, ale raczej jako dodatek do czegoś większego. Jeśli chodzi o takie drobne prezenty, to polecam Ci zakupy przez one-step. Sprawa wygląda tak, że wysyłasz jedynie smsa, a resztę załatwiają inni, a przesyłkę otrzymujesz na wcześniej podany adres. Produkty jakie są w ofercie znajdziesz w różnych czasopismach, albo na ich stronie internetowej.. Na serio - wszystko szybko, prosto i mają bardzo fajne produkty w swojej ofercie, dzięki czemu będziesz mógł wybrać coś dla żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja bym nie ryzykowała kupowania żonie podobnego prezentu. Skoro się permanentnie odchudza to może kup jej po prostu jakąś małą sokowirówkę albo mikser, zeby mogła robić sobie dietetyczne koktajle czy soki ze świeżych owoców. Taki sprzęt kuchenny nie jest drogi i z pewnością nie zostanie źle odebrany, Tutaj link: http://www.electro.pl/produkt-PHILIPS_Mikser_HR_2020_2F70_2B_udzial_w_losowaniu_wyprawy_do_Afryki-51447,137.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Kobiety litości-same sobie dowalacie tymi prezentami-gary,patelnie,sokowirowki,roboty? a facetom kupujecie-szpadle,łopaty,grabie,?.Nie psujcie magii świąt maszynką do mięsa choćby najpiękniejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie!! Kategorycznie odradzam kupowanie takiego prezentu. Wiem, że może chcesz dobrze ale jeśli Twoja żona dostanie od Ciebie bieliznę wyszczuplającą to tylko utwierdzisz ją w przekonaniu, że jest gruba a chyba nie chcesz wysłuchiwać już do końca swoich dni jaki okropny jesteś sprawiając jej tak paskudny prezent. JAk chcesz koniecznie kupić bieliznę to kup jej jakiś seksi komplecik i powiedz jej, że jest piękna i będzie wyglądać w nim bardzo zmysłowo i seksownie. Albo zrezygnuj z bielizny i wyślij ją np. na dzień piękności w salonie kosmetycznym. Wiesz maseczki, odnowa i te sprawy. Nie wiem skąd jesteś ale w Warszawie jest boskie studio kosmetyczne Kleopatra gdzie robią rewelacyjne zabiegi. O! Albo przedłużanie i zagęszczanie rzęs! Też tam robią i myślę, że każda kobieta byłaby zadowolona z takiego prezentu. Zobacz sobie na ich stronie co porponują: studiokleopatra.pl :) Ja kiedyś mamę na urodziny wysłałam na dzień w studio kosmetycznym i chwaliła się potem wszystkim koleżankom jaki super prezent dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rzeczywiście kupienie czegoś takiego może nie zostać odebrane, hmm, dobrze? nawet, jeśli intencje były jak najlepsze...:-) kobiecie zawsze przyda się za to jakiś dobry kosmetyk - na przykład ulubione perfumy czy jakiś "ponadczasowy" zapach:-) teraz zresztą jest dobry okres na kupowanie tego typu podarków, bo w sklepie jest wiele promocji i obniżek:-) jeśli nie chce Ci się jednak wystawać w kolejkach, poszperaj w necie - osobiście polecam np. merlina (sama zamówiłam już perfumy CK z gratisem;-) http://merlin.pl/Calvin-Klein-Eternity-Woman-Zestaw-EDP-torba_Coty/hb/product/219,690088.html ) zresztą, wyobraź sobie kobietę ubraną tylko w zapach...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem coś od siebie
Facet z tym pomysłem okazał się karykaturą samego siebie, ale uważam że wy też nie jesteście lepsze. Spójrzcie sobie jaką cenę ma propozycja autora, a jakie towary i za jaką cenę proponujecie wy ? Kolczyki za 1860 zł ??? Wypad do SPA ? Gdzie wiadomo że takie wypady są za bagatela 1000 zł jeden ? Czy wyście powariowały ? Albo jakieś bogaczki z was albo żałosne puste sępiary co traktujecie facetów za dojne krowy. I piszę to ja jako kobieta! Nie każdego stać na takie prezenty! Ktoś wyżej doradził: "perfumy, jakis szal, portmometke, moze terminarz na przyszly rok, koszulke nocna-- " I to są bardzo dobre, ludzkie rady a nie prezenty za 1000-2000zł Rozbawiłyście mnie do łez. Pokazujecie swoimi propozycjami wszystkie te puste i materialistyczne a co najgorsze snobistyczne cechy najgorsze u kobiet. Nie mówie że autor wpadł na genialny pomysł z tym pasem odchudzającym bo ten pomysł jest wiadomo żenujący i bez wyczucia, ale wy też za grosz wyczucia nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja nic nie dostanę bo mój facet nie pracuje i nie mam z Tym problemu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie lepsza bedzie jakas ladna bielizna, mozesz pojsc do jakiegos sklepu, panie co doradza:) teraz bedzie pelno roznych promocji, nocnych zakupow itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałam kiedyś w sklepie z bielizną, faceci strasznie się wstydzili przyjść, ale szczerze bardzi chętnie się pomaga, taka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci faktycznie sie wstydza:) ja u mnie w miescie (jestem z wroclawia) chodze po bielizne do triumpha do arkad, bardzo mile panie i fajne doradzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altra
o, tez tam ostatnio bylam i kupilam nawet jeden komplet bielizny bo byla promocja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altra
a co do prezentu dla zony to moze bezpieczniej bedzie jakas ladna koszulke nocna kupic:) bo czasem z bielizna trudno trafic bez mierzenia z rozmiarem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek22
dla faceta fajna koszula nocna to też prezent :P tylko dziewczyny podajcie dobry sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altra
mi sie bardzop podobaja koszulki w intimissimi, bardzo ladne i oryginalne:) w sumie w wielu galeriach w duzych miastach jest ten sklep:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, tez lubie intimissimi:) zreszta wlasnie w arkadach we wrolcawiu jest ten sklep tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek22
pozostaje mi się przestać wstydzić i kupić, bo prezent zapowiada się fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×