Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszczednisia

Są jakieś fajne promocje w sklepach internetowych?

Polecane posty

Gość oszczednisia

Nie mam czasu na bieganie po sklepach a zakupu w sieci bardzo mi się podobają :) Trafiliście może na ciekawe oferty świąteczne w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.galeria.es24.pl
piękne obrazy np dla rodziców lub dziadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.galeria.es24.pl
www.galeria.es24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghirardelli
poszukaj tutaj www.rabatek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Pewnie, że są :) Podaj jaki asortyment cie interesuje a podam ci namiary na jakiś konkretny sklep internetowy, bo trochę w takich zakupach siedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczednisia
Interesują mnie głównie kosmetyki (fajne kremy, perfumy) półka powiedzmy wyższa średnia :) Mam w rodzinie kilka pań do obdarowania i siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest fajny serwis aukcyjny dobij.to, mają ciekawe produkty i niskie ceny. czsami wydaje mi się , że święta w sklepach internetowych trwają cały rok- żadna wyprzedasz w stacjonarnych się nie umywa. Ciekawa jestem czemu ludzie jeszcze tam kupują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruwaa
Podrzucam wątek. Warto wiedzieć gdzie taniej kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimitycimimi
Moze takie kolczyki ? www.allegro.pl/item845090174_duze_czarne_sre brne_kolczyki_kola_hand_made_boho.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w okresie świątecznym jest wiele promocji. Ja znalazłem fajne opcje w sklep.doktortusz.pl Jak jestescie na kupnie drukarki to polecam zdecydowanie. Maja tez bardzo tanie tunery i kardriże !:) Wesołych świąt wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak jest fanem elektroniki, fotografii i gadżeciarzem, więc regularnie odwiedzam taki fajny sklepik internetowy winmar.pl gdzie jest praktycznie wszystko co go interesuje i co widzę?? Wszystko jest w promocji - taniej przy zakupie na raty... Dziwne, bo zazwyczaj raty wychodzą drożej.. no ciekawe, w sumie bardzo mi to na rękę, bo w listopadzie miał urodziny, niedługo święta, a w styczniu nasza 3 rocznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy chłopak jest fanem elektroniki, przynajmniej tak mi się wydaje. Więc jeśli kupować coś na prezent dla chłopaka to właśnie jakieś gadżety. Poprosiłam mojego kolegę, żeby wziął udział w aukcji dobij.to jak można było wylicytować mp3 wbudowane w słuchawki. I mu się udało ;) I tak dzięki dobij.to mój chłopak będzie miał świetny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja8484
www.lissettelingerie.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torres ma ciekawą ofertę... i rzeczywiście niedrogą elektronikę, warto zaglądać, bo często aktualizują stronę i można wyhaczyć coś ciekawego. mnie się tak udało kupić telefon za stówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często kupuję w sklepie internetowym a.pl i tam mają różne, fajne promocje. Np. niektóre produkty wychodzą taniej, niż w klasycznym sklepie stacjonarnym. Choć wielu ludziom wydaje się, że sklepy internetowe są drogie, to nie jest to prawda. Można się o tym przekonać właśnie na a.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soska
polecam: www.kontri.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Wydaje mi się, że jeśli ktoś szuka odpowiedniego prezentu, to dobrze będzie, jeśli rozejrzy się w różnych sklepach internetowych. Ja jestem przekonana, że znajdziesz coś dla siebie - w sklepach w sieci w ogóle są niższe ceny, niż w sklepach stacjonarnych, więc śmiało powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powstrzymujcie się przed zakupami, bo niedługo ceny wrócą do normy i skończy się obniżkowa gorączka. Szczególnie polecam zainteresować się sklepami z elektroniką, AGD, RTV itp, bo teraz promocje są największe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamarrrr
NO jasne że jeszcze jest masę obniżek w sklepach i w internecie. Teraz jest masa wyprzedaży zwłaszcza w sklepach z ciuchami bo zaraz wchodzi kolekcja wiosenna. Więc warto się obłowić puki można. Ja sama wpadłam na bardzo fajną obniżkę cen w sklepie z butami na cały asortyment co się raczej nie zdarza w naszych Polskich sklepach. Obniżki są od 30 do 50%.s sklep http://www.schaffashoes.pl/ oferuje buty najlepszych marek świata emu lacost, convers, tommy hilfiger, mexx i inne. podobno w tym sklepie buty kupują : monika Olejnik, prokop, welman, rusin,figurski itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden moment...znasz jakąs fajną stronkę z odzieża? damska i dziecięca. allegro ostatnio to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promocje świąteczne już minęły, ale teraz są poświąteczne. W electro jest sporo przecenionego sprzętu i to nie są przeceny rzędu kilku procent a kilkudziesięciu. Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
jeżeli chodzi o elektronikę to ostatnio na 3kropki.pl znalazłam ciekawe promocje, ja sobie tam wypatrzyłam słuchawki Sennheiser HD 418, kosztują ok. 50zł taniej niż wszędzie indziej, także moim zdaniem to już jest konkretna promocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxurylife
Witam. Mam na sprzedaż oryginalne perfumy takich firma jak Lacoste, Chanel, Calvin Klein, DG, DKNY, Carolina Herrera, Givenchy, Paco Rabanne, Versace, Hugo Boss, Armani, Kenzo. Posiadam zarówno męskie jak i damskie zapachy. Możliwość sprzedaży przez allegro. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać w tym wątku, lub gg: 1467750 email: luxurylife@o2.pl link do jednej z aukcji allegro: http://allegro.pl/item894415480_chanel_coco_mademoiselle_edp_100ml_nowe_bcm.html Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklepy internetowe są o tyle fajne, że w nich zawsze znajdą się promocje na jakies wybrane artykuły więc czasem można upolować fajną okazję. W sklepie hurt.com.pl gdzie zaopatruję się w swoje ulubione akumulatorki eneloop jest np. teraz świetna promocja na słuchawki :) Idealnie będą się nadawały do mojej mp3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Wracam do tematu - dużo fajnych promocji jest w delikatesach internetowych a.pl. Ostatnio jak robiłam zakupy, to byłam naprawdę zaskoczona ilością wyprzedaży. Są też fajne wina od Marka Konrada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam super sklep www.splendore.pl, gdzie często robię zakupy. Mają dużo promocji i ogromny wybór kosmetyków i akcesoriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ciuchy, ciuchy? Gdzie można kupic przecenione ciuchy? Na pewno wiecie. Podzielcie się linkami :) pliiiiiiiiiiis :) Jeśli i ja coś znajdę to wam przekażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×